BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 9 miesiąc temu #26494 przez monami
wiesz..z tymi testami to jest naprawdę różnie...
ja miałam kilka razy 2 kreski, ciąży nie było...a w druga stronę też to możliwe...
najlepiej na wszelki wypadek uważaj na siebie. a pogoda naprawdę może wpływać..zwłaszcza, że takie upały były...
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26503 przez MagdaM
monami ok dzieki.Pogode na milion procent wykreslam....
Niestety chyba mam infekcje i to przez to. Kuzwa jeszcze nigdy nie ryczalam po seksie tak mnie piecze :dry: :dry: :dry: :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #26513 przez kaśku
jak widzisz ze cos nie halo... ze leci co nie powinno, kreski na teście na takie jak sie spodziewasz to wstrzymaj sie od seksu bo widzisz jak to sie konczy :( szkoda bólu i nerwów.

swoja drogą odkryłam super żel do higieny intymnej który hamuje i zapobiega infekcjom. łagodzi super.
czesto mam takie dolegliwości i mój ginekolog mi polecił. to się nazywa Pilva Fem (firma Pilvia Kraków) i są 2 rodzaje B (zielony) i F(żółty). nie w kazdej aptece mozna to dostac wiem, ze na pewno a aptepharmie(albo superpharmie, nie pamietam :o )
lepszy jest wg mnie B, fajnie łagodzi i naprawde zapobiega syfom.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26515 przez MagdaM
Kaśku dzieki, pojade dzis to zobacze moze bedzie. Ja mam zel ale ostatnio z niego nie korzystam bo mi sie nie chce latac z nim tam i z powrotem, w kazdym razie szlaban na seksik poki co zrobilam :dry: Lece na badania...

Dzien dobry tak wogole ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26519 przez kaśku
te panie mówia czasami ze nie ma bo im sie szukac nie chce :/ na pewno w złotych tarasach jest, w arkadii i promenadzie.
www.ceneo.pl/;015919582-10.htm

tu jest żółty, dla mnie skuteczniejszy jest zielony (czyli B). ale ja jestem mega podatna na rózne przygody.
ale to chyba już kwestia indywidualna. kosztuje okolo 24zł ale starcza na długo bo ma taki aplikator, że "się nie przeleje"- wyskakuje tyle ile powinno.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26521 przez Kasiekk
dziewczyny wracając do testów. Jeśli test nie jest uszkodzony czy jakoś zepsuty to może jedynie być taka sytuacja że dziewczyna która jest w ciąży na teście ma 1 kreskę. Nie może sie wydarzyć odwrotnie chyba że ktoś ma ciąże urojoną ale to rzadkie. Ja np kiedy sie starałam (a długo to trwało) zrobiłam mnóstwo testów i każdy test po kilku dniach powtarzałam pod warunkiem że @ nie dostałam wcześniej...
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26535 przez monami
ja się z tym nie do końca zgodzę Kasiekk. Sama widziałam na swoim teście dwie kreseczki...ciąży nie było. Pokazywałam test mężowi, przyjaciółce..tez widzieli.
Czasem organizm płata figle... prolaktyna i takie tam. Dlatego najlepiej zrobić Bhcg.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26557 przez Kasiekk
monami napisał:

ja się z tym nie do końca zgodzę Kasiekk. Sama widziałam na swoim teście dwie kreseczki...ciąży nie było. Pokazywałam test mężowi, przyjaciółce..tez widzieli.
Czasem organizm płata figle... prolaktyna i takie tam. Dlatego najlepiej zrobić Bhcg.



Widocznie to była słaba ciąża którą poroniłaś z @. Każda kobieta w swoim życiu poroni bezwiednie wielokrotnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26558 przez monami
o ciąży wtedy mowy nie było. prawdopodobnie wysoki poziom prolaktyny i tyle. to są tylko testy.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26564 przez linta
Ja sobie nadziei broń Boże nie robię.
Może jutro lub w środę zrobię znów test, jeśli nic nie będzie, to poczekam do 10-go do wizyty u gina. Tylko, że dziś jak się wycierałam to było trochę krwi, ale troszeczkę, ja wiem.. z jedna kropla może i później już nic.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26566 przez martela89
Kasiekk napisał:

monami napisał:

ja się z tym nie do końca zgodzę Kasiekk. Sama widziałam na swoim teście dwie kreseczki...ciąży nie było. Pokazywałam test mężowi, przyjaciółce..tez widzieli.
Czasem organizm płata figle... prolaktyna i takie tam. Dlatego najlepiej zrobić Bhcg.



Widocznie to była słaba ciąża którą poroniłaś z @. Każda kobieta w swoim życiu poroni bezwiednie wielokrotnie.


Moja ciocia też miała taki przypadek zrobiła test i wyszły 2 kreski zrobiła drugi i była już jedna także wszystko jest możliwe :P
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #26574 przez monami
no właśnie :) to naprawdę może się przytrafić - nie pisałabym takich rzeczy, gdybym tego nie doświadczyła. tak swoją drogą...niefajne to uczucie...najpierw dwie kreseczki a potem zaraz @ i rozczarowanie...
ja po tamtych dwóch krechach miałam zaraz robione usg i nie było pęcherzyka... tydzień po badaniu nadeszła znienawidzona @. hormony zrobiły swoje..test zaszalał. innej opcji nie ma.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26586 przez MagdaM
Test powtorzylam ale nic. Badania zrobione niestety karty mi nie wyrobia wiec czekam na wyniki. Dzis juz nie zdazylam ale jutro dzwonie do gina i ide w przyszlym tygodniu. Troche sie boje :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26589 przez monami
nie bój się. wszystko będzie dobrze. potraktuj to ..jako jeden krok naprzód :) jeden kroczek bliżej ciąży.
my z zuzolkiem trzymamy kciuki caaały czas :*
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26595 przez MagdaM
monami dziekuje :kiss:
ja jednak mam zle przeczucia... @ sie konczy a brzuch mnie boli i jajnik prawie caly czas :( i te inne sprawy :( no chyba ze cos zlapalam ale skad?? :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl