BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #123057 przez gabi28
ale dzisiaj cisza :)

Kunder,oj chciałabym taką niespodziankę zrobić mężowi.

dzisiaj popołudnie spedziłam u cioci i wybawiłam niunie(ma pół roczku) jeszcze nigdy nie widziałam że takie dziecko tyle się usmiechało,smiało. no cudo z niej.chcę takie :) i to już
:)

mój M dopiero teraz wrócił do żywych... :) okazałam dobre serce i nawet zrobiłam mu obiad na kolacje :)

teraz idziemy do łóżka...jakiś film oglądniemy i do spania...

Jagódka...trzymam kciuki.oj to chyba TO :) gdyby mi @ się spózniała przynamniej trzy dni to wiedziałabym na 100 % że to fasolka.


uciekam kochane...papa
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123067 przez ajłona
Kunder podwójne szczęście!!! - jak mawiają starsze córy mojej siostry na swoje siostrzyczki - siostry ksero bądź klony... :lol: :lol: :lol:
pozdrowienia dla tych obecnych i tych w akcji :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123081 przez ajłona
Grudniowa Jagoda czekamy na wieści!!! pzdr :)
@nulka następny cykl będzie Twój!!! :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123112 przez delfinek83
Matko, ale burza idzie :ohmy: Zaraz mi parapet wyrwie, w takim hałasie na bank nie zasnę, no i te błyskawice straszne, brrr jakoś nie lubię burzy :(

spadam bo się boję, pa


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123141 przez MagdaM
Hej
Jagoda trzymam kciuki za wizyte :)

Cholera odkad wrocilam do domu to cos jest nie tak. Co noc mam koszmary :( A wczoraj nie moglam usnac. Dopiero o 3:30!! No a dzis znowu jestem jakby mnie przejechali... Zeby to nie byla tylko ta cholerna nerwica :angry:

Mirella STO lat dla Dusi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
ViFi wszystkiego najlepszego kochana!! Spelnienia marzen :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123191 przez ViFi
MagdaM napisał:


ViFi wszystkiego najlepszego kochana!! Spelnienia marzen :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Dziekuje mazenie jedno.....czekam na wynik ale bylby prezent :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123204 przez MagdaM
To z calych sil zaciskam!! Wlasnie o tym prezencie myslalam :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123238 przez Grudniowa Jagoda 79
hej dziewczyny

Nie umialam sie dzis obudzic, normalnie jakbym na jakis prochach była.No ale niestety w tygodniu pospac sie nie da, Paula do zerówki wiec trzeba ja uczesac dac ubrania zrobic jakies sniadanko.
Kolejny dzien bez @ .

Sylka napewno dam znac, on przyjmuje od 16 ja nie jestem zapisana wiec nie wiem o ktorej wejde.Ale chocbym miala wziasc termos i kanapki to MUSZE sie dzis dowiedziec co jest grane.

gabi ja ci powiem ze ja tez tak myslalam, ale po badaniu beta zgłupiałam,dzis sie okaze wszystko.

dziewczynki dziekuje za kciuki

Vifi wszystkiej najlepszego , spełnienia wszystkich marzeń

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123311 przez Marta M
VIFI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! :)

Jagoda, to zycze, cobys nie musiala dlugo czekac na wejscie do gabinetu i cobys uslyszala same pozytywne wiesci, a nie takie jak Twoje mysli!

Magda te koszmary to normalka w ciazy, nie zadna nerwica, zapomnij o niej i nie doszukuj sie jej objawow!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123355 przez nikusia1988
Hej dziewczynki :lol:
Ja tylko na chwilkę złożyć raport, iż zbliżam się do mety :lol: Dzisiaj mam 11 lub 12 dzień fazy lutealnej (dla tych mniej poinformowanych około 14 dnia powinna przyjść @) więc już jestem prawie na mecie i biała gorączka mnie niestety dopadła... Już mnie ręce swędzą... Choć wiem że jutro to i tak za szybko... :S Więc może po jutrze zrobię testa i znowu na pewno rozczarowanie będzie... Tylko mnie najbardziej zastanawiają te brodawki bolące przy dotknięciu, bo zawsze mnie bolały ale parę dni przed @ a teraz to się to ciągnie od około owulacji do teraz... I wczoraj doszło takie lekkie kłucie całych (.)(.) przy dotknięciu. I to mnie najbardziej zastanawia i dlatego te testy mnie tak korcą. A tempka dziś 36.64 tak jak parę dni temu... Czyli utrzymuje się cały czas na poziomie... www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=nikusia1988&cid=2607
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123468 przez Mirella
Magduś, buźka dla Ciebie :kiss: Marta ma rację, w ciąży wszystko przerysowane jest, luuuuuziiiik, potem się będziesz dziwiła jak mogłaś tak wyolbrzymiać :lol:
Vifi, dla Ciebie też i spełnienia marzeń :kiss:

Nikusia czyżby...?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123491 przez MagdaM
Mirellka, Martus dziekuje za uspokojenie :kiss: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123493 przez madziaska
nikusia mnie piersi tez bolaly przed spodziewana @ Tak jak mowisz kuly po bokach jak je dotykalam... trzymam mocno kciuki, cos czuje, ze nie wytzrymasz z tym testem ;)
madzia nie denerwuj sie :):):)
Vifi sto lat!!!!!!!! i dla Klaudusi tez wszystkiego naj :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123495 przez gabi28
Nikusia,dobrze cie rozumiem. ja od wczoraj myśle o testach.. a termin mojej małpy ma być dokładnie za tydzien... tak bardzo chcę żeby się udało,że nie chcę przyjmować do wiadomości że sie nie udało.dobrze że nie mam testów to nie będzie mnie korciło.kupię dopiero jak się bedzie spóźniać(o ile będzie się spóźniać?)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123503 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

dogorywam po weselichu, było super :)

a jak dwa dni przed ślubem ludzie informowali nas o końcu świata "ale żeście sobie datę na ślub wybrali", to im odpowiadaliśmy, że jak odejść z tego padołu to z hukiem ;-p

Agnes - witaj i gratuluję, będzie dobrze

Kunder - ale super, a tak się bałaś test zrobić, gdybyś wiedziała, że taki wynik to pewnie szybciej byś testowała

Jagoda - pozytywnej energii trochę przesyłam bo czytam, że jakieś doły u Ciebie, niech idą precz

MagdaM, przykro mi z powodu twojego pieska, jakby coś nie bardzo z pieskiem było, to pomyśl sobie, że będzie Aniołków w niebie pilnował. Ale wierzę, że jednak zwalczy chorobę

Anulka, za następny cykl trzymam kciuki jeszcze mocniej

Lacrijka, współczuję

Jagoda trzymam kciuki za wizytę, oby same dobrw wieści były

Vifi wszystkiego najlepszego

Nikusia trzymam kciuki. Jak testy korcą to rób, dziś, jutro, za 3 dni, aż dwie krechy zobaczysz

wiecie jakie cudne życzenia ślubne dostaliśmy? - po dzieciątku w każdym kątku ;-D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl