BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #128265 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

melduję że wieczorne przytulanie @ u mnie też nie przywołało. Za to w nocy czułam przez sen jak mnie sutki pieką i palą i śniło mi się nawet, że lód sobie do nich przykładałam. :blush: Jak @ jutro nie będzie to chyba z rana testa strzelę i zaraz po 7 rano jak do pracy dojadę wam napiszę co i jak, trzymajcie kciuki, bo zaczynam się nakręcać, że może się udało.

Kredka, oby dzidzia rozwijała się prawidłowo. Ciekawe czy nasza Mirella tym razem trafiła z panem fasolkiem :silly:

Lacrijka, na mój gust, to przez zagramaniczne wycieczki, cały cykl Ci się poprzesuwał i jeszcze nic straconego, bo może @ się wcale nie doczekasz

Gosiaku, a jak u Ciebie? Przylazła na dobre?

Natu, dlatego też całe posty piszę w notatniku, a potem dopiero kopiuję w odpowiedzi na forum, bo też parę razy mnie wylogowało i całe pisanie na marne

Gabi, Kochana, przytulam z całej siły. Nie trać nadziei, przecież Ty dopiero staranka zaczęłaś! Cierpliwości, dzidzia się w końcu pojawi, może nie chce się zimą urodzić i na wiosnę czeka? :kiss: :kiss:


A Gosiaku, już doczytałam


Ajłona biedactwo, oby ten pęcherz w końcu ci odpuścił :kiss:

Dorcia, jaki śliczny malusi brzusio, ja też chcę taki!

dobra zabieram się za szukanie mieszkania dla naszej nowej komórki społecznej, ale będę was podczytywać
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128272 przez Natu
hej ann :)

ja zazwyczaj piszę na forum ale przed wysłaniem kopiuję. A teraz nie skopiowałam bo mi tutaj nigdy tak nie zrobił żeby mnie wylogować. A tu dupa... :angry: ale już będę pamiętać żeby zapisywać :)



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128284 przez ajłona
Ha Ti piszesz za wolno Natu :silly: :silly:
ja piszę szybko jak błyskawica :lol: ino net muli zwyczajnie bo radiowy sygnał no!
Dorcia brzusio że przepyszotka!!
Gosiak i ja się czuję tu jak w domciu. nie myślałam, że będę zaglądać tu kilka razy dziennie i to zaraz po przebudzeniu myśleć co tam naskrobałyście :lol:
fajno z Wami

a propos picia żurawinki :lol: to można Magdo taki soczek żurawinowy np. do rozcieńczania z wodą, ale najlepiej suszoną żurawinkę lub pyle ziołowe na bazie żurawiny - prouro, urinal,żurawit, itp.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128288 przez gosiak
Ann rano cichaczem coś dawała znać jakimś brązem a teraz już się rozkręca na dobre nawet tabsa musiałam połknąć bo brzucholek napitala :(
Kochana no no cos podejrzana jesteś chyba Twoja kolej coś czuję :laugh: zaciskam bardo mocno za jutrzejsze testowanko :kiss:

Natu zobaczysz szybko nie uciekniesz od nas, od tego forum ono uzależnia, ale poytywnie :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128291 przez MagdaM
O mamus ale wtopa myslalam, ze to sok :lol: :blush:
Ale ajłona mowi, ze soczek tez moze byc - supcio :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128292 przez Grudniowa Jagoda 79
Magda M to jak lekarz mowi ze nie ma sie czym martwic to tak ma byc.Paniemajet ?

Gabrysiu nie poddawaj sie , kazdy ma tam zapisane u gory kiedy i ile ma miec dzieci.Opowiem ci historie mojej siostry ona w sumie 3 razy poroniła.
Piewsza ciaze (była bardzo zalamana) potem postarali sie jeszcze raz i udało sie.Urodziła sliczna coreczke Martusie(teraz ma 15 lat), kiedy ta urosła starali sie o drugie dziecko wyszło ale poroniła , kiedy minał czas abstynęcji znów zaszła w ciaze i znow poroniła.Cien nie kobieta.Potem całkiem nieswiadomie , mowie tak bo sie nie starali zaszła w ciaze z drugim dzieckiem tez była to dziewczynka.Potem juz nie planowali.Kiedy druga córeczka miała 7 lat moja siostra wpała miała komplikacje , ktoregos ranka obudzila sie z kaluzy krwi.Była w 5 miesiacu.Pojechala do szpitala, lezała na podtrzymaniu ale urodził sie zdrowy chłopczyk.Pozniej wyjechala za granice.Młody ma obecnie 7 lat a ona rok temu urodzila 4 dziecko coreczke, tez nie planowala , brała tabletki antykoncepcyjne.Pamietam jak mi mowila ze jak weszła do gabinetu lekarskiego we Wloszech, lekarz po zbadaniu jej spytał czy usuwa czy rodzi.Tam aborcja jest legalna.Pomimo strachu o zdrowie dziecka nigdy by sie na to nie zdecydowała , siostra ma teraz 38 lat Wiec widzisz sama.Widocznie wtedy kiedy starala sie o dziecko nie byl jej czas.Teraz za to ma 4 super dzieciakow.Marta ma 15 , Patrycja 14, Remi 7 a gabrysia 1,5 roku.Niezle nie?

Magda kup sobie zurawinke taka na wage ona jest jak rodzynki , kosztuje jakos koło 30 zł u nas nie jest niedobra,ma duzo wit C moje dzieci ja lubia jest słodka.

Dorcia basiorek mały ale taki ładniutki ze nie wiem.Powodzenia

to co jutro trzymamy kciuki za Wiki????

Dobra zmykam po corke bo juz pora.Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128296 przez ajłona
Ann no to kciukory za Ciebie i fasolindę poszły w ruch:)
i dzięki serdeczne - ten pęłcherz to moje przekleństwo. ale działam- umówiłam sie do wszystkich możliwych specjalistó i szybko mnie nie spławią! naprawić mnie mają i już bo chcę dzidzię mieć zdrowiutką!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128303 przez @nulka
ann mówisz, że sysunie piekły w nocy?? a Ty je we śnie lodem??? :S hmm co to może być????
zaciskam mocniej żeby to TO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grudniowa to faktycznie niezwykła historia no i siostra niezwykle silna kobita!!
Też uważam, że każdy ma zapisane, ale tez ważne żeby nie marnować w życiu szans.


Dorcia jaki też ładny bandzioszek :) że ojeju!!

a ja między [postami 4 okna umyłam i sałatkę umieszałam. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128308 przez ajłona
a ja mam zaległości małe w pracy więc sobie cichcem na zwolnieniu porobię;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128312 przez Natu
@nulka - 4 okna... no pięknie :P
jaką sałatkę? Podziel się ^^

Jagoda - szacun dla siostry!!! Nie wiem czy bym przeżyła 3 poronienia i dalej miała siłę i odwagę starać się o dziecko. Przeżyłam jedno poronienie i mimo że to było baardzo dawno temu to wiem jak było trudno, wiem jak długo się nie umiałam pozbierać i jak do tej pory się boję jak to będzie... naprawdę, podziwiam!

gosiak
- nie uciekam nigdzie ;)

ann - kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128316 przez @nulka
Natu nic nadzwyczajnego
kapusta pekińska, marchew, papryka, kukurydza, korniszon, cebulka, majonez.
do mięsa zrobiłam bo wieczorem grilla planujemy :)

Wiki odezwij się kochana, co u Ciebie??? Jutro termin @ dasz znać prawda? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128318 przez Natu
wyjem Ci z niej kukurydzę, mogę?
bo reszty to nie lubię :P wybredzioch ze mnie ^^;



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128320 przez Mirella
wyjdzie sobie człowiek z dzieckiem na dwór w ten upał, a tu proszę, spamerki w domach siedzą i produkują ;) nie wstyd Wam w taką pogodę???

Gabi, no weź bo jak Cięęęęęęęęęęęęęęęęęę to się nie pozbierasz, i kogo tam jeszcze miałam? Magdę, chyba, Magdę to regularnie trzeba, ja nie wiem, perwersja taka czy jak? :D

@nulka dzięki za pomoc, przyda się, ja tu teraz mało siedzę w dzień, to trzepnij kogo trzeba jak będzie trzeba :) a ja się postaram jakiego bociana wysłać do Ciebie :lol:

propos bocianów

www.bociany.ittv.pl/aplet/index_wmp.htm

tu macie podgląd na bocianie gniazdo online, może pomoże? :lol:

kurcze niedawno się z jajek wykluwały a jakie wielkie już ;)

no a ja mam chyba małą alergiczkę w domu, znowu sucho się zrobiło i katarek na spacerku, niech te trawy już przekwitną!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128326 przez ann-sunshine
Dziękuję za trzymanie kciuków, z samego rana dam wam znać co i jak

@nulka, ty to jesteś kobieta nie do zdarcia, skąd ty masz tyle energii? 4 okna?

Jagoda, Bóg, natura (kto w co wierzy) wynagrodził Twojej siostrze siłę i upór w walce o dzieci, jak widać była stworzona do tego żeby być mamą
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128327 przez Natu
Mirella napisał:

wyjdzie sobie człowiek z dzieckiem na dwór w ten upał, a tu proszę, spamerki w domach siedzą i produkują ;) nie wstyd Wam w taką pogodę???


o wypraszam sobie!!! Ja z pracy spamuje :)
klimę mam, chłodek miły...aż się boje co będzie jak wyjdę - 30stopni u nas :dry:

chcę już październik....



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl