BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 tygodni temu #108159 przez gosiak
Dzięki dziewczyny :kiss: @nulka świetnie zinterpretowałaś ten sen :side: oby wszystko było jak piszesz :laugh:

Oj ja już ledwo chodzę jeszcze tylko wieczorkiem podłogi pomyję, teraz wrzucam jaja do malowania i będzie git :woohoo:

delfinek to rzeczywiście straszny sen, jak mi się coś takiego śni to się zastanawiam skąd takie dziwne sny w mojej głowie B) , takie jak miałam dziś to uwielbiam, a wiecie co rano jak się obudziłam złapałam się za brzuch czy szwów nie mam tak mi się to prawdziwe wydawało :blush: :blush:

Magda i Dorcia współczuję Wam z tymi mdłościami ale jak każda chyba staraczka powiem że zazdroszczę i wiele bym dała żeby te mdłości były przyczyną fasolki rosnącej pod serduchem :side:

uciekam jeszcze pazurki mnie czekają :S do wieczorka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108165 przez Dorciaition
Delfinek co za sen! :ohmy: Ale Anulka Tobie go na pewno pomyślnie zinterpretuje :silly:

Gosiak ja też pomimo wszystko cieszę się z tych mdłości. Nie wymiotuję dużo, pluję ewentualnie i mam zawroty głowy, ale dla fasolki wszystko ;)

Dlatego życze Wam w te święta, no i po wielkich mdłości :P :silly:

A ja biorę Luteinę i mam śluz. Nie wiem czy dużo, ale mam :unsure:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108168 przez MagdaM
Ejjj ale ja nie powiedzialam, ze sie nie ciesze...
Choc w sumie racja nie powinnam tu o tym pisac :(

Zycze Wam na swieta tego co chcecie i wkoncu mdlosci bynajmniej nie z zatrucia :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108179 przez gosiak
A broń Boże nie miałam na myśli że się nie cieszycie z mdłości przez fasolkę :blink: i pisz Magda i reszta ciężarówek tu co chcecie, ja jak zajde to też pewnie będę pisała że mdłości mnie wykańczają itd...normalka :blink:

A teraz dziewczynki składam Wam Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, aby minęły w rodzinnym gronie, aby wszystkim staraczkom pojawiły sie niebawem II wymarzone kreseczki, przyszłym mamusią aby stan w którym są pomyślnie i w zdrowiu minął i szczęśliwego rozwiązania :laugh: a dla wszystkich mam uśmiechu na co dzień od swoich pociech :laugh:


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108180 przez gosiak
no i nie mogłam się powstrzymać :lol: :lol: :lol: :lol:


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108188 przez MagdaM
Gosia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no zesz taki kroliczek a ja mam zakaz :silly: :silly: :silly: :silly:

Dolaczam sie do zyczen, a dla Cebie szczegolnie tych II :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108196 przez Dorciaition
Haham czytając życzenia wzruszyłam się, ale jak zobaczyłam tego króliczka to uśmiech od razu się pojawił :lol: :lol:

A ja Wam życze spełnienia marzeń, a co za tym idzie to wiadomo :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #108211 przez @nulka
delfinek no szkoda ze nie wiesz co Cię tam z tyłu auta gryzło w szyję... B)
ja Ci tylko powiem, że wszystko co ze zwierzętami w marzeniach sennych to Freud jednoznacznie tłumaczy :silly:
ja w każdym razie jak mi się np śni stado goniących mnie nosorożcy albo psy wielkości konia to jak u Freuda zawsze na ostry sexik :P :P :lol: :lol: :lol:
i czasami to już nie wiem czy się spełnia czy ja nakręcam sytuację bo mi się śniło :lol: :lol: :lol:
ALE wierzę w sny i myślę że w święta poszalejesz bo Cię TO dogoni!!! :lol: :lol: :lol:

kurde, takie dziewczyny tu zajebiaszcze kartki z życzeniami wstawiacie, ze nie chce byc gorsza i ide coś szukać :)

gosiak królik w moim typie, no ciacho :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #108226 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108230 przez magduska
dziewczyny moze ostatnio malo udzielam sie na forum :-)) ale jestem kobita ostatnio mocno zapracowana hihi

Zycze Wam kobitki kkochhanne duzo szczescia,milosci ,zdrowia,moze banalnie to zabrzmialo,ale dla nas staraczek poawienia sie tych upragnionych kresek na tesciku :-))) a mamom obecnym i przyszlym samych radosci ze swych pociech i usmiechu na buzkach. Wszystkiego najlepszego kochana i trzymam za nas wszystkik kciuki :-))) :-)) :-):-):-);-);-)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108253 przez angellika1
Gosiak króliczek rewelacyjny :D :D :D

Ja równiez życzę Wszystkim owocnych jajeczek i spełnienia marzeń tych większych i tych mniejszych :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108266 przez delfinek83
dziewczyny a gdzie Lacrijka?
już z tydzień jej chyba nie ma, wyjechała?


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108271 przez gosiak
Lacrijka chyba ze swojego kompa ma problem z logowaniem tutaj ;) ostatnio od teściowej pisała, ja mam z nią kontakt na SM więc spytam czy dalej nie może się zalogować...

uciekam spać dobranoc


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108309 przez ann-sunshine
Gabi, no nie teraz jak już Ci gips zdjęli to zabraniam się złościć. My Ciebie tak podziwiałyśmy, że taka "baba nie do zdarcia" z Ciebie i z gipsem sprzątasz i uśmiech na twarzy ciągle masz. Jaki to nam teraz przykład dajesz? A tak poważnie, to już u kresu niewygody jesteś, dasz radę, bo dzielna jesteś

@nulka jak Ty ślicznie sny tłumaczysz, chodzący sennik z Ciebie

Wielka B, Magda M, Dorcia i @nulka dziękuję za trzymanie kciuków i proszę o jeszcze

@nulka termometr wyrzuć, ja tak zrobiłam i przynajmniej się nie stresuję, że spadło, że nie wzrosło, że za mało itp.

A dla Wszystkich życzenia spokojnych i radosnych świąt
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #108325 przez wielkaB
ann-sunshine trzymam mocno

no trzymajcie dziewczynki kciuki bo przededmna dwa ciezkie dni czy przyjdzie @ czy nie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl