BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

7 lata 5 dni temu #1060198 przez Patrizia
anna90 to mamy podobnie z siostami ☺ moja mama to sie chyba bedzie musiaka rozwoic hehehe ale tak na prawdę potrzebuje jej najbardziej na ten czas co zaczne rodzic zebym nie musiala sie martwić co z Jasiem no i chcialabym zeby moj byl ze mna bo teraz spoznil die 2min doslownie tak szybko poszlo teraz sie smieje ze on mnie juz 2 tyg przed terminem zawiezie pod szpitak i bede tam koczowac zeby na pewno zdążyć




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 dni temu #1060256 przez anna90
Jasne rozumiem sama nie chce rodzić sama za pierwszym razem też moja mąż był ze mną ale jak to mówię razem robiliśmy razem rodzimy. Ja zawołam teściową albo właśnie siostrę

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060265 przez toffik1984
Ja sobie tez nie wyobrazam porodu bez m.
Co prawda mialam cesarke ale bardzo mi pomogl....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu - 7 lata 4 dni temu #1060267 przez Patrizia
tofik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu - 7 lata 4 dni temu #1060268 przez Patrizia
Kurcze nie wiem czemu mi ucina i nie cgce wszystkiego wyslac sprobuje potem


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060324 przez anna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060326 przez toffik1984
Oj dokladnie... bylam kiedys dosc dawno temu na forum i tam tat szczepien byl tematem tabu ... poniewaz straszne emocje sie wiazaly ze szczepionkami...


Ja nie potepiam matek ktore szczepia...


A teraz z innej veczki jak sie czujecie.. ja dalej mdlosci choc juz prawie 15t jest.. nie jest to wprawdzie to co na poczadku ale myslalam ze juz bedzie lepiej :huh:
A macie zachcianki? Ja uwielbial wszystko co ostre dobrze przyprawione :lol:
Zupelnie inaczej niz z zosia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060327 przez anna90
Ja się dobrze czuję , mdłości przeszły , zachcianki Hmm ostatnio chodziła mi po głowie fasolka szparagową w bułce tartej a dziś bym zjadła cukinie pieczoną ale często mam też tak że sama nie wiem co chce. Oprócz tego strasznie mnie cycki swędzą no i parę razy w nocy wstaje siku :/

Czekam co następnego piątku na połówkowe

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060329 przez toffik1984
Oj tez czesto tak mam ze chce ale cholera wie co... trzymam kciuki i daj znac po ja :) 8 mama bede znala plec :cheer:
Mam nadzieje ze dzidzia bedzie pomagala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060342 przez anna90
A tak w ogóle to Wasze pierwsze ciążę zakończone w terminie ?. Ja urodziłam 5 dni później podobno przy kolejnym razie może być tak samo.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060349 przez toffik1984
Ja mialam cukrzyce , a tu jak sa babki z cujrzyca to wywoluja ciaze 2 tg. przed terminem, mi zacczeli wywolywac przez masaz szyjki 2x potem paser 1 nie pomoglo potem jeszcze 2 tabletko i wciaz brak rozwarcia i otworzyli mnie w jak bylam 38+3dni ... w sumie w szpitalu spedzilan tydzien : :pinch: to byl najdluzszy tydzien w moim zyciu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060377 przez Patrizia
A ja w ogole nie czuje sie w ciaxy zero mdłości nic nie oszczedzam sie przy tym moim lobuzie wstaje pare raxy na siku w nocy cycki tez juz czuje tzn same sutki a z zachcianek to ostatnio zrobilam sibie frytkiiii boze ile ja juz nie jadlam takich domowych fryteczek na slodkie ciagle mam ochotę ale to normalne sledzie i kwasne tez bardzo lubie kurcze chyba jestem wszystkozerna




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060378 przez Patrizia
Skora mi sie pogorszyls na buzi najbardziej mam ja sucha i czesto plamki wychodza




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060400 przez anna90
Oj tak mi się też cera pogorszyła :/ a ma słodkie tez mam ochotę ale staram się nie jeść za często wczoraj np chodziły za mną trufle ale całe szczęście nie miałam do nich dostępu

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060404 przez toffik1984
Mnie juz sutki na szczesie zywym ogniem nie pieka czasem lekko pobolewaja i ogolnie na początku ciazy poersi mnie bolaly jakby sie na silowni przecwiczyly :blush: :blink: ale przeszlo co do slodkiego to prawoe tydzien temu zrobilam chatke baby jagi i prawie polowa w lodowce , m nie orzepada a zosi czasem.sie podkradnie i uszczknie kawalek polewy czekoladowej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl