BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #105058 przez gosiak
pozostałe dziewczynki Was też chcę zobaczyć :laugh: dawać fotki Majowka, gabi28, madziaska, WielkaB, Mirella, delfinek, mała_czarna, Groszek, ann..., Magda, magduśka, Nati... i reszta dziewczyn co nie wymieniłam ujawnijcie się :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #105059 przez @nulka
no widzisz Lacrijka a ja byłam pewna ze to motor!!!! bo ja tylko te szczupłe nóżki widziałam na tym zdjęciu!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nogi po samą szyję, co ja gadam, do nieba!!!! :) ehhhh...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105063 przez Lacrijka
aaaaa było takie..i tam tez miałam różową bluzkę w sumie hahaha..na starym lapie je mam
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105064 przez gosiak
Lacrijka będę się godzić tylko małż jeszcze w garażyku przy samochodzie grzebajło :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105069 przez @nulka
Gosiak Ty idź do tego garażu się godzić....
grunt to spontan :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105073 przez Lacrijka
Nooooo to masz szczescie Gosiaku..czerwone winko na ukrwienie dobre i do dzieła :laugh: :laugh: :laugh:

@nulcia, to kiedy testujemy, na Swieta jakos coby tescik z II poswiecic w koszyczku ?? ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105077 przez @nulka
o nie, nie..... ja nie testuję :)
ja się boję,
czekam na @
ale Wasze II chcę widzieć!!! tutaj... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105081 przez gosiak
hahah no spontan najlepszy to fakt :blush:

tak mnie wyganiacie to sobie idę... :P żartuję :blink: uciekam bo późno może jakiś film się poogląda mamy piątek hmmm uwielbiam piątkowe wieczory :) :) dobranoc :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #105095 przez madziaska
dziewczynki, ale Wy jestescie laseczki... ja WAM sie pokaze jak aktualne zdjecie sobie zrobie obiecuje ;)Kurcze fajnie byloby sie kiedys spotkac w realu :)
A ja dzis po lekarzu i jest wszystko w porzadku, dzidzia 16 mm, gin mowi, ze ksiazkowo i slyszalam serduszko... Boze jakie to cudowne :):):):):):):):):)
nie mam zdjecia fasolinki, bo skonczyla sie tasma w usg :/ nie chcialo mu sie chyba jej zakladac, ale zapisal w komp. i nastepnym razem mi wydrukuje... Wizyta za 4 tyg....
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105116 przez Majowka
Lacrijka, tak sobie Ciebie wyobrazalam, moze to przez poprzednie zdjecie w avatarku...

Gosia tez mnie nie zaskoczyla :) wlasnie tak sobie ciebie wyobrazalam,hehehe niesamowite :)

Wszystkie jestescie cuuudowne!

Tez bym chciala sie spotkac w realu!

Ja pokarze Wam zdjecie, ale z brzuszkiem :P mam nadzieje ze to szybko nastapi, bo wiecie, wolalabym zachowac jakas anonimowosc :(
Nie obrazcie sie na mnie?

Madziaska! Bardzo sie ciesze, ze wszystko u Ciebie dobrze z fasolka :kiss:
Niech dalej rosnie zdrowo!
Nastepnym razem musisz nam koniecznie wkleic zdjecie!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105124 przez ann-sunshine
Marta super że dziewczynka i śliczne imionka

Wielka B świetne wieści od lekarza, to teraz pozostaje Wam już tylko działać i Tobie zdawać nam relacje

Lacrijka wara od testów przed świętami!!! Ja tak jak Majówka, nie testuję tylko czekam na @. Teścik dopiero jak będzie tydzień po (o ile będzie), czyli 30 kwietnia

Mirella obyś za niedługo miała wieellle bobasków do wywróżenia (tzn płci) po świątecznym testowaniu ;)

Nikusia to jesteśmy we dwie, też termometr poszedł w kąt bo jakiś lipny był i nie pokazywał tego co chciałam :angry:

Magda koleżanka też mówiła, że za nic różowych ciuszków córci nie założy, tylko że większość ciuszków dla dziewczynek jest różowych, a jak ubierała ją w ciuszki po chłopczyku to ciągle słyszała od ludzi zaglądających do wózka oo jaki śliczny chłopczyk

Dorcia, nie nie listopad, tylko doświadczaj tych jedynych w swoim rodzaju cudnych 9-ciu miesięcy

Mała Czarna "najmniejsze zło" się uśmiałam

Dziewczynki przy okazji wkleję Wam swoje zdjęcie, może ślubne za miesiąc, bo nie mam aktualnego (ja z tych co wolą po drugiej stronie aparatu stać)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105168 przez gabi28
cześć dziewczynki,wkleiłabym zdjęcie,ale nie mam żadnego programu do obróbki zdjęć i nie mogę go obciąć ani zmniejszyć.podajcie jakiś program to wkleje zdjecie.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105180 przez Dorciaition
Hej :) Ale super załapałyście i zdjęcia się pojawiły! :lol:

Gabi zmniejszacz.pl :)

Gosiak moje zdjęcie takie małe bo wszystkich wokoło obkroiłam, a chciałam koniecznie zdjęcie w różu :P
Powiem Ci, że myślałam, ze jesteś brunetką, może nie aż takie bardzo ciemne włoski u Ciebie sobie wyobrazałam, ale zdecydowanie ciemniejsze niż masz :laugh:
Ale nóżki... No no, ślicznie wyglądasz :)

Lacrijka przecudna sukienka ślubna, bardzo mi się podoba. Ty to widziałam, że brunetka po wcześniejszym zdjęciu w avatarku, które też było świetne. I też taka laseczka...
Wszystkie jesteście śliczne!! :)

Ann-sunshine ja to bym chciała listopad bo po prostu boję sie tycj dziewięciu miesięcy. Chce już dzidzię mieć w ramionach :)

Madziaska jak dobrze, że się odezwałaś. Kurka o której Ty miałaś tego gina?! ;) Najważniejsze ze usłyszałaś serduszko! Cudownie kochana! :kiss:

Dianuś jeśli do nas zaglądasz i masz ochote odezwij się. Wczoraj pół dnia o Tobie myślałam :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #105187 przez gabi28
Dorcia to napisz mi jeszcze jak mam wkleić to zdjecie na forum..nie mam zielonego pojęcia
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #105188 przez Marta M
Dorcia apropo wesela ja mam w maju i mialam ten sam problem co Ty z sukienka...i kupilam swietna, w sklepie z odzieza ciazowa i powiem szczerze ze kazda z tych sukienek jest tak szyta ze i kobieta bez brzuszka bedie super wygladac...wklejam zdjecie tej sukienki, jets srebrna, na tym drugim zdjeciu nie bylo lampy blyskowej wiec wyszlo zafalszowane...maja sklep internetowy: www.happymum.pl/sklep3/


Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl