BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #188236 przez gosiak
no to wiadomo kto popsuł :S dzięki za link, jutro może foci będą o jejuniu :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #188238 przez Lacrijka
To juz donosilysmy 4 ciąże - Szymek, Nikos, Anitka i teraz Major.... Niby fajnie, ale z drugiej strony tez i smutne... no ale cieszmy sie razem z mamciami :) :) :) :)


Mykam, papalutki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188239 przez Mirella
Lacrijka luziknij troszkę na noc, a tak dla ścisłości to na staraczkach się więcej dzieci urodziło, jeszcze Mateusz, Dawid, Hania, i Staś, pominęłam kogoś?

A potem i tak o tych latach starań zapomnisz, uwierz, ja zapomiałam, a wiesz ile czekałam??????????????
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188240 przez gosiak
no smutne bo my w miejscu stoimi :dry: ehhh...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188241 przez Lacrijka
Trzymam Cie Mirelko za slowo :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188242 przez gosiak
idem się troszkę postarać, dobranoc :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188244 przez Mirella
Gosiak nie w miejscu, tylko trzeba wszystkie etapy przejść..... taka kolej rzeczy niestety

zresztą się Asika zapytajcie albo Angelliki, bo wrześniówki to jeszcze za świeże, jak się teraz wspomina starania, i czy rzeczywiście tamte miesiące się pamięta jako stracone. A u mnie to nie miesiące ale lata były...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188317 przez agnesssa
Dopada mnie depresja, teraz już nie czuje, żadnych objawów ciażowych, tylko czuje jak @ sie zbliża i to wielkimi krokami ;( Kwestia godzin :( Załamka, naprawdę już myślałam, że się udało ;(






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188322 przez mesy
agnesssa wiem co czujesz :P miałam tak w niedzielę jak mnie dopadł @ ;p ja sobie postanowiłam zero wkrętów haha ale zobaczymy czy to się uda bo jestem mistrzem w tym :laugh: :laugh: :laugh: z tym że ja już sama nie chce a samo się do łba pcha;p ale ja zgłupieje hehe dopiero co mi się @ kończy i zaś wkręty ? o nie powtarzam sobie co dzień zero wkrętów zero wkrętów .... :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188337 przez gorla
Gratulacje dla MartyM i Majusi (śliczne imię :) )

Dziewczyny mi też przeszły wszelkie objawy ciązowe, ale chwilowo mniej myślę bo mam problem z Oliwka, znów płacze w przedszkolu , w domu brzuch ją boli i rano z płaczem wstaje..ech.. dopiero teraz pomyślałam o @ aż sie zdziwiłam

Gosiak Mirella ma rację ten czas nie jest stracony, ale ja niestety nie zapomniałam, strasznie o przeżyłam, ale na mnie nie patrz bo ja inna jestem :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188347 przez Dorciaition
Hej.

Wiedziałam, że u Was się dowiem co z Martą. Oszaleć można z tym forum ;)
Marta :kiss: :kiss: :kiss:

Kochane główki do góry i do działa. Moje modlitwy przecież muszą zostać wysłuchane :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188369 przez gorla
moje testy owu już są wysłane :)

ale pogoda w deprechę można wpaść normalnie ..słoneczka mi potrzeba
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188377 przez mesy
gorla moje też :laugh: w poniedziałek już mi napisali że wysłane pewnie dziś przyjdą :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188380 przez gorla
aaaaaaaaaaaaaaaaa mam mysz w pracy :side: przeleciała koło mnie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188388 przez saiko
Gorla - to gdzie ty dziewczyno pracujesz? :)
mesy - jeśli mi się jednak wbrew przeczuciu chłopaka nie uda i @ przyjdzie za tydzień to wezmę od Was namiar i tez sobie takie teściki zamówię

u mnie oprócz sporadycznego kłucia w podbrzuszu (które można wytłumaczyć pewnie na milion sposobów) brak jakichkolwiek oznak czegokolwiek ;) do @ jeszcze 5-6 dni
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl