BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #108767 przez Dorciaition
Delfinek, ale super data!!! :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108809 przez Majowka
Dziewczyny,
U mnie rozpoczal sie dzisiaj pierwszy dzien nowego cyklu!
Rano pojawila sie @ :)
No i powtarzamy procedure od poczatku, hehehe :D :D :D

zadzwonie do lekarza i powiem mu o wycieczce w lipcu, moze nie warto probowac juz z CLO przed wyjazdem...

Pozdrawiam wszystkie goraco!

Delifinek data jest zaje...... :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108816 przez Marta M
A co u pozostalych, ktore mialy hurtem testowac w Wielka Sobote?? gosiak, ann i nie pamietam kto jeszcze...@nulka, Majowka trzymam kciuki za nastepny cykl, no i gabi bo zaczyna staranka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108838 przez delfinek83
@nulka pisała że dostała @
więc także trzymam kciuki za @nulkę, Majówkę, Gabi, Gosiaka, Lacrijkę w następnym cyklu :side:
i za wszystkie pozostałe staraczki też oczywiście :silly:
i za ann której @ się spóźnia :kiss:
i za WielkąB :kiss:

wielkaB, dzisiaj przez te głupie uczucie spać nie moglam, kręciłam się i próbowałam znaleźć sobie miejsce, bo ciągle mnie coś ciągnie z lewej strony podbrzusza i też takie uczucie jakbym tam jakiś kamyczek ciężki miała :silly:
w końcu zasnęłam ale rano do pracy wstać nie mogłam, dalej bym spała gdybym mogła ;)


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108851 przez gosiak
Witam poświątecznie :laugh:
Delfinek moje wielkie gratulacje :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobrze że choć jedna fasolka się pojawiła i nadal czekamy na ann chyba jeszcze Ona żyje w niepewności więc zaciskam mocno kciuki :)
Marta ja mam okres dostać 2 maja więc jeszcze troszku, ale czuję się jak co miesiąc, więc chyba nic z tego :( od wczoraj z mężem ciche dni, i w ogóle jakoś się psuje ostatnio :huh: mam nadzieje że to minie...pozdrawiam Wa kochane i miłego dnia życzę.

ps. Majówka śliczne wypieki :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108858 przez gabi28
no tak Marta,ja zaczynam od maja,(to tak oficjalnie)ale wczoraj zaszaleliśmy,a było to gdzieś blisko owulacji,więc jest szansa na fasolke.... zobaczymy co będzie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108861 przez gabi28
aha... i wczoraj pierwszy raz z M doszlismy do wniosku że to dobry czas na fasolkę,wcześniej zawsze coś stawało na drodze,a teraz jesteśmy już gotowi w 100%.Mój M to nawet zaczął obliczać że gdyby wczoraj się udało to kiedy się urodzi.Jest bardzo na TAK,więc może udało się tym razem...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108883 przez Dorciaition
Dziewczynki trzymam kciuki! :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108944 przez @nulka
delfinku :) bardzo się cieszę, że z tej całej ekipy która miała testować w te święta, to właśnie Tobie się udało!! Tak długo czekałaś więc stawiałam właśnie na Ciebie i nawet jeden paciorek zmówiłam żeby Ci się udało. :) :)

ann co tam u Ciebie? zaciskam mocno cały czas :)

Majówko oby w tym cyklu była fasolka, z tego co pamiętam to chyba cieszysz się, że ten cykl dużo krótszy :)

a u mnie potwierdzenie diagnozy ginki - @ trwa 3 dzień!!! więc to prawda że endo było piękne bo przez ostatnie 2 lata to miałam @ po 10-12 godzin i koniec :)

a zatem kuracja z orzeszków włoskich i winka działa!!!! :silly: :silly: :lol: :lol:

gabi... no to oby się udało :) mówią że w tym największy jest ambaras...itd. My z mężem tak odwlekaliśmy bo zawsze albo on albo ja, nigdy oboje w tym samym czasie :) w efekcie minęło kupę lat a dzisiaj jest jak jest.... :(
powodzenia Ci życzę w tym cyklu! :)

gosiak dbaj o atmosferę z M :P bo tu o plusiki chodzi :silly: !!!
zawsze są te gorsze i lepsze dni, ale po 24 latach bycia razem nauczyłam się że ciche dni są najgorszą z opcji, bo to cholernie oddala. wiem ze trudno zachować normalność jak czuje się żal i resztki złych emocji ale czasami warto stanąć ponad tym, powiedzieć krótko hu jest hu i przejść nad tym do porzadku dziennego. Ja tak robię i to działa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108954 przez Majowka
To prawda Anulka, tym razej cykl byl krotszy :)

Tobie zycze takie samego endo w tym cyklu! :kiss: duzo winka i orzeszkow, sama sie w nie musze zaopatrzyc, bo winka to tu nie brakuje, hehe

Nie ma to jak MAJ! Ja Majowka Wam to mowie :D
Uda nam sie w Maju!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108961 przez @nulka
Majówka trzymam Cię za słowo ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108967 przez ann-sunshine
Cześć Dziewczynki,

drugi dzień w pracy siedzę i nie mam czasu na czytanie i pisanie - zrobię to jutro, a teraz króciutka relacja: 33 dc, małpy brak, testu drugiego w domu nie mam, a przy pracy po 12h wieczorem nie mam siły na takie zakupy, jeżeli @ nie przybędzie to jutro testuję drugi raz. Dziś ok południa myślałam, że już po oczekiwaniu, bo jakoś tak mokro się zrobiło, ale jednak nie, bo nie czerwono no i ustało. Czekam więc niecierpliwie jutra
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108977 przez gosiak
@nulka dziękuję za radę, będę musiała się nauczyć wiele rzeczy przemilczeć 90% naszych kłótni to o jego mamuśkę i zawsze po wizycie u teściów jest burza i to z piorunami, zawsze franca wbije mi szpile a mąż ma klapki na uszach wtedy :angry: a jak mu się w domu wyżalę to jest wojna i on staje w jej obronie...chyba muszę sobie stopery do uszu wkładać jak do niej jadę i zacisnąć zęby, bo inaczej skończy się nie dobrze....

ann nie ma małpy i to jest dobry znak :woohoo: :woohoo:

Majówka jak tak mówisz to na pewno majowy wysyp fasolek będzie :woohoo: :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108983 przez bewipo
gosiak glupim gadaniem tesciowej sie nie przejmuj, albo jakieś teksty przygotuj sobie na nią. Szkoda waszych kłótni i nerwów. A po co baba ma mieć satysfakcję, że dzięki niej się klócicie.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108992 przez @nulka
bewipo ma rację, jeżeli ona to robi z premedytacją to świadomie niszczy wasze małżeństwo. A skoro nie zależy jej na szczęściu własnego syna to jest durna baba i tyle!
I nie daj się prowokować, zlewaj to bo jak otworzysz konflikt to będzie że Ty jesteś ta BE.
Myślę że Twój M widzi co się dzieje i stąd jego rozdrażnienie. Nie dziw sie mu bo ma zal do matki o takie zachowanie ale że to matka to nie ma odwagi jej tego powiedzieć i cała złość dostaje się Tobie. Tacy już są synkowie :) . jak zaczniesz być wyrozumiała i przestaniesz mu robić o matkę jazdy to on to zauważy szybko i doceni i uwierz sam Ci przyzna rację ze mamuśka przegina. Mów mu o tym ale nie wyżalaj się bo faceci sobie z tym nie radzą. Rozumiesz o czym piszę? :lol:
Każda z nas przeszła przez taki etap. Ja też. Ważne zeby tą BITWĘ :silly: z MAMUŚKĄ wygrać!!! A ją francę trzeba fortelem Kochana :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl