BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #122752 przez MagdaM
Agness_13 Tantum verde w tabl. - sama gin mi przepisywala na poczatku ciazy :) I bardzo zazdroszcze wypadu...
Delfinek nie nadazam chyba... O ktorej poduszce mowisz?? Tej "fasoli" dlugiej?? :blush:

Hej i milej niedzieli :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122753 przez Lacrijka
Hallo :kiss:

Masakra, nie umiem sie pozbierac po powrocie.. Szybciej sie ogarnelam po przylocie do Egiptu niz po powrocie do domu.. Caly czas siedze na lub nad "felkiem" Drugi tydzien wakacji prawie cały tak spędziłam bo sie chyba strułam i teraz znow to samo.. Wczoraj caly dzien przeleżałam bo mi tak słabo jest..Dziś cos czuje ze nie bedzie lepiej..a tu taka piekna pogoda na dworze..Maz ciagnie na motor a ja dętka :( :( :(
Chyba sie rozregulowałam kompletnie :( :( :( Nawet kawa mi nie wchodzi, pety mnie nie ciesza no normalnie nic.. Do dzidziola tego nie podciagam bo źle zaczełam sie czuc po tym jak łopiłam sie wody morskiej jak bylismy na rafach..wiec pewnie mnie jeszcze trzyma..ale na wszelki wypadek nie łykam zadnych stoperanów itp specyfików..za pare dni bedzie jasne no chyba ze mi sie wszystko poprzesuwało i bede czekała sama nie wiem na co..tempka nisko więc juz nic z tego nie wiem..

Ide sie ogarnac, jak cos sie poprawi to powklejam jeszcze jakies fotki i popisze co sie działo..

Miłego dnia :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122758 przez @nulka
witam
lacrijka bidulko... :kiss:

melduję, że mam bardzo regularne cykle 28 dniowe i ani hu hu więcej :silly:
zmasowany atak nastąpił z samego rana
postanowiłam w nowym cyklu wziąć odwet na @ i dać się w końcu zapłodnić! :lol:
dziękuję za wsparcie, kciuki i cieplutkie słowa :kiss:
proszę o jeszcze jeden raz w cyklu czerwcowym :) :) :)

miłej niedzieli kobietki
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122766 przez Dorciaition
Anulka pewnie, że nadal będziemy trzymać kciukasy. Aż pojawią się II krechy!

Delfinek dzięki za wyjaśnienie :) Chyba też się na nią skuszę.
Madzia, tak chodzi o tą fasole"

Miłej niedzieli :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122805 przez @nulka
dzięki Dorcia

a póki co trzymam kciuki za następne: :)

OKRESOWY UKŁAD STARACZEK
1. Lacrijka niechciana @ nawiedzi albo i nie 25 maj
2. Nikusia niechciana @ nawiedzi albo i NIE 26 maj
3. ViFi niechciana @ nawiedzialbo i NIE 26.maj
4. Gabi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 30/31 maj
5. Gosiak niechciana @ nawiedzi albo i NIE 01.czerwiec
6. Wiki81 niechciana @ nawiedzi albo i NIE 01.czerwiec
7. Ann-Sunshine niechciana @ nawiedzi albo i NIE gdzieś 27 maj - 2 czerwiec
8. Ajłona niechciana @ nawiedzi albo i NIE 11 czerwiec
9. @nulka niechciana @ nawiedzi albo i NIE 19 czerwiec
10.Majowka niechciana @ nawiedzi albo i nie pod koniec czerwca (nie licze, nie spisuje dni cyklu, ale orientacje jakas mam:))


Lacrijka chyba nie masz mi za złe że się pośpieszyłam i bez \Twojej wiedzy wpisałam Cię na listę??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122818 przez gabi28
hej wszystkim...

@nulka oczywiście że trzymamy kciuki za czerwiec,nie może być inaczej.

ja jestem nie wyspana mój M po wojażach wrócił o 2.30 i to w takim stanie że szkoda gadac :) musiałam spać w salonie,bo odór jaki wydychał pewnie by mnie zabił :)

teraz jeszcze śpi,i pewnie tak do popołudnia...ale wybaczam mu to.... jeden wieczór poczuł się znowu kawalerem :)

a do mojej cioci która mieszka obok przyjechała kuzynka męża..i ma taka śliczną mała córeczkę...i już mówiła mi żebym się wreszcie wystarała bo musi sie pozbyć ciuszków,i wszystkiego co dla dzidzi,bo to jej ostatnie.... więc mam nadzieję że się udało.za tydzień będę już wszystko wiedzieć.... a nawet wcześniej,bo oznaki zbliżającej się @ mam kilka dni wcześniej.


uciekam... może pomogę teściowej obiad ugotować..bo wczoraj ona też zabalowała,więc głowa może ją boleć :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122823 przez @nulka
gabi :) no oby teraz się udało.
Jesteś tolerancyjna wobec męża i tak trzymaj :)
Ja kiedyś też sypiałam na kanapie jak mój M się upodlił, ale za którymś razem powiedziałam mu o tym, że się nie da tego wdychać i się nie da z nim jak śpi tak niespokojnie a przy tym ja się na tej kanapie nie wysypiam i od tej pory to on się męczy na kanapie a ja śpię w sypialni :) Jak tylko jest na bani to grzecznie prosi o kocyk. :)

też idę gotować, dzisiaj karp, mniam.... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122840 przez madziaska
@nulka w sumie dobra wiadomosc, cykl idealny co do dnia... Wiec teraz napewno sie uda :) trzymam kciuki...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122842 przez madziaska
Lacrijka bidulko wez Smekte, jesli jest fasolka napewno jej nie zaszkodzisz... tez ostatnio bralam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122869 przez sylka
Smekta jest bezpieczna mi nawet w czasie biegunki lekarz kazał jś dawać maluszkowi a mial wtedy 1.5 mies.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122894 przez ajłona
pozdrawiam i trzymam kciukory za wyautowanie @ :laugh: :laugh: :laugh: pogoda dziś piękna...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122975 przez Kunder
Witajcie dziewczyny ;)
Byliśmy od wczoraj nad jeziorem...kurcze jaka ja jestem opalona - nie opalam się na czerwono - byliśmy nad jeziorem.
Powiedziałam mu wczoraj jak wrócił z dyżuru do domu ;)
Jako,że poszedł pod prysznic przed wyjazdem nad jezioro poszłam i czekałam na niego w jego łazience i trzymałam zdjęcie z usg gdzie widać pęcherzyk oraz test.
Żartujesz,że tu są 2 pęcherzyki?Nie.O ja pierdl kochanie mówiłem,że się postaram i się postarałam a ja w śmiech i jeszcze przed wyjazdem zaliczyliśmy łóżeczko - tak z radości.
Był wniebowzięty i wgl ;) Tak się cieszył a lekarz powiedział,że jak będę w 6tc to aby dla mnie było bezpieczniej da mi zwolnienie - pracuję jako informatyk-serwisant.

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122981 przez ajłona
WOW!!! Moje gratulacje Kunder!!!pzdr
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123013 przez Grudniowa Jagoda 79
hej
szkoda ze sie spozniłam z ogladaniem zdjec ale napewno byly super

Kunder
podwojne szczescie, Gratuluje.Napewno zostana 2 pecherzyki.Trzymam kciuki.

Agnes fajna wycieczka sama bym pojechala

@nulka kurde no, juz myslalam ze sie udało.Ale jeszcze nic straconego.W czerwcu bede trzymała znow kciuki zreszta bede trzymała az do pozytywnego testu.

gabi no to nie czekam na Twoja@ zabieraj ubranka i sie nie zastanawiaj bo napewno sie przydadza.

kunder niezle przewidziałas swojego męza, oj moze przez to zaliczone łozeczko powstanie trzeci pecherzyk ;)

Dzis 48 dzien cyklu a ja nadal nie mam @, ani zadnych oznak zeby miała byc, no poza jedna kłucie jajnikow, jutro chce isc do ginekologa.Zobaczymy co powie.

pozdrawiam Was serdecznie :* spokojnej nocy
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123056 przez sylka
Kunder GRATULACJE :)

Grudniowa Jagoda jutro zdaj sprawozdanie z wizyty u gina :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl