BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #180033 przez gosiak
To jak Magdzie się śniły lilie to znaczy że o gabi chodzi, a ja o Niej tez ostatnio śniłam że się udało, może jak wróci z pracy to tak za mężem będzie stęskniona i tak się będą witać, że aż coś z tego będzie :lol: no życzę jej bardzo :kiss:

wiecie co aż fajnie się tu znów wchodzi jak jest co poczytać, też lubię czytać eash :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180066 przez Marta M
no tak gorla, a jeszcze niedawno siedzialam na staraczkach i pisalam tu o sluzach, dniach plodnych, temperaturach..a teraz jestem na etapie skurczy, wyprawki, a juz niedlugo kolki, karmienie, potem zabki, pierwsze urodziny, piate..tak ten czas leci i tak zycie sie zmienia..ale mam jakis taki sentyment do staraczek, bo sama to przechodzilam i ciagle dopinguje dziewczynom, zwlaszcza tym z ktorymi tu dzielilysmy wspolne staranie, czekanie, testowanie, czekanie, staranie, czekanie, testowanie..
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180088 przez MagdaM
gorla napisał:

Nie pisałam Wam jeszcze ale 2 lata temu w marcu poroniłam w 7 tyg. boję się że jakby się udało zafasolkować, to wiecie.... paskudne uczucie, czasem łapie sie na tym, że liczę il teraz dzidzia by miała lat..ale nie ma co się zadręczać trzeba patrzeć w przyszłość

nie mozesz tak myslec, chociaz wiem, ze to cholernie trudne... ale dasz rade :) przyznaje, ze i ja sie lapie na tym mysleniu, najgorzej bylo 3 lipca - bo mialo sie wtedy urodzic...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #180122 przez iwcia
Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

U mnie już (albo dopiero) ;) 7 tydzień i 3 dni. Oby tak dalej...
Ten czas leci, dopiero sama byłam staraczką. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Powodzenia dziewczyny :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180161 przez delfinek83
Mirella, czarownico, słyszysz mnie tam daleko??? :)
Ty to masz dar :silly: :lol:
znów trafiłaś - DZIEWCZYNKA będzie :kiss: :kiss: :kiss:

bo tak w ogóle to nie chcieliśmy znać płci i mieć niespodziankę przy porodzie, ale cóż, ginka się na usg wygadała :lol:
dziewczyny cieszę się przeogromnie, marzyłam o córeczce
mój mąż był ze mną i jak usłyszał nagle że dziewczynka, to wyglądał jakby dostał obuchem w łeb :lol: zamurowało go na chwilę, bo jak już pisałam kiedyś był święcie przekonany że będzie nynuś, liczył na to bardzo (już planował wspólne prace w warsztacie itp. typowo męskie zajęcia)
ale po chwili oprzytomniał, doszedł do siebie i powiedział że też fajnie, cieszy się i najważniejsze że jest zdrowa :kiss:
trochę mi się go żal zrobiło, bo widać było że jednak przeżył chwilowo lekkie rozczarowanie, ale w sumie lepiej że teraz się o tym dowiedział, a nie dopiero przy porodzie by się zdziwił że to jednak nie jego wymarzony synek. A tak by przez resztę ciąży mówił do brzuszka jak do chłopca, nynuś to nynuś tamto, a potem zonk a tu córa.
Ale jestem przekonana że córeczkę pokocha równie mocno jak pokochałby synka, już nawet dzisiaj rano leżał koło mnie i głaskał czule brzuszek :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180220 przez Mirella
Delfinku, słyszę słyszę :) :) :) super, gratuluję córeczki :kiss: :kiss: :kiss:
ja Was podczytuję reguralnie, tylko czasu na pisanie brak, ale Ilona słusznie Was ostrzega że podglądam :P

Marta, prawda jak to niedawno jak staraczką byłaś? eehhh czas zasuwa....


Gorla nie powiedziały Ci dziewczyny chyba albo nie zauważyłam, u nas aniołkowe mamy to szybko fasolkują, także dobrze trafiłaś, nosek do góry :D

Dla wszystkich staraczek i ciężarówek, oraz naszych wystaranych mamusiek buziaki ogromniaste :kiss: :kiss: :kiss:


Wiecie może co z Angelliką? Już też się powinna rozpakowywać chyba?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180225 przez MagdaM
Mirella wydaje mi sie, ze urodzila przed Asik jeszcze...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180231 przez Lacrijka
Tak, Andzia juz dawno rozpakowana i ma Nikosia przy sobie :P :P :P
Takze ja wskakuje za Asie na mamuski a za Anglelike która chetna ?????



Milego dnia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180247 przez gosiak
ja bym kciała wskoczyć na którąś rozpakowaną, ale z moim szczęściem :dry:
dobra nie marudze bo Mirella patrzy ;)

Ta Angelika rozpakowana mogła by wrzucić nam tu Nikosia zdjęcie na szczęście, taka świeżynka może przyniesie szczęście, no Angelika czekamy :blink:

miłego weekendu wszystkim, u mnie jakoś chłodno mimo słońca brrrr.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180330 przez Suari
gosiak- Angelika to pewnie nie ma czasu na nic przy takim bejbiku :)
ale poszperałam i znalazłam zdjęcia, które wrzuciła na sierpniówkach :laugh: mam nadzieję, że się nie obrazi, że ją wyręczyłam ;)

www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...-2011/Page-1608.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180443 przez ajłona
cześć Kobietki!!!wskakuje tak na chwilę. dzień pełen wrażeń. nie wiem co myśleć...no ale podzielę się z Wami...@ 22 ma nawiedzić, a ja miałam 2 testy skitrane...no i tak se śmignęłam od niechcenia ;)no i na 2 testach pojawiły się 2 krechy.Ja na razie bez euforii bo w końcu @ ma 22 nawiedzić. no ale wskoczylabym chętnie za jedną z ciężaróweczek...a może Mirrella ma rację,że aniołkowe mamy szybciej fasolkują ;) dam Wam znać wkrótce. pzdr
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180447 przez Suari
ajłona- nie nawiedzi :laugh: trzymam kciuki :)

ja testa zrobiłam w 28 dniu cyklu, też pozytywny, @ mnie nie nawiedziła i zobacz na mój suwaczek :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180449 przez ajłona
dzięki Suari!!!! obyś miała rację!!!! ale radość by nastała!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180534 przez Marta M
aj ajlona, zaciskam kochana :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #180544 przez ajłona
dzięki Martuś. pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl