BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 9 miesiąc temu #26399 przez angel82
Kochana Madziu, pewnie już świętujesz :woohoo:

Wszystkiego naj naj z okazji urodzin i pamiętaj.....
"Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi którą wybrałaś w wędrówce życia. Choćby Ci ciernie raniły nogi, a cel wydawał się nie do zdobycia."

Buziaki
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26401 przez angel82
Pozdrawiam również Was wszystkie kobietki z naszego forum :woohoo:

Dziś mimo spędzenia pół dnia w pracy jestem jakoś dziwnie zadowolona...

Miłego weekendu, imprez jeśli ktoś planuje i odpoczynku.

Pozdrawiam :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26416 przez linta
Dziewczyny! HELP!
Od trzech dni "leci" mi jakas brązowa wydzielina, z tym, że to nie jest śluz :/ Tylko tak jakby woda, wchłania to się w wkładkę higieniczną, jak wycieram papierem to papier od razu brązowy, a jak się myję to są tak jakby skrzepy tego i nie wiem czy się martiwic czy nie :( Ostatnio też miałam brązowe przed @, ale to był śluz, a to nie wiem. Powinnam wczoraj lub dziś dostac @ i nic, a wizytę u gina mam dopiero 10 sierpnia, a przede mną wyjazd do Zakopca i nie chciałabym go spędzac na rozmyślaniach co to może byc :(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26424 przez monami
linta - poczekaj 2-3 dni i zrób test..czasem tak jest... różne dziwne krwawienia zamiast normalnej @ przy ciąży.
Jeśli będą dwie krechy - do gina, jeśli nie to poczekaj do 10go... bo inaczej ..hm..nie wiem..no chyba, że się uspokoić chcesz, to przełóż wizytę na wcześniejszy dzień.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26439 przez linta
Zrobiłam dzisiaj o 6:00 rano test i wyszedł negatywny, ale mi od kilku dni chce się wymiotowac, latałam do wc co kilka chwil...:(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26441 przez kaśku
to do gina !
jakby ktoś kiedyś potrzebował w ogóle w sytuacji weekendowo-awaryjnej to w lux medzie na raclawickiej ginekolog i okulista przyjmuja na pomocy doraźnej.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26452 przez MagdaM
linta ja bym nie wmawiala sobie niczego i nie panikowala.
Tez zawsze mialam przed @ skrzepy i taka wydzieline nawet kilka dni i jak sie nakrecilam to i mdlosci byly i inne ciazowe objawy tez...
angel82 dziekuje pieknie kochana za pamiec!! :kiss: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26476 przez linta
Ale to nawet wydzielina nie jest, to jest taka woda + skrzepy, mocno brązowe.
Koleżanka, która jest położną poradziła mi, żebym za 2-3 dni zrobiła ponownie test, bo wg. niej to jest ciąża, ale oczywiście nie nastawiam się na to, bo nie chcę sobie robic zbędnych nadziei.
MagdaM - ja nigdy takiego czegoś przed okresem nie miałam, jedynie tylko śluz, ale to był typowy śluz, rozciągliwy, to nie to co teraz mam.

Zobaczymy, jak to będzie.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26478 przez monami
linta - Wszystko jest możliwe. Ja bym poczekała 2 lub 3 dni ( tak, jak już wcześniej pisałam ) i potem zrobiłabym Bhcg z krwi, żeby mieć pewność.
Trzymam kciuki.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26482 przez linta
Nie dziękuję ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26485 przez MagdaM
linta ja tez nigdy nie mialam potem mialam a teraz po pol roku znowu normalnie co dla mnie bylo dziwne...
to najwyzej zrob testjak radza dziewczyny ja trzymam mocno kciuki ale prosze tylko zeby wszystko bylo z glowa... mam kolezanke co sobie wkrecila ciaze okazalo sie ze nie i teraz z nia kiepsko :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26487 przez monami
najgorsze są rozczarowania..wiele razy przez to przechodziłam...
Magda ma rację....z dystansem lepiej do tego podejść.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26488 przez MagdaM
Ufff ciesze sie ze nikt nie ma mi za zle tego co mowie....

A ja sie musze wygadac... Bo sie troche martwie :(
Zawsze mialam @ takim poczatkiem jak opisuje linta. A ta teraz jakas dziwna... Jak juz pisalam zaczela sie siup i teraz prawie siup sie skonczyla... Pozatym dalej bola mnie piersi co wczesniej sie nie zdarzalo, a dzis rano tak okropnie brzuch jak na @ lub owu i jajnik po lewej stronie... Potem mnie zmoglo (co ostatnio czesto) i spalam i teraz znowu czuje jajnik :(

Ja nie wiem ale czy to mozliwe ze @ sie nie skonczyla a ja juz mam owu?? :unsure:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26489 przez monami
raczej mało prawdopodobne...a jesteś pewna, że to nie dzidzia? kurcze..dziwne..
a może pogoda tak na Ciebie działa? ja np tak reagowałam czasem na pogodę..zwłaszcza, jak się gwałtownie zmieniała. Najlepiej byłoby, jakbyś poszła do gina. Uspokoiłby cię.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26492 przez MagdaM
Pogoda napewno nie...
Test hmmm raczej byla I krecha...
Do gina chyba pojde bo mnie to troche niepokoi :(
Jutro bede dzwonic i zobaczymy na kiedy...
Dzieki

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl