BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17121 przez Mirella
Eash, ja rozumiem te Twoje przesądy. Pamiętam jak kiedyś wzięłam na ręce dziecko z Downem. Dziecko jak dziecko, roczek miało, fajnie się przytuliło, choroby po nim nie było widać na pierwszy rzut oka, ale potem przez jakiś czas się bałam w ciążę zajść.... Ja wiem że to głupie, że nie zaraźliwe i że takie dzieci to też dzieci, że sie kocha i tak dalej, no ale co poczułam to poczułam. I dumna z siebie wcale nie jestem, wstyd mi.

Magga gratuluję fantazji :) Prezerwatywa jako środek ułatwiający zajście w ciążę, fenomenalne!!! :P
Testu robić nie będę bo nawet gdyby to i tak jeszcze nie wyjdzie.

Eash, kiedy Ty masz to usg? Będzie dziś zdjęcie?
Fajnie że jesz, znaczy idzie ku lepszemu :) Niedługo zaczniesz się opychać jak ja na początku ciąży :)



Wczoraj łaziły za mną ogórki a dziś czekolada, chyba pójdę murzynka upiec :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17212 przez angellika1
Cześć
Ja pamiętam, że jak byłam w ciąży to babcie mówiły mi ze jak zobacze chore dziecko to mam odwracać głowę i tak robiłam również nie jestem z siebe dumna bo przecież choroby nie przenąszą sie po przez patrzenie.

Wiecie co jak wróciłam do domu to byłam taka stęskniona za mężem że aż żałuję że nie miałam dni płodnych, a zresztą nawet o tym nie myślałam :)

Mirella ty fasolowa wróżko może zamiast czarować nas to zaczarowałaś samą siebie ? :D
Super by było...

I co z tymi majowymi testami, kochna miesiąc sie kończy a tu cisza (może przed burzą oh i sie posypią kreseczki w czerwcu)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17242 przez Mirella
O kurczę, Angellika myślisz ze różdźkę skierowałam nie tam gdzie trzeba? No ja płakać nie będę chociaż jeszcze chwilę chciałam zaczekać :) Ale Wy się dłużej staracie to teraz Wasza kolej, no i miałyście być w ciążach jak ja się zacznę starać, a Wy co? Do roboty dziewczynki bo inaczej na nic moje czary :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17248 przez magga146
czesc dziewczyny
a dla mnie to jest glupota normalnie z tymi przesadami o!

kurde zapomnialam wam zeskanowac ten test ciazowy wrrr zla jestem na siebie.

Mirella
własnie chyba rozdzka zrobila Ci psikusa :P ale by bylo hihih

angelika1
a moze wcale nie przegapilas tylko tak ci sie wydaje :) nasze organizm potrafi robic psikusy :)

a ja coraz bardziej jestem przekonana ze cos jest ze mna nie tak. w zeszlym cylko mialam piekny pecherzyk w lewym janiku nawet pani gin powiedziala ze normalnie ladny sobie wychodowalam, a dziecka nie bylo :( mysle ze chyba cos mam z tymi jajowodami pewnie sa pozapychane :( czekam do czerca i lece na to badania hsg i sie zobaczy. ale juz sie denerwuje, przeczucie mi mowi ze cos jest nie tak. no i moj maz bedzie szorowal na badania, na nfz to sie czeka chyba zdecydujemy sie prywatnie koszt wizyty 100zł (pewnie beda przynajmniej 2) koszt badania 70zł, ale sie zobaczy

3mam kciuki za reszte dziewczyn no i podwojne dla Grazi :) (bez obrazy dla inncyh dziewczyn)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17366 przez Madzia89862
ale tu cisza..
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17369 przez magga146
oj cisza cisza jak nigdy

grazia jak tam??

eash
pokazuj usg
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17370 przez magga146
znalazlam ten test

eash miala tej samej firmy tylko normalny podaje link
www.navo.pl/pl/news44.html
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17372 przez grazia
witajcie moje panie dawno nie pisalam ale czytalam wasze posty u mnie bez zmian w sobote jade do kliniki nieplodnosci ciekawa jestem co mi powie boje sie a zarazem niemoge sie juz doczekac myle ze to wszystko szybko pojdzie , daleko od domu ale czego sie nierobi dla dzidzi w niedziele napisze co mi powiedziano , o pracy narazie niemysle jestem od poniedzialku na urlopie wiec przez dwa tygodnie cos wymysle boli mnie brzuch to chyba na okres mam dostac w niedziele juz dawno nikt nie pisal o testsch kreskach mam nadzieje ze niebawem wszyskie dziewczyny ktore staraja sie o dzidzie napisza jestesmy udalo sie trzymajcie sie pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17373 przez magga146
fajnie ze sie odezwałas
to dobrze ze praca sie nie przejmujesz, teraz sa wazniejsze sprawy.
w białymstoku napewno wszystko dobrze pojdzie :) juz nie moge sie doczekac razem z Toba.
pamietaj ze jestesmy z Toba i 3mamy bardzo moocno kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17374 przez magga146
no dziewczyny gdzie jestescie
piiiszcie co i jak
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17376 przez Mirella
No właśnie, co i jak???


Grazia, 22 maja to szczęśliwy dzień, wiem coś o tym :)


Eash, gdzie usg??????????????????????

Ale mi sie nic nie chce..... Idę łyknąć kwas foliowy, nigdy nic nie wiadomo :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17380 przez magga146
łykaj łykaj kochana napewno nie zaszkodzi :)

grazia miła miec jutro ludz dzisaj to usg jak dobrze pamietam wiec chyba jutro nam pokaze

kivi
a co tam u ciebie slychac moze ty pokazesz nam jakies usg?
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17384 przez Mirella
Magga, na moje oko to Eash miała mieć, wczoraj, i coś milczy.......
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17386 przez kivi
jestem, jestem ZGŁASZAM SIĘ! :-)

usg pochwalę się jutro bo jutro idę na badanie :-) boję się i cieszę zarazem, mam 1000 myśli na minutę ... trzymajcie mocno kciuki o 14

Ten pierwszy test który jest na stronce którą magga146 podałaś to właśnie ten który robiłam ja tylko bez tzw. indukatora wielkości ciąży ( ile tyg.) kolejny to już zwykły siusiany :-) zresztą wszystkie są siusiane tylko wynik pokazują inaczej :-)

Jest jeden minus w tych elektronicznych - nie zostawisz sobie go na pamiątkę, gdyż wynik znika po 24h, ja robiłam szybko fotki i powiem szczerze że jakoś bardziej ufam tym elektronicznym bo jak już pokaże CIĄŻA to nie ma zastanawiania się czy kreska jest za jasna czy jest wogóle itd...

Troszkę kosztuje ale warto :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #17387 przez kivi
ogórkowo - czekoladowa Mirella zrób kochana test...nie bądź taka, zrób go dla nas... :-)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl