BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 9 miesiąc temu #25767 przez angel82
Kurcze, aż się poryczałam. Grazia, tak bardzo mi przykro... Proszę Cię, tak jak Mirella, abyś nas nie opuszczała. Jak zauważyłam, mimo że jest to forum typowo o temacie ciąży, to zawsze można się również wygadać z innych problemów. A poza tym, to dzięki Tobie tu się znalazłam, to Ty założyłaś nasz wątek dla starających się... Za to Ci bardzo bardzo dziękuję.
Niestety nie mogę Cie przytulić jak robi to moja przyjaciółka kiedy ja mam problem - to dużo pomaga, ale mam nadzieję że Twój mąż teraz stanie na wysokości zadania i będzie dla Ciebie oparciem.

Trzymajcie się ciepło, dobranoc....
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25769 przez kaśku
graziu twój skarb po prostu nie może się zdecydować kiedy ma się u ciebie pojawić, on JEST i gdzieś sobie czeka :)
trzymam za ciebie kciuki z całych sił!
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25776 przez monami
też wierzę, że dzieciaki są..i czekają na swoja chwilę....ściskam Cię mocno graziu :*
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25785 przez lolcia
Witajcie Kochane :)
Czytam Wasze wpisy i jest mi dziś od rana bardzo smutno. Graziu brak mi słów, żeby powiedzieć, jak bardzo mi przykro z Twojego powodu, jak ten los może być niesprawiedliwy. Staram się zrozumieć, dlaczego jednym się udaje a inni wciąż muszą czekać i cierpieć bo nie wychodzi. Sama długo czekałam, wczoraj miałam wizytę na szczęście wszystko z maluszkiem wporządku, rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych "objawów" mogących świadczyć o późniejszych problemach. Kamień spadł mi z serca, a dziś mi smutno bo pomimo mojej radości ogarnia mnie rozpacz, że tak wiele cudownych kobiet, wspaniałych małżeństw czy par wciąż czeka na swoją kruszynkę co miesiąc cierpiąc ogromnie. Nie wiem dziewczyny jak mogę Was pocieszyć, poprostu nie wiem... Ściskam każdą z Was z osobna i dodaję otuchy, żebyście nie straciły wiary :)
Kiedyś znalazłam coś takiego i ilekroć to czytam to łezki stają mi w oczach albo nawet się popłaczę :) Jestem wierząca i dlatego głęboko wierzę, że już niebawem tam na Górze odbędzie się taka rozmowa dotycząca każdej z Was :)
Trzymajcie się cieplutko

NAJPIEKNIEJSZY ANIOŁ Oczekując dnia narodzin, chłopiec zwraca się do Boga: Jutro posyłasz mnie na ziemie, ale jak ja tam będę żył? Jestem zbyt mały i bezbronny?”
Bóg odpowiedział: “Spośród wielu aniołów wybrałem jednego dla Ciebie. Twój anioł będzie czekał na Ciebie i zaopiekuje się Tobą.”
Chłopiec pyta dalej: "Ale powiedz co będę tam robił? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko śmieję się i śpiewam ze szczęścia.”
Bóg odpowiedział: “Twój anioł będzie śpiewał dla Ciebie i będzie się do Ciebie uśmiechał każdego dnia. Będziesz czuł jego miłość, a nieogarnione szczęście wypełni Twoje serce.” Ponownie chłopiec pyta: “ Jak ja zrozumiem ludzi, którzy będą mówić do mnie nieznanym językiem?"
Bóg odpowiedział: “Od twego anioła usłyszysz wiele cudownych i serdecznych słów, jakich nigdy nie słyszałeś. Z wielką cierpliwością i troską będzie Cię uczył jak je wymawiać.”
Chłopiec zapytuje: “A co powinienem zrobić, gdy zechce porozmawiać z Tobą?”
Bóg odpowiedział: "Twój anioł złoży Twoje rączki i będzie się modlił z Tobą.”
Chłopiec zastanawia się: “Słyszałem, że na ziemi jest wielu złych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?"
Bóg odpowiedział: "Twój anioł będzie Cię bronił, gotowy oddać życie za Ciebie.”
Mówi chłopiec: “Ale na zawsze pozostanę już smutny, bo nigdy Cię już nie zobaczę.”
Bóg odrzekł : “Twój anioł zawsze będzie Ci o mnie mówił i pokaże Ci drogę, którą wrócisz do mnie, chociaż ja i tak zawsze będę przy Tobie.”
W niebie zapanowała cisza, a na ziemi dały się słyszeć głosy i wtedy chłopiec pospiesznie zapytał: “Boże, jeśli już muszę opuścić niebo, to powiedz mi jakie jest imię mojego anioła?”
Odpowiedział mu Bóg: “Jej imię nie jest ważne. Będziesz ją wołał po prostu – MAMO"
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25788 przez MagdaM
Grazia nie znamy sie, ale bardzo mi przykro :( Trzymam mocno kciuki za Ciebie i wierze, ze wkoncu sie uda - musi!!
Lolcia i sie poryczalam na dzien dobry.... Piekne to :blush:

A ja sie tylko witam.... Dzien dobry

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25794 przez Gosia
Nie rozumię dlaczego tak jest, że ktoś tak bardzo pragnie maleństwa a Pan Bóg mu nie daje!!!! A takie ladacznice i inne kobiety lekkiego obyczaju rodzą po 5-6-cioro dzieci i mają na życie a dzieci w domach dziecka się muszą wychowywać. Sama mam znajomych (bardzo bliskich), którzy tak bardzo pragną maleństwa. Są super małżeństwem, bardzo wierzącym i co i nic ciągle czekają. WSZYSTKIM WAM DZIEWCZYNY ŻYCZĘ POWODZENIA I MOCNIUTKO TRZYMAM KCIUKI Z MOJĄ CÓRECZKĄ MAJĄ
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25796 przez kasia86
lolcia to jest tak piękne że brak mi słów...musiałam robić przerwy zeby to przeczytać bo płakałam a jak przeczytałam końcówke to tak się rozpłakałam że potrzebowałam czasu zeby się uspokoić
grazia przeczytaj to, to jest coś dla ciebie...ty jesteś tym aniołem...w końcu i do ciebie Bóg wyśle dzidziusia..
wiem że dla ciebie takie słowa to są puste słowa...nic nie warte i wkurzające ale musisz przedewszystkim Wierzyć
pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25797 przez MagdaM
Pozwole sobie podziekowac za wszystkie kciuki ;)
Poniewaz mialam dac znac, wiec Angel82... Dostalam sie!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25853 przez monami
MagdaM - serdeczne gratulacje :) :kiss: no...to jest co świętować :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25910 przez MagdaM
monami dziekuje :) swietowanie chyba sobie zostawie na sobote ;) bedzie podwojne... o ile mezu nie bedzie mial nic przeciw a ja sie bede w miare czula ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25937 przez monami
:) tak czy inaczej - serię dobrych wiadomości czas zacząć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25944 przez angel82
Witam :)
Monami, dokładnie :) Mam nadzieję, że nie tylko na tym się skończy.
Madziu, gratuluję serdecznie. Naprawdę bardzo się cieszę i życzę Ci by i inne marzenia się tak szybko spełniały :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25945 przez angel82
Lolciu, to bardzo piękne i wzruszające - naprawdę.....

Pozdrawiam Was wszystkie :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26185 przez MagdaM
Hej
Dzieki. Niestety dzis przyszla @ dziwna jak nigdy...
Milego

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26187 przez angel82
Witam :)

Madziu, a zrobiłaś jeszcze jeden test? Na początku ciąży podobno mogą być krwawienia...
Dlaczego wydaje Ci się, że jakaś "dziwna"?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl