BezpiecznaCiaza112023

Kraków

11 lata 5 miesiąc temu #459931 przez Anabelle
Dziękuję :)
Postaram się myśleć pozytywnie i nie zamartwiać maluszka niepotrzebnie - podobno jak się myśli pozytywnie to jakoś lepiej wszystko idzie - oby! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472378 przez Paulina 77
Witajcie :) ja będę rodziła w Narutowiczu. Wyremontowany i mają intensywną terapię noworodka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472595 przez Anabelle
Też biorę Narutowicza pod uwagę bo jest podobno świetnie wyremontowany. Jednak znajoma tam rodziła i mówiła, że typowy moloch. Położne opryskliwe, jedna przywitała ich słowami "po co państwo tu przyszli?" - jak koleżanka rodziła. Z drugiej strony sąsiadka rodziła tam pół roku temu i była zadowolona.

Najbardziej nastawiam się jednak na Siemiradzkiego, bo w mojej rodzinie większośc osób tam rodziła i wszyscy zadowoleni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472752 przez MagdaM
Anabelle witaj :) Ja rowniez pierwsza ciaze poronilam :( Core rodzilam na Ujastku bo mam tam lekarke. Przy porodzie mialam swoja polozna i jesli o takie sytuacje i rodzenie chodzi to polecam. Odradzam bo opieka laktacyjna do bani (wogole jej nie ma, trzeba sie prosic i nic nie zyskujesz) a opieka nad noworodkiem w sali noworodkowej to tez dramat... Wiec ja drugi raz bym chyba tam nie poszla - po zastanowieniu sie na spokojnie, w koncu minal rok ;) :/

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472755 przez Paulina 77
Zobaczcie, tutaj są oceny krakowskich szpitali i nie tylko:
gdzierodzic.info/placowka/szukaj?provinc...zipcode=&distance=10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472758 przez Anabelle
Też patrzyłam na tej stronie właśnie.
Od Ujastka najbardziej odrzuciło mnie to, że ma najkrótszy czas opieki nad noworodkiem. Nawet o połowę krótszy pobyt w szpitalu po porodzie w porównaniu do innych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472772 przez MagdaM
Wlasnie czytam strone i bzdura jesli chodzi o kontakt z dzieckiem na Ujastku. Moja mala byla zdrowa, a nie mialam z nia dlugo kontaktu. Zaraz ja zabrali, i dostalam dopiero na sali. Szyta bylam a ona lezala ubrana w "lozeczku" :(
Nicego nie uczyli i nie pokazywali a jeszcze opieprzyli, ze zle przewinelam... A jak chcialam byc przy szczepieniu, powiedzieli, ze nie moge. I nie ucza karmic piersia. Moj maz prosil o pomoc dla mnie 3 razy i dopiero mama poszla to przyszla laskawie polozna...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472779 przez Anabelle
Dokładnie takie same odczucia ma moja kuzynka. Rodziła na Ujastku 2 tygodnie temu. Dlatego mimo, że moja lekarka jest z Ujastka to nie chce tam rodzić.
Dobrze, że mój mąż to straszna "męczy-dupa" do tego ma srogi wyraz twarzy - więc mam nadzieję, że w razie potrzeby położną przyprowadzi do pokoju choćby na plecach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472789 przez Paulina 77
Ja się nasłuchałam opowieści porodowych i szczerze mówiąc wolę, żeby neonatolog od razu zabrał dziecko, ocenił i w razie potrzeby szybko reanimował, odsysał czy co tam trzeba. Bo potem się może okazać, że jakieś małe niedotlenienie było i dziecko mi się będzie źle uczyło w szkole na przykład...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472800 przez Anabelle
Ja bym jednak wolała, żeby badał przy mnie :) Ale to moje odczucia - jeszcze mi dziecko podmienią :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472810 przez MagdaM
Paulina ale po badaniu moga Ci dziecko dac prawda?? A ja lezalam jeszcze z 30 minut i mlodej nie dostalam na dluzej niz do zdjecia...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472910 przez Paulina 77
MagdaM rzeczywiście mogli się postarać.

Mojej Mamie kiedyś podmienili moją siostrę przy karmieniu - przynieśli jej inne dziecko. Ale Mama to zauważyła :)

Orientowałam się i teraz nie ma możliwości zamiany dzieci - od razu po porodzie na rączkę i nóżkę dziecka zakłada się opaski identyfikacyjne, których się nie da zdjąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473725 przez MagdaM
Tak zaklada. Dodatkowo w kazdym "lozeczku" jest karta z danymi dziecka i matki. Wiec nie sposob podmienic ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474020 przez tygrysica
Zakąłdają i ja po odcięciu tych opasek z mojej i snka ręki przy wypiesie, zachowałam je- wkleiłam do albumu wraz z setka zdjęć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #519459 przez Paulina 77
Hej,
do soboty leżałam na patologii ciąży w Narutowiczu. Nie wiedziałam, że w szpitalu może być tak przyjemnie :lol: Panie położne i lekarze troskliwi. Oswoiłam się z miejscem, w którym będę rodziła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl