BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu #109211 przez MagdaM
Gosia wszystko mozliwe... Strasznie nie lubie takich sytuacji bo ja psiara jestem ogromna... Zostawilabym go ale nie ma gdzie :(
Dobranoc

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109214 przez mala_czarna
Czesc dziewczyny strasznie dawno nie wchodzilam na forum. I jak przebiegaja starania? Kto zaciążył? Moze ktos mi w skrócie powie?
Świeta w gronie rodzinnym. Lany poniedziałek z wrażeniami :lol: jestem bardzo szczęśliwa, czuje ze mogę góry przenosić. W maju ide do lekarza i napewno ujrze juz moją fasolkę, a co najważniejsze usłyszę serduszko.Teściowa wciąż mówiła, że chyba sie wnuków nie doczeka.To będzie pierwszy wnuczek/wnuczka w rodzinie- wielkie wydarzenie. Wszystko co potem juz nie bedzie miało takiego znaczenia. Rodzina już wie - wszyscy mi gratulują, cieszą się. Tylko szwagierka zazdrosna - to od razu widać, i nie tylko ja to zauważyłam. Ale nie mam zamiaru tym przejmować, bo teraz najważniejsza jest nasza rodzina i to na niej mam zamiar sie skupić. Czekam z niecierpliwoscia na pojawienie sie brzuszka. Przeciez zaczął sie juz 3 miesiąc :lol: ale ten czas zleciał 9 tydzien :) :lol: :lol: :lol: :lol: Przesyłam moc pozytywnych fluidów, no i dziewczyny zarażajcie się :) Bo nie ma nic cudowniejszego jak poczuc w sobie zycie :) Tego Wam życzę i niech Wam się sliczne dzieciaczki przyśnią.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109234 przez Mirella
Po pierwsze, Delfinku buziaki ogrmne dla Ciebie :kiss: :kiss: :kiss:, pewności nie mam ale skłaniam się ku dziewczynce :lol:

Po drugie Gosiak poczytaj sobie temat o teściowych u nas na forum, szczególnie co Gold Butterfly pisała, genialne po prostu :lol:

Po trzecie mała czarna, szwagierka może przeżywać to co nie jedna staraczka, więc nie bierz do siebie, moze ona tez chce a nie może? także loozik w tym temacie :lol:

Po czwarte Magda, no żeby było bliżej....

Po piąte @nulka nie odpuszczaj, ja coś tam myślę, pij to wino dalej :lol:

Po szóste siódme i ósme nie pamiętam o co mi chodziło to Wam nie napiszę :P

Po dziewiąte czary mary hokus pokus abrakadabra..................................................
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109235 przez mala_czarna
Mirella Ty czarownico :lol: :blink: znowu czarujesz :) i dobrze :) na wiosne powinno coraz wiecej byc fasolek. Ja 3mam kciuki za Was!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109240 przez MagdaM
Dzien dobry
Pies nadal jest, widac, ze nie z kojca i nie z lancucha. Mam cholernego nerwa na tesciow. Mecza go, chca wywozic i wyrzucac z auta - IDIOCI!! Dobrze, ze ja tego nie zrobie i mezowi nie pozwolilam, zreszta nie chcial. Pytanie co na to szwagierka... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109248 przez kelly_czarna
nie jestem zadrosna
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109277 przez @nulka
mała czarna delfinek ma dwie II :) !!!
i czekamy na test ann bo się mocno @ spóźnia
no wyobrażam sobie jaka radość :laugh: i wcale się nie dziwię

kelly? ale o co kaman
przeczytałąm wcześniejszy cały tekst i mnie zmroziło nawet zdjęcie irki wywaliłam :ohmy:

Mirelka Baba Jażko, Czarowniczko, Czarodziejko, WrÓziu, Magiczko, działaj, działaj, macaj kulę, kulaj nią po podwórku, no nie wiem co jeszcze z nią wyprawiasz... :lol: :lol: :lol: :lol: ale wyprawiaj
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109282 przez kelly_czarna
przepraszam to juz nie ma znaczenia
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109287 przez @nulka
ty się kelly wpisuj do staraczek a nie fochaj i nie zasłaniaj się budową :silly:
do nas jak się wlezie to tak bezkarnie się nie wychodzi a fasolkuję się na bank!
a charakterków to tu tyleeeeeeee, że i Twój zniesiemy :) :) :)
wbijaj się do nas, zobaczysz jak fajnie czekać na dzidziusia


kelly i powiem Ci że każda staraczka jest w pewnym sensie zazdrosna nie ma co ukrywać, ważne żeby ta zazdrość w pozytywną stronę poszła i fasolka była :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109288 przez MagdaM
eeee powie mi ktos o co chodzi??
mamy szpiega czy cos :ohmy: :unsure:

edit: Bossshh ja myslalam, ze o Gosie chodzi :blush: Alez CKM :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109298 przez kelly_czarna
nie co ty my z dzieckiem musimy długo jeszcze poczekać taka decyzje podsieliśmy z moim M a skasowałam ten tekst bo on nie ma sensu
jestem szwagierka mala_czarna szkoda ze ona cały czas mnie na minusie jak przeczytałam tutaj dużo postów łechy stoją mi w oczach ale nie trzeba się przejmować, a weszłam na ta stronę dzisiaj przypadkowo lubię sobie poczytać
tak bardzo się ciesze ze w końcu będzie maleństwo u nas w rodzinie będziemy go stroi kupować zabawki itp
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109303 przez gosiak
ło matko chyba się nie wyspałam bo nie wiem o co chodzi???
witam i zmykam z małżem troszkę lepiej, jadę z nim papa



o matko :ohmy: :ohmy: ale się porobiło :ohmy: kelly nie gniewaj się na małą czarną każda z nas tu pisze różne bzdury i czasem co palnie, ale ma rację bo ja też mam teraz szwagierkę w ciąży i zazdroszcze jej to normalka na pewno się nie spodziewała że tu wejdziesz ....ajc :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109306 przez @nulka
no decyzja należy do Was kelly ale jak poczytasz więcej postów to powinnaś zauważyć że nie warto zwlekać, że zawsze w życiu dzieje się coś ważnego i zawsze ma się wrażenie że jeszcze nie czas a potem się okazuje że to bzdura. Dzidzia wcale nie przeszkadza w dążeniu do celów, wręcz przeciwnie, dziecko jest takim motorem napędzającym te cele. Moim zdaniem im szybciej tym lepiej :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109310 przez MagdaM
kelly to prawie zgadlam, tylko myslalam o szwagierce Gosi ;)

Kurcze oby moja tu nie wlazla... :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109314 przez Dorciaition
Ej dziewczynki uśmiech i bez fochów :silly:

Ja tylko na chwilę. Myślałam, że Ann już testa zrobiła. Ja już po zakupach, a teraz szykuję się na wizytację teściowej :blink: Muszę jakieś żarełko przygotować i posprzątać :blink:

Trzymajcie się, buziole


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl