BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065555 przez Famii

Kama_Agrawa napisał: Famii szkoła rodzenia jest ok, chociaż to zależy od prowadzącego, ale dla samego towarzystwa teraz chodzę 3 raz. Tylko ja nie płacę za szkołę rodzenia. Gdyby to była płatna atrakcja to bym się pewnie nie skusiła ;.


trzeci raz się wybrałas? :D Podziwiam :) Ja przy pierwszej ciąży miałam do dyspozycji tylko płatną szkołę (bezpłatnej w moim mieście nie było), wiec podziękowałam. Wyszło tak, że korzystałam z takiego kursu w internecie, Prenalen się nazywał z tego, co pamiętam. W sumie chyba wyszło na to samo, co w zwykłej szkole, tylko nie musiałam wydawać pieniedzy i angażować czasu.

Hmm tak jak mówicie dziewczyny - wszystko zależy od prowadzącego! A jak położne? Juz wybierałyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065558 przez Kama_Agrawa
Nie wybieram położnej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065576 przez anna90
Ja pewnie wezmę położna ale jeszcze nie wybrałam

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065577 przez toffik1984
No ja tez jakies kosmetyki musze kupic( plyn, cos na odparzenia) smoczek .. pieluchy mam 1 ale za darmo kolezanka mi.dala bo miala na zbyciu nieuzywane.. cala paka mala... i tez 2 juz bede kupowala... dzis wuzek "odswiezylam" bo sie troche zakurzyl ;)
Ja poloznej nie wybieram, tu cala ciaze polozna prowadzi ginekolodzy sa od chorob...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065588 przez anna90
Oooo właśnie wózek też muszę odświeżyć .
A tu w de położna przychodzi dogladac mamę po porodzie 8 maluszka tzn pępek u czy prawidłowo przybiera na wadze także ja dla własnego spokoju biorę.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065589 przez anna90
Mi właśnie położna w domu po porodzie pomogła z karmieniem bo w szpitalu nie nauczyli jak prawidłowo przystawiac i miałam strasznie sutki poranione

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065593 przez toffik1984
A no tak... tyle ze ja tu nie wybieram.mi sami "daja" przychodzi dzien po powrocie ze szpitala, potsm ze kilka dni za tydzien, w sumie jakies 4 wizyty sa a potem jak jakies pytania to tel albo do kliniki...
Ja myslalam ze do porodu albo cis w ten desen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065596 przez anna90
A to nie takiej do por9du extra to nie biorę. No tu podobnie tylko mi się wydaje że przychodzi z razy ? Nie pamiętam już .

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065700 przez toffik1984
Kurcze laski od jakiegos tygodnia tak sie poce ze masakra? Tez tak macie? Wyjde z kapieli ubieram sie i leje sie ze mnie... a temperatura taka oki 20stopni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065704 przez anna90
Niee ja tak nie mam . Tzn jest mi ogólnie gorąco jak innym jest chłodno, mogę spać bez zadnego przykrycia ale to chyba nie to samo.
Za to w nocy mam tragedię ze spaniem boli podbrzurze i cały dół a w dzień wszytsko normalnie

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065705 przez Wisienkaa987
co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam przy pierwszej ciaży, mi troche brakowało na poczatku wiedzy z pielegnacji, ale pare dni i wszystko sie ogarneło ;) przy pierwszym dziecku trochę sie bałam że takie malutkie jak tu pieluche zmienic zeby krzywdy nie zrobic. Muszę przyznać ze 3 kg to jednak wielkie dziecko, Karolinka miała niecały kilogram jak pierwszy raz jej pieluche zmieniałam ;)


PS; moja Karolinka wazy juz 1460 gram i na pare godzin dziennie sciagaja jej maseczke z tlenem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065721 przez toffik1984
Wisienka super ze Karolinka tak ladnie rosnie :)
Jeszcze chwile i do domku z nia pojedziesz...
Anno ja ro masakre mam... w nocy goraca, podbrzusze jako samo w sobie nie boli ale jak sie antek rozciaga to az zajekne czasem... i wiazadla bola tak jak na okres...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065724 przez anna90
No dokładnie też mnie tak boli jak na okres . Jutro mam wizytę i ktg zobaczę czy coś tam się ruszyło do przodu

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065730 przez anna90
Wisienka cieszę cieszę się razem z Tobą. Najgorsze za wami .

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065869 przez anna90
Ja po wizycie mały ma 2600 już więc duży będzie w terminie , za 2 tyg kolejna wizyta i wtedy też pobiora mi na gbs.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl