BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 2 tygodni temu #1059216 przez Gosia1001
Ja wlasnie sie relaksuje ;) starszak na kiermaszu wielkanocnym, maluszek ma drzemke, a mąż na podworku. Lubie weekendy :)
Ja jeszcze nie mam zachcianek - narazie walcze o to, aby cokolwiek w siebie wcisnąć. Mdłosci nie odpuszczają..
Wczoraj robilam bete - lekarz dla pewnosci zalecił zrobic, po tym jak serduszka na 1 wizycie nie bylo slychac. I wynik: 97833 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059217 przez PatiZonka1987

Gosia1001 napisał: Ja wlasnie sie relaksuje ;) starszak na kiermaszu wielkanocnym, maluszek ma drzemke, a mąż na podworku. Lubie weekendy :)
Ja jeszcze nie mam zachcianek - narazie walcze o to, aby cokolwiek w siebie wcisnąć. Mdłosci nie odpuszczają..
Wczoraj robilam bete - lekarz dla pewnosci zalecił zrobic, po tym jak serduszka na 1 wizycie nie bylo slychac. I wynik: 97833 :)


Gosia pocieszę Cię tym, że ja na mojej 1 wizycie widziałam tylko pęcherzyk ciążowy bo było za wcześnie na więcej. Dopiero na kolejnej było widać małego "bobusia" :) Nie znam się na normach bety, ale o mdłościach mój doktorek mówił, że to dobry/ dobrze rokujący objaw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059222 przez maja001
PatiZonka kladz sie do lozka i odpoczywaj puki mozesz pozniej bedzie gorzej :)

gosia ja na pierwsxej wizycie to nawet pecherzyka nie widzialam.Beta ladna wiec wszystko jest na pewno dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059230 przez Heathera
A ja jeszcze nawet usg nie miałam :p tylko badanie ginekologiczne.
U nas dzisiaj ładnie słoneczko świeci ale wieje zimny wiatr. Mąż w pracy pewnie do 19. Ja z dzieciakami wybrałam się dzisiaj do tego Rosmana. Fajna promocja jest -20% na mleko i na kosmetyki dla dzieci jest 2+1 a z kartą rossne 2+2. Byliśmy też na placu bo był kiermasz świąteczny. Po oglądaliśmy rękodzieła. Zjedliśmy wate cukrową. Kupiliśmy szyszki i lizaki i już teraz w domku obiad jemy. Pierogi ruskie ale też średnio mi wchodzą...jem po kawałeczku. Potem trochę odpoczne i w mieszkaniu muszę poogarniać



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059241 przez maja001
Ja juz sie lepiej czuje gardlo juz prawie nie boli tylko mega oslabienie zostalo na termometrze 35,2C i bol glowy Pierwszy raz leczylam sie imbirem i mam wrazenie ze dziala bardzo skutecznie tylko jest ochydny.A i dzis podpisalismy umowe na wynajem tego wiekszego mieszkania.Teraz to sie dopuero zacznie bieganina.Jutro juz maz zacznie malowac troche jeszcze meble przewiesc posprzatac tam wszysyko poukladac.No ale musimy dac rade byle by tylko chorubska nas nie dopadly to bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059245 przez tatinka23
Mają dacie radę, trochę się pomeczycie a później będziecie się cieszyć większym mieszkaniem. Ja dziś sprzatalam, padnięta jestem na maksa :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059251 przez maja001
Witajcie
Jak sie dzis czujecie?Mnie jeszcze gardlo troche drapie i leki katar mam ale ogolnie jest ok.Maz pojechal malowac a ja w domu z dziecmi.U mnie pogoda nie za ciekawa pochmurno i na razie zimno
Gosia czy ty dzis masz wizyte?Jak tak to czekamy na wiesci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059257 przez Heathera
hej hej
U nas dzisiaj pochmurno. Maż w pracy a ja z dziećmi. Z rana zjedliśmy placki dzemem. Teraz młoda się bawi, Wiktor robi zadania a ja piję kawę. Zaraz idę Werke uspac i robimy z młodym kartki i kolejne ozdoby świąteczne. Nie wiem co na obiad zrobić...

maja no na pewno trochę zamieszania będzie ale jak fajnie będzie wam na większym mieszkaniu :) Teraz na którym piętrze będziecie ?
Pamiętam ja ja ponad rok temu jak w ciąży z młodą byłam się przeprowadzaliśmy...najgorzej było tyle rzeczy pookładać, ale ja lubię układać szczególnie jak wszystko było nowe wiec fajnie :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059264 przez maja001
Napisalam sie i mni wcielo wiadomosc oj jak nie lubie pisac z telefonu

Mnie znow zaczelo bolec gardlo na maksa,ledwo sline przelykam a bylo juz dobrze.Dzuewczyny czy gin moze obejrzec gardlo i cos przepisac czy musze isc do internisty?
gosia ty dzis bylas na wizycie u gina?
heatherah no napewno wygodniej nam tam bedzie ale ja bede sie cieszyc dopiero jak befe na swoim.Mecza mnie juz te przeprowadzki i brak stabilizscji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059265 przez Heathera
maja ja jak byłam w poprzedniej ciąży chora właśnie na gardło to normalnie na wizycie u gin mówiłam i on mi leki przepisywał.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059272 przez maja001
Heathera dzieki za wiadomosc. Jak dam rade to wstrzymam sie do srody niech gin mi cos przepisze Puki co kupiłam spray do gardła Argentin t i sie kuruje. Brałam w poprzedniej ciazy ale pózniej nie na poczatku, lecz pisze na nim ze mozna w ciazy i karmiac piersia.
Ciekawa jestem co u gosi, nic nie pisze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059282 przez Gosia1001
Dziewczyny wizyte mam jutro - w poniedziałek :)
Niedziela minęła bardzo przyjemnie - bylismy na kiermaszu wielkanocnym, potem lody, spacer i posiadówka z siostrami :)
Dzieciaki juz spią, a ja w łóżeczku przeglądam internety :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059283 przez tatinka23
Maja, Gosia jutro ma a ja we wtorek.
Mnie dziś od dłuższego czasu mocno zmulilo że musiałam szybko do łazienki lecieć. Tak to zawsze muli i przestaje a tu taki psikus.
Zauważyłam że muli mnie wieczorem, rano jem i nie odczuwam żeby coś się działo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059284 przez maja001
gosia o matko ja mam zacmienie ciazowe chyba. I jeszcze ta choroba plus goraczka piatkowy pogrzeb- przepraszam ze cie tak wywołuje.Ja cały czas zyłam mysla ze dzis poniedziałek, maż dzis poszedl do pracy cały dzień malował mieszkanie a ja zapomniałam ze mamy wekend :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059286 przez Heathera
maja hehe zdarza się :P

tatinka mnie mdłości łapią teraz tylko czasami, tak gdzieś co drugi dzień, ale jak już to wole chyba jak trochę mnie łapie, lecę do łazienki i już jest ok a nie tak muli i muli



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl