BezpiecznaCiaza112023

samotnosc !!!!

14 lata 1 miesiąc temu #9593 przez basik_twins
A poza tym Julcia masz zajebisty brzuch !!!

Naprawde

Chciałabym mieć taki i mam nadzieje że bede mieć

I weź zrób sobie suwaczek :silly:

I nie złoście się na mnie surowa jestem może ale nie bez serca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9598 przez julcia_81
dziewczyny mam pytanie kiedy moge zlozyc o alimenty na dziecko ???? tzn po jakim czasie od urodzenia?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9599 przez iwonan12
Zaraz po urodzeniu dziecka jak tylko dojdziesz do siebie :laugh:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9600 przez julcia_81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9637 przez Marysia27
basik_twins napisał:

Marysiu...



Poza tym kazdy moze wyrazac swoje zdanie ja wyraziłam i napisałam w drugiej czesci tez cos co jest warte przeczytania a chyba umkło twojej uwadze skoro piszez ze taka straszna jestem.

Nie atakuj mnie bo nie musze sie zgadzac z wiekszościa


basik-twins odniosę się do twojej wypowiedzi tylko w jednej kwestii- nigdzie nie napisałam że jesteś straszna. Nie posądzam Cię o to. Nie boję się również konfrontacji, o ile jest to rozmowa, a nie pyskówki ( akurat na to jestem za stara ;) zgadzam się że nie musisz iść za większością, przyznasz również że ja nie muszę popierać Ciebie. Na dobrą sprawę powinnyśmy zacząć i skończyć rozmowę na Julce, mam nadzieję że da radę wszystko sobie poukładać . Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9641 przez basik_twins
Oj tylko nie pisz że za stara bo w to nie uwierze ;)

Poza tym nie lubie tego zwrotu bo brzmi to tak jakby człowiek młodszy zasługiwał na mniejszy szacunek. Tak jakby Ci go naliczano z wiekiem :huh:

Ja sie wypowiadac juz nie bede, bo zamiast móc powiedziec co sadze, to tutaj próbujesz ze mną rozmowe prowadzić, nie wiem po co komu to potrzebne, no ale...

Napisałaś "Basik litości" więc uznałam że straszna jestem...

No i nie bedziemy sie o Julke kłucic co? Ja bynajmniej nie mam zamiaru

I ponieważ kłuje mnie zbyt wiele rzeczy to sobie odpuszczam bo naprawde nienadaje sie do tego tematu, tzn nie samotnych matek w ogole, ale Julki przykładu, wiec uciekam.

Poza tym urażasz mnie tym że cytujesz i nazwe to 'czepiasz sie' (bez urazy) Icz. mojego postu weś może coś skomentuj o jego II cz. gdzie staram sie ja podbudowac...

i szkoda że nie zrobiłaś tego zanim na mnie "wjechałaś" rozumiem co chcesz powiedziec ale mogłabys zluzować

...bo nie wiem po co tworzyć kolejne posty na ten temat

i ja chce kogoś dobijać..? Trzeba było napisać co Ty o tym myślisz i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9648 przez Marysia27
Jeszcze chwila i pewnie nas stąd pogonią za " prywatne rozrachunki" i mino pewnych "ale" ,ja nic więcej nie dodam na ten temat. Powstrzymam na wodzy moje nauczycielskie spaczenie. Tu chodzi głównie o Julkę a nie o to kto ma rację.

A co do wieku, to nie jest źle, ale j pracuję z dziećmi w szkole, i słyszę od nich ( o zgrozo) że 30 na karku to prawie jak starość :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9653 przez Madzia89862
oj kobietki kobietki..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9654 przez martela89
Dziewczyny jedni myślą tak, a inni inaczej. Ja jestem trochę za basikiem,ale tez za innymi. Fakt,że jak bym raz dostała po d.... od życia to drugi raz bym się dwa razy zastanowiła,ale nie każdy jest taki rozważny jak ja :silly: (żarcik). Lepiej nie dołować dziewczyny bo teraz to już nic nie da. Ważne żeby urodziła zdrowego i silnego dzieciaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9659 przez _aga86_
No ja mam troche inne zdanie...Nie mozemy tutaj za duzo sie wypowiadac, gdyz Julcia nie opisala calej sytuacji jaka miala miejsce- nie wiemy jak dlugo zyla w tym drugim zwiazku (moze bylo to kilka lat) i jakie deklaracje skladal jej ojciec tego drugiego dzidziusia...- podejrzewam, ze slub by tutaj nic nie zmienil. Wiemy, ze chcial dziecka!!! dziewczyna probowala ulozyc sobie zycie - uwazacie, ze powinna byc do konca zycia sama, bo raz ja facet z dzieckiem zostawil?? Co to znaczy wedlug Was, ze powinna uczyc sie na bledach?? Przeciez nikt z gory nie zaklada, ze dostanie "kopa" ile jest zwiazkow, ktore w narzeczenstwie sa wzorowa para, a po slubie okazuje sie, ze do siebie nie pasuja?? Nikt nie jest w stanie tego przewidziec.

JULCIA jak Twoje samopoczucie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9667 przez julcia_81
w niedziele bede urzadzac pokoik dla coreczki juz nie moge sie doczekacb!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9675 przez Moniq
Julcia, dobrej zabawy, przygotowywanie wszystkiego na przyjście Maleństwa to wspaniałe uczucie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9709 przez Marysia27
Aga 86 - nic dodać nic ująć :D A ja zazdroszczę Tobie Julcia że zabierasz się za urządzanie pokoiku dla dzieciątka, też bym już tak chciała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9746 przez basik_twins
A ja musze poczekać aż sie remont skończy :(
Tak to już bym pewnie powoli urządzała...

Się nie moge doczekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10262 przez kakasia20
witam tak sie sklada ze tez jestem w ciazy i bede sama wychowywac maluszka juz prawie 3 msc za nami a szczerze to pokochalam maluszka w brzuszku nie to co moj byly partner.. jak sie dowiedzial o ciazy nie rozmawial ze mna dalam mu wybor albo bedzie ze mna albo sama wychowie maluszka i wyszlo ze sama bede go wychowywala .wiem ze bedzie ciezko ale mama pomoze i babcia wiec dam rade jakos podolam temu:))))juz nawet sobie imionka wybralam michałek i majka zalezy co bedzie:)))))))) pozdrawiam 6.04.2010 ide na wizyte wiec napisze co i jak:) :lol: :lol:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl