BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

7 lata 2 dni temu #1060420 przez anna90
Mnie właśnie piersi nie bolą tylko strasznie swędzą
. A właśnie karmilyscie piersią ?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060424 przez toffik1984
Nie ... zosia strasznie sie szarpala plakala nie potrafila nie "przyssac" podlamalam sie nie mial kto pokazac .. i butla... ale mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej
Przez zpewien czas czulam sie okropnie beznadziejna matka z tego powodu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060427 przez anna90
Przestań nie sposób karmienia czyni ciebie dobra lub zła matkę, ja wiem że teraz jest parcie na kp ale są sytuację różne a karmienie butelka to nie koniec świata. Ja też miałam problem bo w szpitalu dokarmiali butelka potem cycka nie chciała ssać ale jakoś zęby zacisnelam i wygrałam , pół roku karmiłam i teraz też bym tak chciała

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060432 przez toffik1984
Wiem ... dopiero po kilku dniach po rozmowie z moja mama ktora mnie i brata rowniez karmila butla sprawilo ze bylo lepiej :)
A jagorsze te pytania lidzkie a karmisz piersia? Kazda jedna osoba ... masakra..
A tak z innej beczki znowu mam problem opuchnietych dloni po nocy sa.zdrwtwiale obolale i spuchniete w pierwszej ciazy to pod koniec plakalam bo ich nawer zgiac nie moglam :angry: :unsure: dopiero pod ciepla woda bylo lepiej tez tak mialyscie? Aniu bo ty najbardziej zaawansowana czujesz juz ruchy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060468 przez Patrizia
Ja karmilam piersia do roku ale pokarm dopiero na 3 dzien mialam i mi w szpitalu malego niczym nie dokarmiali poczatki slabe bo nie umial sie chwycic dobrze i dostalam silikonowe nakladki na sutki boziu to bylo meczace ale po chyba 3 mies sprobowalismy juz bez nich i synek odrazu zalapal to dopiero byla wygoda ☺☺☺
Ja na szczescie w ciazy nie puchlam tak bardzo zeby to bylo dla nie uciazliwe i mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie ☺
A mi sie snilo ze poczulam malucha hehe juz by sie chcialo ciekawe kiedy moj lokator sie bedzie dobijal ☺




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060475 przez anna90
Tak czuję ale bardzo delikatnie i dosyć rzadko jeszcze czekam aż to się bardziej rozkręci. Też pod koniec pierwszej ciąży pchły mi ręce mi wtedy położna poleciła wodę z solą ? O ile dobrze pamiętam i w tym ręce moczyć do łokci.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060482 przez toffik1984
Mi w zasadzie ciepla woda z kranu na ok.5min i bylo oki...
Skoro o snach mowa to az mi.sie.czasem chce smiac co mi.sie sni masakra jakas. I wszystko bardzo dobrze pamietam jakby na jawie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060526 przez Patrizia
A macie juz jakies typy co do imion? U nas jak cora to na 100% Zuza a jak chlopak to narazie jest Wiktor lub Oskar ale co do chlopakow jeszcze na stowe nie zasadzone czy to ktores z tych imion bedzie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 23 godzin temu #1060528 przez toffik1984
No my jak dziewczynka to Marysia lub Maja a jak chlopiec to Antek albo Krzys

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 22 godzin temu #1060532 przez anna90
U mnie jak dziewczynka to na pewno Kaja a jak chłopak to albo Bartek albo Wojtek to już ma mój mąż wybrać ja mu dałam propozycje .

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060704 przez toffik1984
Laski ale masakra... wczoraj bylam w sklepie... zaplacilam wyszlam i w polowie drogi do domu zorientowalam sie ze.nie wzielam siatki z zakupami :blush:
Ostatnio lapie sie na dziwnych sytuacjach podobnych do tej masakra... ostatnio gasilan tel. A na nastepny dzien pilot w lodowce :unsure: tez tak macie?
A tak przy okazji te ktore pracuja do kiedy zamierzacie pracowac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060754 przez anna90
Haha Tofik rozbawiła mnie tym pilotem w lodówce :]. Nie ,ja aż tak to nie mam zdarza się że zapomnę co chciałam powiedzieć albo czego szukam . Ja nie pracuje bo miałam pracę fizyczna tzn dużo dzwigania.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060761 przez toffik1984
Ja powoli zaczynam miec dosc... to wstawanie czasem o 4 rano... i praca do 24.. :unsure: ale.nie moge isc przed wrzesniem...
Pamietam jak z zosia poszlam na macierzynski ... strasznie ulzylo myslalam ze juz nie bede chciala wrocic do pracy ... ale chyba siedzenie i zajmowaniem sie domem nie dla mnie... ;)
Aczkolwiek teraz bede sie bala bo z 2 juz nie tak latwo jak z jednym... zaczyna mnie to przerazac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060796 przez Patrizia
tofik ja to na codzien jestem zakręcona wiec doskonale cię rozumiem bo to ze zapominam to juz chyba wszyscy sie przyzwyczaili do tego mam za duzo na glowie ciagle o czyms mysle, ja tez nie pracuje na szczescie bo w poprzedniej pracy tez bylo ciezko duzo sily i wysilku trzeba bylo wkladac w robote

Kiedy sa jakies wizyty? Ja mam 16maja dopiero, teraz czasu troche brak bo trzeba troche tych papierowych spraw pozalatwiac i jakos to uporzadkowac ale mysle ze od czerwca juz bedzie luzniej i w koncu skupie sie na ciazy bo teraz ciagle cos teskni mi sie za takim beztroskim odpoczynkiem jak z Jasiem w ciazy bylam to byly czasy ehhhhh ☺☺




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060806 przez toffik1984
Ja mam w pon. Prywatnie na usg samo... bo tu gin sie zajmuje ciaza jak jakas patologia a tak to polozna... no i w pon. Mam nadzieje ze dzidzia bedzie pomocna i pokaze czy Antek czy Marysia :cheer:
Oj mi tez sie przypomina pierwsza ciaza kiedy chcialam to spalam kiedy noe chcialo mi sie nie gotowalam ... beztroska.... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl