BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #128385 przez gosiak
poczekam poczekam bo ja do lekarzy to tak chętnie nie latam :silly:
no od razu kartę ciąży i co jeszcze może zdjęcie fasolki :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128387 przez @nulka
byłam sprawdzić powietrze...
wzięłam 3 oddechy i myślałam że mi płuca spali!! :ohmy:
wróciłam na kanapę :)

a tak mi się przypomniało teraz
ann Ty też z terapii orzeszkowo-winnej. To powinnaś mieć regularny cykl, wiec to opóźnienie to może... :)


wiesz Mirella ja z tym doświadczeniem to wyjechałam nie żeby się pochwalić, tylko żebyś Ty się nie bała ten swój największy Skarb mi powierzyć na parę godzin... :blink:
i jakbyś zdążyła ... bo do 17 jest ksero u nas w pierdziszewie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128388 przez ann-sunshine
@nulka, tak bym sobie właśnie życzyła, tylko nie chcę się nakręcać, bo potem przykro będzie. Wolę mieć najmilszą niespodziankę na świecie

dobra, zmykam na obiadek, do jutra dziewczynki
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128389 przez ajłona
cholender ile mnie nie było?????? godzinę!!! tyle już napisały???? niemożliwe jesteście!!!! :lol: i jak biedny człowiek ma nadążyć...z netem radiowym buahahhahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128390 przez @nulka
gosiak napisał:

poczekam poczekam bo ja do lekarzy to tak chętnie nie latam :silly:
no od razu kartę ciąży i co jeszcze może zdjęcie fasolki :lol:


no w lipcu to jak najbardziej!!!! :lol: :lol: :lol:
to już będzie minimum 5 tydzień ;) :side: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128401 przez Grudniowa Jagoda 79
Dziekuje dziewczyny w imieniu siostry Dokładnie silna i fajna babka z niej, zawsze moge z Nia o wszystkim pogadac, nawet jak wchodzilam w wiek dojzewania to nikt inny jak ona uswiadamiała mnie w tej kwesti.Moja mama skrzetnie unikała tego tematu chyba uwazala ze jestem za mloda.Jak dostalam pierwszy okres to siostra mi powiedziala co i jak a bylam w 4 klasie podstawowki.Duzo jej zawdzieczam.

Mirella
a jaki ten katar jest, alergiczny jest zazwyczaj bezbarwny jak woda.Moj Kubus bieze xyzal przypisany przez alergologa.

ann
ty mi nie mow o ogrodzie Boze jak ja bym chciala tak jak Ty!!!!

a ja chyba jestem inna uwielbiam gorąc , lubie smazyc sie na słoncu mmmmm

ja tez niechetnie po lekarzach chodze ale chyba bede musiala sie wybrac , tydzien temu miałam kleszcza w nodze i do dzis mam czerwona kuleczke swedząca, moj mąz mowi ze mam isc to skontrolowac a ja nie chce wyjsc na przewrazliwiona babe
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128406 przez gosiak
nie no Jagoda z kleszczami nie ma żartów idź sprawdź na wszelki wypadek, bo może coś tam po nim zostało i lepiej żeby lekarz zobaczył.

@nula no to bym miała na rocznicę prezent jak nic :blink:

jeny idę na ten dwór się dotlenić, wychodzę co trochę ale dłużej siedzieć się tam nie da

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128408 przez gabi28
ja właśnie wróciłam z ogrodu-chciałam się pobujać na hustawce-no ale brzuch mi nie pozwalał na to,więc wróciłam do domu...bedę szukać sukienek na allegro.

mam pytanie do was i do CIĘŻARÓWECZEK również.

jak to jest najlepiej się przytulać? ile dni przed owulacja. mysmy sie teraz przytulali 4 i 2 dni przed owulką i jeden po.oczywiście nie mogę być pewna że dobrze wyliczyłam termin owulacji,ale jak to jest u was?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128414 przez MagdaM
Mamo 2 godziny i 4 strony :ohmy: :silly:
Nie dam rady wszystkim wiec co pamietam...
Jagoda... Nie umiem odpowiedziec tym Panie costam majut wiec odpowiadam si rozumie sie :lol: I (phi pardon) owocki zakupie w razie takim a siostre Twoja podziwiam!! :)
Mirella taaaaaaak!! Bij mnie!! Ochrzaniaj!! Tego mi brak!! Zwlaszcza zaraz przed wizyta o czym juz nie raz pisalam :laugh: :silly:
Ann zaciskam kciukole!!
Gabi hmm powiem Ci, ze kiedy to ja zawsze naciskalam na seksik. Chyba co 2 dzien. A w tym cyklu co sie udalo... Sama nie wiem. Bolal mnie brzuchol jak na owu i wtedy ostatni raz byl seksik. Wczesniej byl chyba tydzien wczesniej. A pozniej juz nie. Wiec ja nie wiem jakim cudem sie zbrzuchacilam :blush: :silly:

Cieeeeeplo i okropnie wieje, chyba burza bedzie

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128421 przez @nulka
gosiak napisał:

nie no Jagoda z kleszczami nie ma żartów idź sprawdź na wszelki wypadek, bo może coś tam po nim zostało i lepiej żeby lekarz zobaczył.

@nula no to bym miała na rocznicę prezent jak nic :blink:

jeny idę na ten dwór się dotlenić, wychodzę co trochę ale dłużej siedzieć się tam nie da


no Gosiaku ja też... rocznica, ślubu a tydzień wcześniej okrągłe B)....urodziny. Byłoby co swiętować. No to tzrymam za nas obie żeby nam się te rocznice wszystkie z trafionym prezentem udały.
Tak sobie dziewuszki wmówiłam że muszę przed tymi urodzinami zajść i koniec starań więc najgorsze jest to ze się na ten cykl najbardziej nastawiam, jakieś mam przeczucia że to musi byc ten...
Tylko kuźwa ja nie mam przecież dobrych przeczuć :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128422 przez gosiak
lubię ciepło ale nie jak mam @ :(

Gabi ja ostatnio wyczytałam żeby 3dni przed owulacją nie sexić się żeby żołnierze się wzmocniły, dziewczyny też piszą że cały cykl co drugi dzień...


anulka tym razem Twoje przeczucia się sprawdzą :lol: nie ma innej opcji :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128426 przez ajłona
Słuchajcie a @nulke Mirella też może pacnąć bo coś o niedobrych przeczuciach daje czy coś;)
ja też coś podsłyszałam ze najlepiej co 2 dzień żołnierze wówczas najlepiej działają:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128429 przez @nulka
Gosiak ja kiedyś madziaskę prosiłam żeby mi obiecała że poczeka na mnie z @ i słowa dotrzymała.
Obiecasz mi coś też??? :)
Mianowicie, że nie dostaniesz @ w dniu moich "..stych " ;) urodzin??? bo tak wychodzi z układu :)
Bo jeśli mnie się nie uda to chociaż dostanę prezent od Ciebie ok??
:blink: :blink: :blink: :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128440 przez gosiak
@nula heh obiecać to ja Ci mogę, ale czy dotrzymam :laugh: no teraz mi się skrócił cykl to ten pewnie się wydłuży więc może do Twoich urodzin się zmieszczę i nie przylezie :lol:
a właśnie co do Twoich urodzin co to za data w Twoim profilu jakieś jedynki he?
a po drugie Myślę że nie będziesz musiała moim prezentem się pocieszać bo sama od siebie dostaniesz najbardziej wymarzony prezent :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128444 przez Mirella
No tak, ja to już jestem tylko od tego zeby palnąć jak potrzeba ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl