BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #128497 przez gosiak
słodka i to prawda "kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat"

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128506 przez Lacrijka
Nigdy chyba nie zapomne jej twarzy, jak spojzala na mnie kiedy na te pocztówki uzbierało mi sie w sumie 8$ a nie "łan dolar" ile chciala..(tam wszystko chca po łan$) Dostala od nas jeszcze loda i gumy do zucia bo chciała.. Nic wiecej nie chciała tylko to.. Gumy wsrod tych dzieci to jak dla nas kawior z górnej pólki chyba bo jak tylko weszłam z nia do sklepu to sie rzuciła na stojak... Achhh ciagle teraz o niej mysle :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128508 przez Dorciaition
Wow!! Nie wiem czy bym chciała taką łazienkę jak ta ostatnia, bo w ogóle bym z niej nie wychodziła. ;) Świetna!

Duśka cudaśna :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128513 przez @nulka
Lacrijka ta mała jest nieświadoma swojej sytuacji bo bardzo szczęśliwa albo tylko radosna.

Dobrze że jej nie zapomnisz :)
Bo ona z urody taka trochę lacrijkowata jest (nie czepiam się uzębienia :silly: ) więc jak się zapatrzyłaś to już niedługo Twoje takie uchachane cudo będzie na Ciebie patrzeć czornymi ślepskami :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128516 przez Dorciaition
Zobaczcie co na wrześniówkach za ciekawe rzeczy się pojawiąją :lol: :lol:





Ale się uśmiałam :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128518 przez Mirella
No jest cudaśna jest, dlatego chcę drugą taką, cały czas mężowi powtarzam że taki sukces trzeba powtórzyć, co się mają geny marnować :lol:

zarażajcie się od małej zarazy :kiss:

kurcze, no chciałabym Wam pokazać ten pokaz, domek bombowy naprawdę, szczególnie sypialnia z wyjściem na ocean...eeehhhhh marzenia.......................

Lacrijka to Ty odwazna jesteś, ja gdzies czytałam ze afrykańskim dzieciom nic nie można dawac bo wrócą z kolegami i się nie opędzisz, mało tego jak nic nie dasz to za kamienie złapią ;) No ale może to takie europejskie gadanie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128520 przez gosiak
Lacrijka aż mi się łezka zakręciła jak pomyślę że te biedne maluchy cieszą się z takich drobiazgów, a Polak to tylko psioczyć potrafi i nie docenia tego co ma...


Dorcia dobre :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128526 przez Marta M
No prosze, mamy zafasolkowana w maju, a wlasciwie to chyba w kwietniu...Kredka gratulacje!! :lol: :lol:

ajlona stosujesz nasiadowki z rumianku na pecherz??? Mnie pomagaly, co prawda nie na dlugo, ale ulga chwilowa byla..:)

Dorcia, Magda o tak: wywalony pepek swedzi i ogolnie mi przeszkadza...ale Wam tez pewnie niedlugo wywali :lol: :lol:

Jagoda za 8 tygodni zrob koniecznie test na bolerioze z krwi..najlepiej IGM i IGG

Gosiak, a Ty przypadkiem nie chcesz zobaczyc mojej twarzy?? Tylko kilka pytan a podobizna nieziemska, naprawde dziewczyny, polecam ten link od gosiaka..:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128530 przez gosiak
Marta hehe no bardzo jestem ciekawa jak Twoja podobizna wyszła, mi w Tej mojej fotce to najbardziej włosy spodobały no identyko nawet dziś mam taką fryz :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128538 przez Majowka
jeszcze czekam, bo u mnie dlugie cykle, a ten jeszcze rekordu nie pobil :)
z tydzien jeszcze i juz przylezie :(
zadnych objawow podejrzanych, wiec sie nie ludze

Wylatuje juz w piatek, a taka mam chec przedluzyc, ojjj!
Taka piekna pogoda, wszystko czerwienieje w ogrodzie, truskawki, czeresnie....
szkoda wyjezdzac, mam tu piekne plenery do zdjec moich wypiekow...wogole nie ma ja Polska!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128552 przez Lacrijka
@nulka, nie wiem czy te dziecie jest szczesliwe..Taka radosna minke strzeliła jak mąż wyjął aparat..Jak podchodziła do ludzi usiłujac sprzedac im te pocztówki a ludzie ja ignorowali to jej twarzyczka nie była juz taka promienna :( :( :( Ja wiem ze u nich pewnie tak samo jak u nas, ze wysylaja takie dzieciaczki na handel na litosc, bo a nuz sie taka Lacrijka napatoczy i ze da biednemu dziecka pieniążka ale mnie to z żalu sciska.. Na zdjeciu tego nie widac (szkoda) ale ona nawet butkow nie miała.. :( :( :(

Myslicie, ze duzo daja lat za uprowadzenie dzieci w Kairze ???hmmmm

@nulka racja, ja tez jestem taka rumunowata hahahaa
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128583 przez Marta M
Gosiu mnie to tylko zastanawia skad oni wiedzieli ze nie mam wszystkich zebow, przeciez nie pytali o to...i chcialam ich oklamac ze nie mam nigdzie owlosienia poza glowa...heh...tez wyhaczyli, bo na brodzie mam lekki meszek...niezlych agentow maja...;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128595 przez @nulka
Lacrijka napisał:

@nulka, nie wiem czy te dziecie jest szczesliwe..Taka radosna minke strzeliła jak mąż wyjął aparat..Jak podchodziła do ludzi usiłujac sprzedac im te pocztówki a ludzie ja ignorowali to jej twarzyczka nie była juz taka promienna :( :( :( Ja wiem ze u nich pewnie tak samo jak u nas, ze wysylaja takie dzieciaczki na handel na litosc, bo a nuz sie taka Lacrijka napatoczy i ze da biednemu dziecka pieniążka ale mnie to z żalu sciska.. Na zdjeciu tego nie widac (szkoda) ale ona nawet butkow nie miała.. :( :( :(

Myslicie, ze duzo daja lat za uprowadzenie dzieci w Kairze ???hmmmm

@nulka racja, ja tez jestem taka rumunowata hahahaa



nie wiem ile by dali za taki numer ale jakby co to ja się z Tobą piszę B)

Gosiak
ja też się zastanawiam skąd wzięli moje zdjęcie z młodości? :unsure:
ale to miłe z ich strony..... :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128612 przez gosiak

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128625 przez Lacrijka
gosiak napisał:



Gosiak, co to za oczopląsy takie ?????? Aż gały bolą :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl