BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109701 przez @nulka
Gosiak ja podobnie jak Ty dostałam gęsiej skórki i nawet moja sunię wypieprzyłam z postów, żeby jej ktoś nie poznał!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Asik ja kawior uwielbiam , ale zostanę przy tych włoskich bo tam te kwasy omega mi mają endo budować :silly: :silly:
a poza tym może winko z orzeszkami na dziewuszkę jest :blink: to będę się bardziej skłaniać w te strone haha :laugh: chłopaczysko już mam to może bym jakieś warkocze poplotła teraz :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109704 przez Dorciaition
Anulka, a winko i orzeszki na dziewczynkę? :) Wcinaj to i to, a co tam :blink:
Tylko nie mieszaj winka z szampanem, bo kiepsko z przytulaniem będzie :silly:

Nie wiem Gosiak właśnie co się stało. Ja do tej pory nie mogę w to uwierzyć, hihi ;)

Kochana mamy tu tyle postów, że wątpie żeby komuś znajomemu chciało się to wszystko czytać i szukać coś na swój temat. Choć fakt, każda z nas ma tutaj troszkę za uszami. :blink:

A z tym śledzeniem to fakt, bo dziwne, że odezwała sie akurat w tym czasie co Mała o niej wspomniała...

Gosiaczku trzymam kciukasy z całych sił. Ann za Ciebie też.

A reszta po @ do dzieła. Kciuki też będą! :laugh:

A co tam u Lacrijki? Kiedy na te wczasy wyrusza? :)

Dianka jeśli do nas zaglądasz :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109705 przez Majowka
ja tez usunelam moje wypieki :laugh: :laugh: :laugh:

ale wiecie co, po co ten stres, przeciez nikogo nie obrazamy, rozmawiamy spokojnie na temat, ktory nie interresuje naszych znajomych z reala, jesli ktos sie tu przypaleta, to znaczy ze szuka tego samego co my, czyi wsparcia...
nie wierze, ze ten Ktos moglby nam zrobic na zlosc, po prostu szuka informacji dla siebie i tyle...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109706 przez Dorciaition
Ej, nie straszcie mnie :ohmy:

Kurka, chyba nikogo nie obraziłam... B) Noo, tylko T., ale to sama prawda była :cheer:

Majówka, ale zdjęcia z wycieczki będziesz musiała nam koniecznie pokazać. :lol: Chociaż na minutkę, albo same widoki :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109709 przez @nulka
dziewczyny muszę bo się uduszę
i może ja komuś krzywdę teraz robię ale muszę to powiedzieć
wydaje mi się że wielka b i kelly to ta sama osoba
jeśli tak nie jest to lejcie mnie w pysk...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109712 przez Dorciaition
Anulka też tak myślę... B)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109719 przez @nulka
Majówka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: myslałam że się posikam ze śmiechu :lol: :lol: :lol: :lol:
że ja psa wywaliłam, zeby mnie ktoś nie pokojarzył to już było przegięcie
ale Ciebie po plackach ???!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :
dawno się tak nie ubawiłam :side: :side: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dorcia a widzisz!! mądrego to i warto posłuchać :laugh:
bedę jadła i to i to a co mi tam, może bliźniaki będą :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109728 przez Majowka
hehehe anulka, doszlam do takiego samego wniosku co ty! :)
tez przepraszam wszystkie, ze to mowie... tak sobie przesledzilam wszystkie posty od swiat to klocki wszystkie zaczely pasowac
..mnie tez lejcie jakby co...

:D :D :D no przeciez ja tam siebie wrzucilam z ciastkami taka wiosenna!!!!! ee, juz nie pamietasz!

Pewnie, ze wrzuce zdjecia z wakaji! a co! :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109732 przez @nulka
Majówka pamiętam, pamiętam :) :) :)
ale placki mnie i tak rozbawiły bo nic nie winne :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109745 przez Dorciaition
Zajadaj Anulka ile wlezie ;)

Majówka ale te samotne wyroby mogłaś zostawić. Takie cudne były :lol:

Ale detektywki z nas :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109746 przez Lacrijka
Dzień dobry na wieczór dziewuszki :kiss: :kiss: :kiss:

Miałam testowaz z Wami na swieta ale juz w piatek dostalam @ wiec sprawa sie przyspieszyła w moim przypadku :) :) :)

Delfinku - GRATULUJĘĘĘĘĘ !!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Super ze chociaz Tobie sie udało..uratowałas nasz honor ;) ;) ;)

Gosiak, Ty mi tu nie tutaj o bólach @ bo jak ja tak zawsze pisze przed, to co Ty mi piszesz ?? "Nie panikuj Lacrijka, popytaj dziewczyn to Ci powiedza ze na ciaże są takie same bóle jak na @" Więc nie panikuj Gosiaku bo sie do Opoliska machniom i wybije gadanie głupie z baniaka :) :) :)

AAAAA o co kaman z ta Kelly i mała czarna ???? Jakas akcja a ja sciany maluje i kosze trawnik ??? :angry: :angry: :angry: Zawsze cos, jak ja nie mam czasu ;) ;) ;)

Dziewczynki, za tydzien jade sobie w piz*** na sezonowe "sadzenie" fasolki.. I gdyby Wam sie nudziło, to zacisnijcie któras kciuki zaby za 9 miechów były jakies plony :laugh: :laugh: :laugh:

Milego wieczoru dziewczynki..

PS. Mirellcia - czy to mój cykl ?? :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109751 przez MagdaM
Ejjj a mozecie mi na PW wytlumaczyc to cale zamieszanie z Wielka i kelly?? Babska ciekawosc mnie zzera a sil brak na sledzenie watku :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109756 przez mala_czarna
"sadzenie fasolki" ale sie usmialam - świetnie to ujęłaś. Ja kochana tu trzymam kciuki. Wysyłam wciaz pozytywne fluidy i czekam na zbiory :blink: bo inaczej byc nie moze!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109759 przez Dorciaition
Haha Lacrijka, a ja w pierwszym momencie pomyślałam, że jedziesz gdzieś do pracy na sadzenie fasoli :lol: Ja kiedyś byłam na zbieraniu truskawek w Niemczech, więc to mi się skojarzyło :lol: :lol: :lol:

Uda się, musi, ale kciuki też będą :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109782 przez gosiak
Majowka też się uśmiałam z tych zdjęć że babki usuwasz może ktoś po zapachu by poznał :lol: :lol:

cichaczem powiem że kelly i wielka B też mi się wydaje że to jedna osoba podobnie piszą (skład i w ogóle) jeśli się mylę to sorry...

Lacrijka ja już zaciskam :kiss: :kiss: :kiss: masz racje krzycz na mnie za to marudzenie ile wlezie :silly: :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl