BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #188416 przez gorla
saiko to ja mam podobnie, czuje czasem skurcze i mnie jedna piers boli i nabrzmiała :laugh:

a pracuje w biurze w centrum ogrodzeń , ale przy biurze jest magazyn ze stala itd., ode mnie się tam wchodzi
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188420 przez mesy
gorla o nie;p myszy są okropne hehe
a ja też tak miałam z piersiami jak ty teraz przed tym @ :dry: tak mnie bolały a takie duże się zrobiły że masakra :laugh: a jak szłam do wc np. i nie miałam stanika to je musiałam trzymać tak mnie przy chodzeniu bolały :woohoo:
ale trzymam kciuki żeby ten nie chciany @ Ci nie przyszedł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188432 przez gorla
mesy szkoda kciuków, ale dzięki :) nic z tego nie będzie. W tym cyklu się zabieram ostro za temmpkę, badania i inne pierdoły.. jak do końca roku nie zaskoczę to nie wiem co..mój brat właśnie skończył chemie, ma jeszcze jedna , potem lekarze zadecydują ..
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188479 przez Lacrijka
Trzymajcie kciuki, bo zaraz przychodz parka ogladac nasze mieszkanko do wynajęcia.. uporałam sie z pajęczynami wiec moze nie bedzie tak źle haha i mam nadzieje ze Maciek zjadł wszystkie myszy jeżeli były :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Buźka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188483 przez gorla
Lacra SĄ KCIUKI !!!
podrzuć mi twojego Maćka do pracy
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188485 przez gorla
dziś postanowiłam, ze wróce wcześniej do domu i będziemy z Oliwką odpoczywać, tylko drobne zakupy musimy zrobić

Podrzućcie jakiegoś pomysła na obiad, skończyła mi się wena normalnie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188487 przez mesy
Ja mam pomysły ale tylko w wersji kurczakowej piersiowej itp bo innego mięsa nie jadamy :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188489 przez saiko
chili con carne :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188491 przez Lacrijka
ja nie wrzuce pomysła na obiad bo raz sama go nie mam, a dwa to jak juz wymysle to Gosiak zmałpuje.. haha
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188495 przez gorla
Lacra nie bądź zołza :laugh: rzuć pomysła
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188496 przez Mirella
makaron z warzywami i serem zawsze jest na czasie :P


a pająków się nie pozbywaj, bo łapią muchy, ja żadnej pajęczyny z porządnym krzyżakiem całe lato z domu nie wyrzucam, i muchy się łapią, tak w zgodzie z naturą sobie żyjemy :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188499 przez magduska
goral jak mi sie koncza pomysly na obiad to korzystam z pomocy eksperta w tej dziedzinie Pana Fixa :-)) ostatnio zaporzyczylam chlopski garnek,ale bolonski tez pycha,mojemu M smakuja,tyle,ze ja je zawsze urozmaicam i dodaje cos od siebie :-)))ale mam nadzieje,ze niedlugo wymysla cos nowego,bo ja juz prawie wszystkie probowalam hahha
wiec wiecie jaka ze mnie kucharka
:-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188500 przez gorla
Marek przyniósł mięso wołowe z własnego krówska :laugh: ale ja nie lubię tego, wolę drobiowe
ale cóż przyniósł to trza robić.. gulasz może najszybciej.. skroję wpierdzielę na patelnie podduszę
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #188502 przez gosiak
ło matko krzyżaki :S u mnie Kot łapie komary i muchy i pająki tyz zjada :silly: a myszy żywe do domu przynosi :silly:

Trzymam kciuki Lacra :lol: i dawaj tego pomysła bo ja dziś tez nie wiem co upichciac :unsure: myślałam o piersi z ryżem i warzywami.

Magdulka no właśnie leci reklama i wymyslili nowego fixa :cheer: kurczaczek w aksamitnym sosie orzeszkowym :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188503 przez gorla
fajne macie pomysły coś wypróbuje ino sprawdzę w domu co w lodówce jest

Mirella :laugh: jakbym mojego małża słyszała.. jeden pająk sie uwziął normalnie i robi pajęczynę tuż przy oknie na dworzu. Zawsze jak zobacze i z łapki go strzelam aż huknie i wyleci na pół podwórka, a on ciągle wraca..chyba ma kilka wcieleń, albo kolegom powiedział żeby tam przędli i wnerwiali gorlę :) taka kara za potraktowanie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl