BezpiecznaCiaza112023

ząbkowanie

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21364 przez jedynaczka
a ja polecam czopki specjalne przy bolesnym ząbkowaniu VIBURCOL. nam uratowały 'życie'.
Mały nie mógł spać, miał gorączke, marudził, a jeden czopek na cały dzień wystarczał żeby eM normalnie funkcjonował. także u nas sprawdziły się w 100 procentach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28113 przez sloneczko
dziewczyny w tym watku nawet jednego posta jeszcze nie przeczytalam, ale zastanawiam sie i to bardzo mala ma 3msc i 2 tyg, od dwoch dni jest strasznie marudna, nie ma goraczki, jak placze to za glowke i uszka sie lapie, czy to mozliwe ze zabki ida, probowalam palcem sprawdzac ale jestem z miekkiego kanienia i nie umiem tak, boje sie ze jej krzywde zrobie, aha do tego juz ponad 3tyg strasznie sie slini.

aha jak by co to gdzie mam najpierw wypatrywac na dole czy na gorze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28136 przez _aga86_
Zazwyczaj jako pierwsze wychodza jedynki dolne (choc nie zawsze). Powiem Ci, ze moja niunia tez tak miala od jakiegos 3 m-ca i bylam przekonana, ze szybko jej wyjda. Dzis ma niespelna 10 m-cy i ani jednego zabka... No teraz od paru dni Jej wychodza- juz nawet widac, ale jeszcze nie przebily. Niestety teraz wychodzi kilka naraz i przez to jest strasznie marudna- placze przez sen, malo je... poprostu masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28139 przez sloneczko
dokaldnie dzis w nocy plakala przez sen i to dlugo jej uspokoic nie moglam, i z jedzeniem mam wrazenie ze duzo mniej je, ale za to znowu zwraca polowe tego co zje ;( eh jak do jutra nie przejdzie to w czwartek ide z nia do lekarza.

mysle ze to nie uszy bo jak sie uspokoila i ja zauszkami dotykalam to nie robila zadnej reakcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28144 przez Mirella
A ja Wam powiem że jak moje dziecko mniej jadło i zwracało to się okazało że to zapalenie gardła...
Aga, jak Julka jest marudna to wcale nie przez to że kilka na raz, w takim wypadku może lepiej że na raz, to się mniej wycierpi. Klaudii na górze przebiły się cztery na raz i nawet nie wiem kiedy, dlatego uważam że nie o ilość tu chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28163 przez bedaj
U Piotrusia pierwszy ząbek pojawił się na dwa dni przed ukańczeniem 5 m-ca. Teraz mamy już rok i miesiąc i 8 ząbków na koncie. Wszystkie wyszły tak bezboleśnie, że gdyby nie fakt, że trochę inaczej chwytał pierś, to pewnie bym nie zauważyła. Choć przyznam, że już przed pojawieniem sie pierwszego ząbka kupiłam Panadol i żel na dziąsełka, tak zapobiegawczo i teraz stoi i czeka na następne ząbki (mam nadzieję, że sie nie przyda:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28191 przez sloneczko
u mnie jednak to zabkowanie.... oby szybko sie skonczylo, a przynajmniej zeby na chciany bylo ok, kurde jeszcze do tego mamy nadal kolki, pieknie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28196 przez Madzia89862
a skad wiesz ze to zabki?bylas u lekarza?czasem i do miesiaca moga sie wyrzynac te pierwsze:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28201 przez sloneczko
polozne dzis spodkalam, i odrazu jej powiedzialam, spojrzala tylko i odrazu powiedziala ze to zabki. Wlasnie mi powiedziala ze moze to trwac nawet do 5 czy 6 msc zycia dziecka zanim sie wyrznie, ale moze trwac i 2 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28215 przez Madzia89862
no u nas zaczely sie wyzynac jak maly mial 3 mies i 4 dni a wyszly po nie calych dwoch tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28324 przez sloneczko
bylam u lekarza to zabki, wychodzi dolna jedynka, jeszcze sie nie przebila ale juz widac...

oby szybko przeszlo, albo chociaz na czas chrzciny bylo ok, tego sie strasznie boje...;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28334 przez Madzia89862
no to masz tak jak moj wczesne zabki:)trudno nawet jak do chrzcin si nie wybije nic na to nie poradzisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28368 przez sloneczko
no wlasnie wczoraj sie zastanawialam czy nie odwolac, ale szycyn z mojej strony co przyjada do mnie pobrali urlop, wiec glupio.

trudno nic nie zrobie najwyzej zaraz po kosciele pojade z nia do domu a goscie beda sie obrzerac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28374 przez Madzia89862
aj odrazu odwolywac i uciekac do domu mala przy innych tez inaczej bedzie sie zachowywac i zapomni o bolacych ja dziaselkach i mysle ze nie bedzie tak zle.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28376 przez sloneczko
licze na to ze te slowa beda zlote ;) i moze nam sie uda przetrwac. ale co jesczze w domu bedziemy miec 7 osob w tym dwojke dzieci, wiec tez super spokoju w domu tez nie bedzie miec, ale damy rade w domu.

jest jeszcze troche czasu, wiec moze do tego czasu zabek wyjdzie i kolki przejda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl