BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu #109513 przez ann-sunshine
Mirella, nie obraziłabym się gdybyś miała rację :) no nic poczekamy zobaczymy.

Magda 2 lata!!! a ile brałaś tabsy? To że pół roku będę dochodzić do siebie to biorę pod uwagę, ale dwa lata?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109517 przez kelly_czarna
bedziemy to załatwiac miedzy sobą i nie mam dwuch ników od lat posluguje sie tym i za rok napewno tu wejde ale nie na mnie pora
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109541 przez Mirella
kelly no normalnie napisz jeszcze ze dwa posty a potem zrób test :lol: kochana, nie wlazłaś byle gdzie...

Ann, ale cierpliwa to ja nie jestem...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109546 przez ann-sunshine
Mirella, ja też cierpliwa nie jestem, ale wyjścia nie mam. Małpy czarami nie przywołam, ani drugiej krechy na teście nie narysuję :( na betę też nie pójdę, więc zostało mi poczekać
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109563 przez @nulka
ann spokojnie i bez nerw! :)
delfinek też miała pierwszy test negatywny
a jeśli nawet nie to trzymam kciuki za kolejny cykl żeby był normalny
orzechy włoskie kup i czerwone winko i jak \Ci się kolejny cykl nie wyprostuje to dopiero wtedy się ze mnie śmiej :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109574 przez MagdaM
Ann jakies 1,5 roku ale ja bralam kilka roznych mialam co chwile zmieniane i chodzilam wtedy na NFZ jeszcze i lekarka mnie nie badala tylko morde darla, ze wymyslam. Wiec to chyba tutaj wina. W kazdym razie mialam cykle bezowulacyjne itp i sie po slubie uspokoilo ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109589 przez Asik
Ja polecam szampana i kawior na tostach :) To wystarczyło żeby Szymonek się zdecydował zawitać :D :D jakbym wiedziała że taki smakosz z Szymka to 8 mcy wczesniej byśmy taką kolację zrobili :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109596 przez Dorciaition
Ann trzymam kciuki żeby się szybko wyjaśniło.

Dziewczynki w taki razie raz winko i orzechy, a później szampan i kawior. Fasolka murowana. :lol:

Wielka B daj znać jak wyniki? Mam nadzieję, że wszystko ok :)



A ja już po wizytacji, no i powiem Wam szczerze, że nie było tak źle. Sama jestem w szoku. ;) Nawet stówkę dostałam :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109608 przez mala_czarna
Delfinek tak sie cieszę :) moje najszczersze gratulacje !!!!!!!!!!! a kiedy masz termin? czybys dołączyła do nas - grudniówek :) było by świetnie. Odpoczywaj,dobrze się odżywiaj, nie martw sie na zapas a wszystko bedzie dobrze. Jakbym mogła to bym Cię wyściskała z tej radości.

Do staraczek-- dziewczyny mysle ze to dopiero poczatek zafasolkowania. Normalnie nie ma innej opcji. Olbrzymie kciuki trzymam za Was. Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak ja tu wyczekuje na te wasze II krechy...

Mirella,kochana ja sie nie focham, nie mam zamiaru. Wogóle nie rozumiem o co to całe halo :unsure: :cheer: bo co ja takiego obrazliwego powiedziałam? A ja tam lubie czarownice - przeciez wyczarowałaś mi fasolkę,a jak sie płeć spełni to pojade tam do Ciebie i chyba Cię wycałuję :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109629 przez Dorciaition
Mała- Czarna Delfinek wg swoich obliczeń termin ma na 01.01.2012! Super data co? :laugh:

Majówka myślę, że dobrze zdecydowaliście, że pojedziecie na tą wycieczkę.
Odpoczniecie sobie. A wiadomo- Maj to Twój miesiąc ;) choć mój troszeczke też, bo w maju się urodziłam :silly:

Buziaki dziewuszki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109648 przez Majowka
dzieki za wsparcie Dorciu :kiss:
juz oznajmilam lekoarzwi, ze konczymy kuracje, troche byl w szoku /ledwo zaczelismy w ubieglym cyklu), ale trudno...

Ja sie delektuje moja @ :laugh:
myslalam ze po braniu tego progesteronu bedzie mocno bolec, a tu nic nie boli, jak zawsze zreszta...wiec super!

Chyba zapisze sie na silownie, zeby sobie poprawic kondycje przed wakacjami...no i nie tylko :laugh:

to co, ze swiatecznego testowanka tylko nam ann zostala?

Gosiak ty pewnie niedlugo masz termin @, jak ci sie zdaje, co bedzie?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109651 przez Mirella
mała_czarna, ja tylko mówiłam, że mam podejrzenia.... a czarownice są super, ale drażnić ich nie należy, oj nie... :P

Majówka, a ja myślę ze dobrze robicie, tylko na żywioł :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109690 przez @nulka
Asik kawior i szampan to na chłopczyka :P :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109691 przez gosiak
Witam wieczornie:)

Mała_czarna jasne że to nic obraźliwego co napisałaś, Kelly ja myślę że chyba dłuższy czas tu czatowała na taką Twoją "wpadkę" :blush: ja po tym wszystkim troszkę się zlękłam i chyba kiedyś poczytam moje posty i powyrzucam co nieco :dry:

ann puki małpy nie ma jest dobrze :blink:

Dorcia stówencje od teściowej dostałaś wow :lol: :lol: :lol: co jej sie stało :laugh:

Majóweczka ja czekam do początku maja konkretnie to do pierwszego, ale czuję się małpowo jak co miesiąc :( :( testa raczej nie będę robić :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109699 przez Asik
@nulka heh no chyba tak :) :) a druga sprawa że wstrzelilismy sie idealnie :) a cykl juz szedł na stracenie bo M miał nie zjechać na weekend a sb nd mialam owu ..a niespodzianka i w pt zjechał ,,no to kolacyjka i bzzzzzzz :) i fasolka się zasiała :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl