BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123593 przez @nulka
Gosiaku silne cyce powiadasz?? ...B)

też czekam na Jagodę, co tam u niej

ann wrzucisz jakąś fotkę w białej kiecce?? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123597 przez Astra_1988
Hej dziewczynki :) Jestem tutaj nowa. I mam do Was pytanie .. Nie wiem co mam mysleć :( Otóż od 2 cykli staramy się z mężem o dziecko i nam nie wychodzi .. Dodam, iż @ mam nieregularne, ale wyliczyłam,że mam cykle co 26 dni .. Ostatnią @ miałam od 13 do 17 maja i do tej pory sucho na dole :( Czy mogłam mieć już owulację?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123601 przez @nulka
witaj Astra :)
sucho tzn że badasz cykl pod względem śluzu?
teoretycznie ale to bardzo teoretycznie owulację przy 26 dniowych cyklach powinnaś mieć około 25 maja, ale sama piszesz że masz nieregularnie więc nie sugeruj się tym.
Jesli bardzo chcesz wiedzieć to kup testy owulacyjne
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123604 przez Astra_1988
Dzięki za powitanie. Ja już nie wiem co robić :( Czytałam na innych forach,że dni płodne są wtedy gdy śluz jest przezroczysty. A ja mam od @ sucho i nie wiem czy tak ma być :( Kochamy się z mężem wtedy gdy śluz jest biały, kremowy i nic .. :( Wiem,że jak na starania się o dziecko powinnam wiedzieć takie rzeczy, ale każda laska pisze na necie co innego :( Pomóż ;(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123606 przez @nulka
:) :) :) :)
2 cykle starań to bardzo niewiele
wyluzuj
wytłumacz dokładniej jak wygladają te \twoje nieregularności, bo nie kapuję.
piszesz że nieregularne a potem że 26 dni
opisz więcej
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123608 przez Astra_1988
A więc staramy się od 2 cykli. Zazwyczaj po @ mam parę dni suchych, potem śluz sie pojawia-jest biały, kremowy. Innego koloru nie ma i tak jest do kolejnej @. Kochamy się z mężem tak żeby skończył we mnie w te dni,gdy śluz jest biały, wodnisty .. Co do @ ( w kwietniu miałam 20 do 24, w maju 13-17, w marcu 18-23), niekiedy jest tak,że mam np. 3 miesiace pod rząd regularne. Moja Pani Gin mi wyliczyła co 26 dni ..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123618 przez @nulka
ach!!! :lol:
Tobie chodziło o długość krwawienia! :laugh:
To nie ma znaczenia
na poprawę śluzu polecam olej z wiesiołka, ale bierze się go tylko do połowy cyklu
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123621 przez bewipo
ann wszystkiego najlepszego :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123622 przez MagdaM
O ile sie nie myle to sluz plodny jest przezroczysty a nie bialy ;)

Witam i powodzenia :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123623 przez Lacrijka
Bry :laugh: :laugh: :laugh:

Dzisiaj juz chyba wracam do zywych.. Ponad tydzien trwała moja przyjazn z " felkiem " juz chyba wystarczy..dzis rano doszła kolejna załamka.. Od ponad tygodnia prawie nie jadłam, to co zjadłam juz dawno nad morzem a moja waga zamiast w dół to w góre i to całe 0,5kg :( :( :( Ma to mózg ??? No nie wiem, nie wiem.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

U mnie @ na dniach ale przez ten wyjazd to nie wiem jak z ta @ bedzie..Pozyjemy zobaczymy..

Solenizantkom wszystkiego naj naj naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja nawet ciasta imieninowego boje sie skoszcic bo moze byc tradżedi :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123627 przez Astra_1988
No to ja nie mam śluzu przezroczystego. Jest biały, taki kremowyi wodnisty do następnej @ :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123628 przez sylka
Astra_1988 napisał:

Dzięki za powitanie. Ja już nie wiem co robić :( Czytałam na innych forach,że dni płodne są wtedy gdy śluz jest przezroczysty. A ja mam od @ sucho i nie wiem czy tak ma być :( Kochamy się z mężem wtedy gdy śluz jest biały, kremowy i nic .. :( Wiem,że jak na starania się o dziecko powinnam wiedzieć takie rzeczy, ale każda laska pisze na necie co innego :( Pomóż ;(

Ja miałam bardzo nie regularne cykle i nie patrzyłam na żadne śluzy itp. po prostu kochaliśmy się kiedy mieliśmy ochotę i po 2 mies. byłam juz w ciąży. Skoro masz nieregularne cykle sprawdz tarczycę u mnie ona najprawdopodobniej wpływała na nie. Teraz mam leki ale nie wiem jak z regularnościa bo po porodzie jeszcze nie miałam @
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123633 przez MagdaM
Astra_1988 napisał:

No to ja nie mam śluzu przezroczystego. Jest biały, taki kremowyi wodnisty do następnej @ :(

ja mialam mega nieregularne cykle kiedys sie leczylam i po slubie obserwowalam sluz. Zawsze w czasie plodnym byl wodnisty bezbarwny i przezroczysty i wlasnie przy takim sie udalo. Kremowy, bialy to mialam przed @...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123637 przez Astra_1988
Ale ja miałam okres od 13 do 17 maja,do dziś jest sucho .. Pustynia noramlnie :( I wiem, że za parę dni śluz będzie biały:(a przezroczystego nie mam!! Czy w ogóle mam owulację?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123645 przez gosiak
@nulka no bolą cycuchy ale już kiedyś z 3 cykle wcześniej tak mnie napiedzielały że nawet woda lejąca się spod prysznica była katorgą :(

Lacrijka coś długo Cię te zatrucie trzyma hmm, ale lepiej nic nie mówię :woohoo:

Witaj Astra, tak jak sylka radzi róbcie to z mężem kiedy macie ochotę nie patrząc na śluz,i nie pękaj 2 miesiące starań to Nic :blink:

Na prawdę dziś mamy tu same święta Lacrijka jeszcze tu Ci nie składałam życzeń więc WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJJ :kiss:

Astra to może wybierz się do gina On Ci poradzi co i jak, niektóre dziewczyny pisały że w szczęśliwym cyklu były suche jak pieprz, więc nie wiem czy na podstawie śluzu tak do końca można stwierdzić czy owu była czy nie :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl