BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 tydzień temu #105399 przez gosiak
no tak myślałam że za mężem :laugh: o no to już kawałek czasu tam jesteś :blink: o i wyobrażam sobie jak tęsknisz za bliskimi :( mojej siostry też już 6lat nie ma wywiało ją za ocean och ile ja bym dała za 1 dzień spędzony z jedyną siostrą :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105426 przez madziaska
dziewczyny na wczasy do majowki jedziemy, nie ma co ;) Ale z WAS laski super sa, kurcze juz strasznie sie do WAS przywiazalam... Tyle fajnych kobitek spotkac na raz to cos niezwyklego :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105473 przez wielkaB
ślicznie dziewczynki ja siedzę mój mąż śpi a ja jakoś się nudzę a my jak na receptę mojego gin co dwa dni przytulanka ale jestem nastawiona pozytywnie to szok musi się już udać
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #105515 przez delfinek83
Hej Dziewczynki :kiss:

śliczne fotki :lol:
niestety zdjęcia Gosiaka, Lacrijki i @nulki w sukienkach nie zdążyłam zobaczyć, bo już usunięte :( buuuuuuu

ja zaraz poszukam co mam pod ręką i też wrzucę :silly:

MartaM, fajnie że będziecie mieli córeczkę :woohoo: też bym chciała ;)

Majówka, a tej Portugalii to Ci tak zazdroszczę że ho ho :kiss:
uwielbiam takie klimaty, szkoda że mój mężuś nie zechciałby się gdzieś przeprowadzić :blink:

Kurczę, testować mam za tydzień ale już czuję że lipa z tego będzie wielka jak zwykle. Brzuch mnie teraz napiernicza, normalnie skurcze jakieś mam, czuje jakbym za moment miała @ dostać, a to przecież jeszcze nie czas
boję się i sobie wkręcam głupia, że to może fasolka była, ale się nie przyjęła i teraz lipa, ehhh niech już będzie Wielka Sobota


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105530 przez @nulka
Delfinek no mówiłam, że na staraczkach same laski siedzą, fajna dziewuszka jesteś :lol: cholera.... następna z długimi chudymi golonkami... :angry: :silly:
powiem Ci to co każda tu powtarza:
póki nie ma @ jest nadzieja :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105544 przez ann-sunshine
Witam niedzielnie,

ale fajnie było Was wszystkie zobaczyć :) rzeczywiście zbiorowisko świetnych babeczek się tu rozgościło :)

Delfinku w święta to nas więcej testuje (albo przynajmniej oczekuje nie nadejścia @) więc nie będziesz sama

Ech a ja dziś w pracy od rana i jeszcze przed śniadaniem mi nerwy psują, to nie są warunki dla kiełkowania fasolki :angry:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105546 przez MagdaM
Hej
Cale mnostwo slicznych Kobietek!! :kiss: :) Super :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105551 przez @nulka
ann no to mało humanitarne w niedzielę rano pracować, współczuję
życzę żeby szybko czas minął i do domku
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105553 przez ann-sunshine
Anulka, są takie zawody w których się pracuje niezależnie od dnia tygodnia, czy święta. Nie narzekam na system, już się przyzwyczaiłam, za to pracuję tylko 15 dni (nocy) w miesiącu. Bardziej się boję gdy w ciąży będę musiała przejść na 8-godzinny system pracy - już nie pamiętam jak się 5 dni w tygodniu wstaje rano (przecież w piątek to ja oczu nie otworzę)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105554 przez @nulka
wiem, ann wiem :)

ja też miałam w perspektywie pracować 12 na 24 bo mój pierwszy zawód to pielęgniarka, niestety musiałam z niego szybko zrezygnować bo w tamtych czasach nie było szans na pracę w szpitalu. Ale za to popracowałam w żłobku :) i tamten czas wspominam jako najlepszy okres zawodowy mimo że do pracy wstawałam na 5.45
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105562 przez wielkaB
hej dziewczynki jak tam samo poczucie mnie dzisiaj mąż obudził kawką z rana on mnie coraz bardziej zaskakuje szok hm,,. chetnie bym wam pokazała swoje zdięcia ale nie mm nic na moim kompie i nie mam kabla do telefonu hmmm ale może jak coś wymysle to dam znac teraz kawusia i biore sie za ciasto
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105563 przez kaśku
trochę mnie tu nie było.
może mały skrót wydarzeń ;) ?
pod koniec maja mieliśmy zacząć staranka, ale znowu się pogorszyło. m.in. dlatego tak długo mnie tu nie było.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105565 przez MagdaM
Kasia tule... Znowu to co zawsze?? Kurcze kiedys musi byc dobrze no :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #105566 przez wielkaB
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #105567 przez wielkaB
kaśku będzie dobrze trzymam kciuki
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl