BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #128948 przez sylka
ann-sunshine GRATKI dostałaś prezent na Dzień Dziecka bo każda z nas to szlony Duży Dzieciak :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128949 przez MagdaM
Natu, ajłona ja tez mama Aniołka... Przenosilam 4 tygodnie... No i miala byc Zuzia lub Mikolaj wiec teraz mamy hamulec na te imionka - one juz sa naszego malenstwa w niebie... i wierze, ze czuwa nad nami i nad rodzenstwem. U Was tez tak jest!! Aaaa no a ja zafasolkowalam w 1 cyklu po poronieniu wiec wiecie :silly:
Mirella przez oba :lol: ok ok bede sie starala szybko dac znac ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128955 przez Natu
Magda - to strasznie smutne że tyle Aniołkowych Mam jest :(
ale z drugiej strony dobrze że jest takie miejsce gdzie możemy porozmawiać, pocieszać się nawzajem i po prostu być ze sobą.

to jak Ty pierwszy cykl po stracie zaskoczyłaś to u nas się na pewno w pierwszym cyklu starań uda :lol:



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128966 przez Dorciaition
Tak jak Mirella nie dawno mówiła- mamom Aniołkowym szybciej sie udaje. Ja starałam się w 3 cyklu po porodzie i od razu się udało.
Trzymam kciuku :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128968 przez MagdaM
Natu oj tak... Mam wrazenie, ze mam Aniołkowych jest ogrom!! Moj maluch mial sie urodzic za 1 miesiac i 2 dni... No a co jest smieszne?? Ze u Nas to byl 1 raz bez gumki :blush: Takze napewno Wam sie szybciutko uda!! Bede zaciskac za 10 miesiecy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128981 przez Kredka
wcale się niedziwię. Aniołkowe Mamy przez to co przeszły, załugują w pierwszej kolejnosci na maluszka. Taka fasolka daje im siłę i nadzieje że bedzie lepiej. Choć do konca życia w sercu mają tego Aniołka co jest juz w niebie.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129014 przez nikusia1988
Widziałyście taki bajer??? :lol: allegro.pl/umywalka-bateria-syfon-klik-k...raz-i1622818628.html
Powolutku zaczynamy z mężem rozglądać się za domkami do remontu (nie chce jakiejś gotowej willi w której wszystko już jest zrobione) Chcę wszystko urządzić i mieć rzeczy które mi się podobają a nie które ktoś sobie kupił i ja chcąc nie chcąc będę musiała tak mieszkać... :angry: I jeden już mamy na oku tylko jak dostaniemy nr od właściciela to zadzwonimy i umówimy się na oglądanie w środku bo z zewnątrz już widzieliśmy. I może w końcu zajmiemy się myśleniem o domku a nie non stop tylko fasolina i fasolina :woohoo: Może faktycznie fasolka chce przyjść już do swojego domku a nie do teściów :angry: Więc już powolutku coś działamy w tym kierunku :laugh: Zawsze jak ktoś pyta kiedy planujemy dzidzię to mówię że jesteśmy na dobrej drodze bo auto rodzinne 7 osobowe już mamy teraz tylko jakieś mieszkanko lub domek i później można coś planować :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129024 przez Dorciaition
Niezłe Nikusia :) Czego to już nie wymyślą :)
W takim razie życze Ci żeby szybko udało się Wam znaleźć domek i jeszcze szybciej zrobić w nim wszystko tak jak będziesz chciała, no i zamieszkać wraz z fasolką :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129032 przez nikusia1988
Nie dziękuję Dorciu :kiss: :kiss: :kiss: Też mam taką nadzieję że szybciutko to zleci :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129040 przez monika1984lodz
Dziewczynki jak tak sobie czytam o tych Aniołkach :( to odrazu wrocily do mnie wspomnienia :(
Pierwszy Aniołek w 2009 roku w 10tc , drugi 2010 tez 10 tc.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129125 przez Lacrijka
Witam dziewczynki.. :kiss:

Bylam dzis na badaniach w koncu bo do dzis miałam wazne skierowanko..CMV, Toxo, HBS, WR, Rubella itd itd.. Wyniki za ok 2 tyg..troche długo. Bede zyła troche w stresie bo jakby nie było, to dosc wazne badanka. Ale juz je zrobilam i bede wiedziała co i jak.. Trzymajcie kciuki za dobre wyniki... Aaaaa u mnie @ nadal niet :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129126 przez @nulka
oj jak tu dzisiaj aniołkowo smutno...

Lacrijka będzie git
i namawiam Cię na orzeszki z winem, ann tak jak i mi po miesiącu pomogły, wiem że Ty oryginał cyklowy jesteś ale może choć tempka Ci się wyklaruje po tej dietce w następnym cyklu? No życzę Ci dziewuchna fasolki na już. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129134 przez Mirella
Też się przerzucę na orzeszki z winem, bo lubię, a jak mąż będzie margał to mu powiem że mi kazałyście :lol:

Lacrijka, dwa tygodnie to nawet nie zauważysz, loozik :lol:

Grudniowa Jagoda, może byś tak z okazji Dnia Dziecka pokazała swoje dzieci jakoś wyraźniej? Duśka nie ma monopolu na pojawianie się tutaj, im więcej Brzdąców mniejszych i większych tym lepiej, nie kobitki?

A co do aniołkowych mam... kiedyś to dopiero jak się ze dwa tygodnie @ spóźniła to się po test leciało, teraz się nawet przed @ robi jak widać, no i dlatego wydaje się że więcej aniołkowych mam mamy, tak naprawdę chyba zawsze ich tak dużo było, tylko nawet nie wiedziały że miały szkraba pod sercem ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129146 przez @nulka
Odkąd ten temat tu dzisiaj ujrzałam to myślę tak jak Mirella..
Zaczęłam się mocno zastanawiać czy ja też nie powinnam się zaliczać do aniołkowych mam.
Przecież nie dalej niż 2 cykle temu mój test był pozytywny i to był 5-6 tydzień...i czułam i wiedziałam, byłam pewna, że to ciąża. Wcześniej nawet jak mi się @ spóźniała to takich przeczuć nie miałam i testu nigdy nie robiłam.
Dlatego mam teraz ABSy na testowanie.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129169 przez Lacrijka
Dzisiaj "Brzdąc w opałach".. ten dzieciak jest bombastyczny !!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

Wiem, wiem ze to mało ambitny film..ale nie zawsze trzeba byc normalnym, co ??? Mały jest cool !!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl