BezpiecznaCiaza112023

samotnosc !!!!

10 lata 10 miesiąc temu #634342 przez franklin
moim zdaniem lepiej rozstać się i dać sobie szansę na nowe życie z kimś innym niż tkwić w takim związku, który nie ma nic wspólnego z miłością

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #721471 przez asiek89

Alivva napisał:

ale ja nie po to tutaj. Myślałam,że to forum na którym cos się dzieje,że samotne mamy jakos sie tu wzajemnie wspierają,pomagaja sobie chociazby prostą,szczerą rozmową. Ale tutaj trochę nudą powiewa... Czyzby nie było samotnych mam?

Miłego wieczorku dziewczyny ;)


No więc jestem ;)
Wita się z Wami samotna mama. Prawie ćwierćwiecze na karku i dałam się potraktować jak gówniara. No wstyd.
Jestem właśnie od dziś już w 36 tc, noszę w sobie mojego pierwszego i już kochanego synka Patrysia :).
Biologiczny mojego Maluszka odkąd dowiedział się o ciąży zerwał z nami wszelkie kontakty i nie reaguje na próby podejmowane przeze mnie. Na razie sobie jego osobę całkowicie odpuściłam. Doszłam do wniosku, że skoro on ma takie podejście to lepiej żeby w ogóle nie było go w życiu mojego dziecka, niż miałby być z łaski kilka razy w roku.

Na początku było mi niesamowicie trudno, teraz już pogodziłam się z tym, że muszę sobie sama radzić, chociaż moralnie wspiera mnie ogromnie Mama, z którą mieszkam oraz moja rodzina.

Pozdrawiamy ciepło :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066463 przez elegancka
Realia są takie, że kobiet samotnych jest bardzo wiele. Niestety samotnym można być nawet w związku, ale nie o tym chciałam ;) Wolną chwilę można spędzić np na https://www.goldbikiniclub.com/ pogadać, pośmiać się i cokolwiek tylko jeszcze przyjdzie do głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067207 przez kamil.starowski
Ja poznałem swoją najlepszą przyjaciółkę na www.goldbikiniclub.com . Jestem przekonany, że najlepsze dziewczyny można znaleźć właśnie tam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067223 przez julkamisza
Czasami chwila samotności pozwala na wszystko popatrzyć z dystansem. Ale jeśli już znudzi Wam się samotność, koniecznie zajrzycie na www.goldbikiniclub.com - mnóstwo fantastycznych facetów, brak tematów tabu, rewelacyjny sposób na odstresowanie się i oderwanie od rzeczywistości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067224 przez Monia022
Nie ma co się męczyć, jeśli związek nie ma większego sensu to trzeba to jak najszybciej przerwać. Dla dziecka również lepiej jeśli rodzice rozstaną się wcześniej, póki jest jeszcze małe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067230 przez tomaszklerek
Gdybyście planowali remont przed urodzeniem dzidziusia, to solidne usługi pełni www.zelbetex.pl . Nigdy mnie nie zawiedli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068630 przez monja666

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl