Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

depresja w ciazy

3 lata 11 miesiąc temu #1045452 przez Domii1983
Czasami rozmowa z psychologiem potrafi wyprowadzić z psychicznego dołka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1045581 przez WiolkaKlaman
no pewnie, że może wyciągnąć z tzw. dołka. A jak ktoś się wstydzi to może spróbować skorzystać z pomocy psychologa online, tak robi moja mama- pani Elwira Chruściel psycholog umawia się z nią na skypa dzieki czemu ten lęk związany z wizytą u psychologa u niej zniknął.

3 lata 10 miesiąc temu #1048575 przez Domii1983
Czasami właśnie taka pomoc psychologa jest niezbędna.

2 lata 11 miesiąc temu #1066193 przez zuzka
Depresja w ciąży, jak i po porodzie jest częsta, zazwyczaj jednak przechodzi z czasem. Jeśli nie, to warto udać się do psychologa, czy psychiatry, zanim problem się nasili. W Warszawie dobrzy specjaliści przyjmują w klinice PsychoMedic, zwłaszcza psychiatrzy, na psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się im przyjrzeć i skontaktować.

2 lata 9 miesiąc temu #1066500 przez iwonka385
Spróbuj od rozmowy, może jak to wyrzucisz z siebie będzie Ci lepiej? U mnie to tak zawsze działa...Więź może powstać później i nie każdy ją czuje. Spróbuj od rozmowy a jeśli nie przejdzie to szukaj pomocy dalej.

2 lata 5 miesiąc temu #1066888 przez ksenia28
Wiele kobiet ma depresję w ciąży, po zresztą także. Wsparcie rodziny może pomóc, ale warto też porozmawiać z psychologiem, zanim depresja wpłynie negatywnie na zdrowie, czy życie rodzinne. W przypadku braku wolnego czasu dobrą opcję będzie psychoterapia przez internet, m.in. tutaj psychomedic.online takie prowadzą - prowadzą ją doświadczeni specjaliści, a sama terapia odbywa się w domu.

2 lata 5 miesiąc temu #1066893 przez Guetta76
Zdecydowanie się z tym zgadzam, i nie tylko w ciązy, zawsze warto polecic się rady dobrego psychologa jezeli czujemy ze z naszym zdrowiem psychicznym dzieje sie cos zlego.

2 lata 1 miesiąc temu #1067777 przez annaadrian
W przypadku depresji w ciąży polecam pierwszą konsultację u Psychologa online, a co później to pani psycholog podpowie, Tutaj znajdziecie dane kontaktowe szczepaniak-psychology.eu

1 rok 11 miesiąc temu #1068045 przez Quake
Depresję można leczyć i trzeba leczyć, należy jednak szukać do tego profesjonalnej pomocy.

1 rok 7 miesiąc temu #1068461 przez karinos83

ksenia28 napisał: Wiele kobiet ma depresję w ciąży, po zresztą także. Wsparcie rodziny może pomóc, ale warto też porozmawiać z psychologiem, zanim depresja wpłynie negatywnie na zdrowie, czy życie rodzinne. W przypadku braku wolnego czasu dobrą opcję będzie psychoterapia przez internet, m.in. tutaj psychomedic.online takie prowadzą - prowadzą ją doświadczeni specjaliści, a sama terapia odbywa się w domu.

Masz rację. Przy małym dziecku trudno wyrwać się z domu. A i sama depresja nie usposabia człowieka do wychodzenia z domu. Więc opcja online jest jak najbardziej wskazana. To taka sama terapia jak każda inna. Bezpiecznie, dyskretnie, we własnym domu no i o niemal każdej porze.

1 rok 7 miesiąc temu #1068467 przez ksenia28
Dokładnie. Rezerwacji terminu też dokonuje się online. System dostępny jest 24h więc o dowolnej porze można to zrobić. Płacisz DotPay - też online. Wygodna ogromna.

1 rok 7 miesiąc temu #1068479 przez zuzka
Depresja w ciąży jest częsta, na ogól to nic poważnego, ale warto poradzić się lekarza, a najlepiej psychologa. Doradzi jak sobie poradzić z depresją. W Łodzi przez psychomedic.pl/psycholog-lodz/ można skontaktować się z dobrymi specjalistami, z depresją mają spore doświadczenie.

1 miesiąc 2 tygodni temu #1069565 przez Andreaa
Ja przede wszystkim cierpiałam na bezsenność, którą jeszcze nasilały nocne napady paniki. Budziłam się w nocy po równo 2 godzinach snu z uczuciem, że zaraz się uduszę. Potem już nie spałam do rana, bo napad powtarzał się kilka razy w ciągu jednej nocy. I tak na przykład przez 4 miesiące. Codziennie. Chodziłam na rzęsach. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i moja mama zasugerowała, że może być to depresja ciążowa. Postanowiłam skorzystać z pomocy psychologicznej. Pomogli mi tutaj avigon.pl/specjalizacja/psychoonkolog Z wizyt mozna skorzystac online.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka