BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu #17542 przez Madzia89862
a w googlach znajdziesz co moze oznaczac za duzy fald karkowy bo ja sie nie znam;/
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17546 przez Asieńka
Kivi nie wiem czy powinnam to pisać ale...
Mamy być szczere to wyduszę to z siebie...
Badanie to się przeprowadza do +/- 12 tygodnia ciąży. Powiększony fald karkowy mógłby wskazywać, że dziecko ma Down syndrom.
Możesz mnie znienawidzić za tą informację ale ja wychodzę z założenia, że najgorsza prawda lepsza niż milczenie i kłamstwo...
Ale dużo jest takich wyników u pacjentek po czym na następnym USG okazuje się, że wszystko jest w normie...
Także spoko loko luz i spontan!!! :laugh:

Będzie si mówię Ci :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17547 przez Madzia89862
poczekajmy na jutrzejsze badanie.dzidzi mogla sie mocno odchylic albo zle ulozyc poporstu dlatego wynik moze byc niewiarygodny
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17560 przez kivi
jestem umówiona na 10...ale już zapowiedziano, że mogę sporo czekać...więc nie wiem dokładnie ... dam znać po
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17565 przez Madzia89862
czekamy z niecierpliwoscia i 3 mamy kciuki
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17568 przez kivi
na Grudniowych mamusiach załączyłam jeszcze 2 fotki...
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17588 przez magga146
kivi
głowa do góry wszystko bedzie dobrze zobaczysz. daj znac co i jak jak juz bedziesz po tym 2 usg.
widziałam te zdjatka na grudniowych mamusiach. normalnie bardzo dobrze widac maluszka. a powiedz mi wiecie juz co to za plec?
i pamietaj co kolwiek bedzie ( wiem ze bedzie dobrze) to bedziesz bardzo kochala dziecko jakie kolweik bedze. wiem to po mojej sis jak juz pisalam ma chora corcie.

Madzia89862
czekamy na twoja realcje pobytu u gina :)

Mirella
cos ostanio nas zaniedbujesz ;) troche poczaruj czarownico fasolowa ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17590 przez Madzia89862
magga nie wim czy isc bo zaczelam plamic delikatnie
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17591 przez magga146
to tym bardziej idz, lepiej sprawdzic za wczasu
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17593 przez Madzia89862
no tylko z takimi przypadkami odsylaja do domu powiedza ze to okres i kaza mi przyjsc jak sie skonczy.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17598 przez magga146
Madzia89862
zrobisz jak chcesz. ja bym poszla chociaz po to zeby sie zapytac dlaczego moze sie tak dziac, podzielic sie swoimi watpliwosciami, moze beda potrzebne jakies badania krwi. laski nie robi ze Cie przyjmie wyslucha a przeciez moze badac nawet podczas @ zwlaszcza jak masz jakies watpliwosci. zreszta sama piszez ze to plamienie wiec wiesz w ciazy tez moga wystepowac. zdecyduj i daj znac :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17601 przez Madzia89862
a wiec tak,przeproadzila ze mna wywiad bo bylam u niego poraz pierwszy powiedzialam jak sytuacja wyglada ze teraz i wczesniej bylo plamienie,kiedy i jak przebiegal porod czy kochalismy sie bez zabezpieczenia ja mowie ze nie.no powiedzial mi tyle ze nie bedzie mnie poki co badal za tydz mam przyjsca na to plamienie to powiedzial ze po ciazy organizm probuje wrocic do normy.ot taka moja wizyta:(szczerze powiem liczylam ze mnie zbada a tu dupa:(moze nie chcial bo z malym bylam..
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17605 przez magga146
Madzia89862
to lipa tez myslalam ze sie jakos bardziej toba zajmie. no ale moze cos wiecej powie ci za tydzien. ja chodze prywatnie wiec moja pani gin to wszytskie moje zachcianki spelnia wizyta u niej to minimum 30min zawsze badan i robi usg dopochwowe, jak 3ba daje na wyniki skierowanie.

eash
a ty w koncu poweidzialas w pracy ze w ciazy jestes bo nie pamietam jak to bylo?

grazia
zagladaj tu do nas. jutro juz wielki dzien. 3mamy kciuki

mam nadzieje ze u kivi wszytsko ok. czekamy na wiesci
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17606 przez Madzia89862
magga jak bym poszla do swojego normalnie to tez bym byla konkret zbadana a bylam u innego i usiebie w miescinie.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17609 przez Mirella
Madzia, no z plamieniem to raczej nie badają, chyba ze w awaryjnych sytuacjach, zbada za tydzień :)

Magga, nie zaniedbuję Was, tylko Wy najwyraźniej starania zaniedbujecie :P Jakiś marazm na forum to i moje czary nie dają rady..... :D

Kivi............................................. pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssss
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl