BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823878 przez gosia28
gratuluję mamusiom i życzę wspaniałych rozwiązań ciążowych :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823883 przez honka_18
jusia- mnie mdli przez cały dzień a wieczorkiem wypijam szklankę wody z miodem i cytryną ,żebym mogła zasnąć ( pomaga na chwilę)

Gosia- jak super że już miałaś USG :laugh: , ja mieszkam w uk więc położna pewnie mnie nie przyjmie wcześniej jak pod koniec 12 tyg :( więc sobie jeszcze trochę poczekam

zoi jak ja bym tak chciała, ja przytyłam już 3 kg i niby nie jem dużo tylko troche obiadu i ok 3 tosty z masłem ( bo po wszystkim innym wymiotuje) ale w pierwszej ciąży też przytyłam najwięcej w 1 trymestrze

przyjemnego popołudnia Wam życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823943 przez Gosia 2712
Honka wlasnie to jest naj gorsze ze tam wczesniej nie biora na usg ja bym chyba nie wytrzymala tyle nie wiedzac czy jest wszystko ok dla tego teraz tez od razu poszlam do lekarza i mam juz nawet dwa zdjecia mojej fasolki :)

Wiecie co u mnie sa naj gorsze noce bo nie umie spac jest mi strasznie nie wygodnie, rano wstane polamana i caly dzien chodze taka przymulona ze szok :s tak ok 20 chce mi sie juz spac ale jak sie poloze to nie umie zasnac :s

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823944 przez jusia
Honka ja tez juz przytylam, az boje sie wazyc, i poprzednio tez przytylam chyba z 5 kg w 1 trym nie wiem dlaczego... teraz to wiem, jak zjem to mdlosci mi mijaja takze jem :(((((( niestety w nocy sie na siku budze i wtedy kazde wstanie to masakra :( mam krakersy przy lozku bo nie dam rady inaczej :( bol cycow juz przeszedl

honka no u was to taka dziwna opieka...

gosia ja jeszcze fasoli nei ogladalam, ide w czwartek :) wkoncu bede cos wiedziala, bo tak dziwnie nic nei wiedziec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823972 przez zoi
jusia, trzymam kciuki za usg, wszystkie czekamy :)

To widzę, że nie tylko ja mam problemy ze spaniem... :dry: A zawsze byłam śpioch. W dzień senna, a w nocy to się budzię ok 5-6 i zasypiam dopiero tuż przed budzikiem, skutkiem czego jestem zmulona przez cały dzień. Dziś pierwszą noc spałam całą, ale poszłam spac po 1, a i tak ubudziłam się o 9- to do mnie niepodobne. Trochę mnie to dziwi, nie wiem z czego to wynika :angry:

To cyce nie bolą całą ciążę????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823974 przez Gosia 2712
Zoi ja tez zawsze spiochem bylam ale teraz to jest dla mnie meczarnia :s poloze sie o 20 a zasne jak dobrze pojdzie o 1 :s jak czytalam w necie to niby to jest normalne u niektorych w ciazy... Ale mam nadzieje ze mi to przejdzie bo sie wykoncze hehe :p

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823979 przez Agnilla
O matko laski, ja zawsze byłam spiochem a w 1 trymestrze to już w ogóle :P teraz w nocy śpię do 10 godz i w dzień obowiązkowo raz a czasem i dwa ;) budzę się w nocy ale zasypiam dalej, chyba że mnie plecy bolą. Zoi mnie cycki najbardziej bolaly nocą, jak były luzem ;) kupiłam do spania stanik bezszwowy a zanim doszedł przestały ;) czasem jeszcze pobola ale juz nie tak długo jak wcześniej
życzę Wam jak najmniej mdłości :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823984 przez Gosia 2712
Agnilla ja w poprzedniej ciazy przez dwa tyg to potrafilam przespac cala noc wstac o 9 na jakies pol godz polozyc sie i spac do jakiejs 16 a o 20 szlam dalej spac... :p a teraz jest na odwrot :s ale wiadomo kazda ciaza jest inna

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824023 przez honka_18
jusia- ja też w nocy mam masakre jak Adasiek płacze, albo mnie siusianie obudzi z tym że po jedzeniu jest jeszcze gorzej, zasnąć nie mogę, a cyce mnie nie bolały wcale. Ogulnie to nie mam innych objawów.
Chocież dzisiaj odpukać( puk puk) czuje się dobrze :laugh:

gosia-wrzuć fotkę,pochwal się fasolką ;)

zoi-mnie w pierwszej ciąży cyce bolały pierwsze 2 miesiące i 3 ostatnie


Dziewczyny powiedziałyście już wszystkim znajomym o ciąży??? Pytam bo ja powiedziałam tylko mężowi, siostrze no i dzsiaj się wygadałam mamie chłopca którego pilnuje, ala mam ochotę wykrzyczeć to całemu światu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824027 przez Gosia 2712
Honka pisze narazie z tel i nie mam jak wrzucic zdjecia jak tylko bede na kompie to pochwale sie :)
U mnie narazie tylko najblizsza rodzina wie no i w pracy wszystcy wiedza bo od poczatku jestem na L4.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824066 przez jusia
u mnie wie tylko M i siostra i pare kolezanek, rodzicom i babci do tej pory nie mowilam, jakos obawiam sie ich reakcji, teraz czekaja nas remonty w domu, Wiki pojdzie do przedszkola i nie wiem cyz do panstwowego sie dostanie... takze drugie dziecko nagle sie okazalo ze moze byc sporym obciążeniem, chociaz z drugiej strony jak wezmiemy kredyt na kilkadziesci tys to i tak nei splacimy szybko, takze pewnei na 10 lat z glowy bedziemy mieli przyjemnosci :( ech... nie wiem jak im powiedziec, czy w dniu dziadka czy po wizycie u ginka... a w pracy to tak za meisiac czy dwa powiem, chyba ze bedzie wymagala tego sytuacja to wczesniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824083 przez Gosia 2712
Jusia wiadomo dwojka dzieci to dosyc duzy wydatek ale dacie rade :) moze dziadka powiedz w dz dziadka beda miec fajny prezent :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824117 przez honka_18
Jusia- mam tak samo,też się boję powiedzieć rodzicom, niby to moja decyzja ale i tak i moje życie ale i tak boję się ich reakcji. Mam nadzieję że się ucieszą ( termin porodu przypada w dzień urodzin mojego taty :laugh:

chyba też powiem znajomym, strasznie mnie męczy utrzymywanie tak radosnej nowiny w tajemnicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824125 przez Gosia 2712
Honka hehe moj termin 04.09 przypada tez w urodziny mojego taty smiejemy sie ze bedzie mial prezent na 50urodziny :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824151 przez zoi
Ja powiedziałam w pracy, mamie i emkowi. Reszta musi czekać na to co pokaże najbliższe usg :)

jusia, dużo ludzie myśli, ma wątpliwości, a w efekcie są zadowoleni :) My też moglibyśmy tą decyzję dalej odkładać, sporo powodów by się znalazło, ale wiadomo, latka lecą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl