BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 8 miesiąc temu #27334 przez sunaja21
czesc dziewczyny :) widze że dużo nowych kobitek przybylo:)
mirella - obstawiałaś u mnie chłopca a ma być dziewczynka:) i mąż wkońcu uległ na Nadie:))) czuje sie dobrze wyniki ok także teraz tylko czekamy na nasza kruszynke:)
trzymam kciuki za wszystkie starające sie ale cos kiepsko z tymi testami- nasza ekipa starających to miesiąc w miesiac robiła testy a teraz jakos tak dziwnie cisza...
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27341 przez MagdaM
O prosze, to nie wiedzialam, myslalm, ze Ty juz po :) To gratuluje i trzymam kciukasy mocno!! Duzo spokoju bedzie dobrze :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27384 przez kaśku
Nadia śliczne imię :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27396 przez Mirella
Sunaja, nieśmiało przypomnę, że mówiłam, że raczej chłopiec, ale pewna nie byłam :) ale cieszę się że się pomyliłam bo super mieć córeczkę, wiem coś o tym :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27499 przez sasasasa
A co tu taka cisza ostatnio?Ja oczwiście czytam Was codziennie.U mnie narazie bez zmian, tzn dalej starania.Dostałam tabletki na obniżenie prolaktyny i zobaczymy czy to tylko przez tą moją prolaktyne czy coś jeszcze!
Pozdrowienia i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie starające
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27500 przez kivi
Cześć dziewczynki...po długiej przerwie ( miałam gości i brak możliwości posiedzenia przed komputerkiem)

U mnie po staremu...rosnę, rosnę i cieszę się wspaniałymi kopniaczkami mojego synusia!!!!! Mam rożen ciążowe dolegliwości bólowe, teraz np. problem z spojeniem łonowym, naczytałam się wiele na ten temat, więc będę apelować u lekarza o dokładne przebadanie mnie pod tym kątem...

Piszcie co u Was!!!!! rzeczywiście mało testów robicie!!!!!!! dajcie nam troszkę adrenaliny, to wspaniałe czekać Z KIMŚ na KOGOŚ dwie kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!

Ściskam Was
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27537 przez MagdaM
Czesc :)
A racja cisza jakas.... U mnie nic nowego, lecze sie na dolegliwosci brzuszno-kregoslupowe. Ten cykl juz uwazam za stracony poniewaz akurat jakby cos moglo byc to ja ide na pielgrzymke... Ale w nastepnym zobaczymy :)
No i wizyta coraz blizej u lekarza ;)
Pozdrawiam!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27547 przez sasasasa
Jeśli chcecie troche adrenaliny to ja planuje zrobić test 13.08 w piątek.Może okaże się tym szczęśliwym?:)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27575 przez zuzu
Witajcie, czytam was już bardzo długo jednak wkońcu i ja zaczełam myśleć o małym bobo już na pewniaka u mnie sytuacja wyglada tak ze około 1,5-2mc ostawiałam tabletki poczekałam na okres z tzw odstawienia i był po około 12 dc zaszalelismy z mężem na całego śmiał sie co ja zrobiłem.... i tu ból bo nie wiem jak u mnie cykl po tabsach nie bylo możliwości sprawdzenia cyklu ale kochaliśmy się poźniej codziennie do od 12 do 17dc pozniej 20 i 21,22,23dc na co ma być ale ostatnio czuję ból taki dziwny w brzuchu jak niby przed @ i jajniki tak już ok 6dni test robilam bo nie mogłam wytrzymać ale negatyw..... :( temperature mierzę od paru dni o mam ok 36,9 piersi się lekko powiększyły ale nie bola moze przed @ sama nie wiem nie chcę sie nakręcać ale co wy myślicie a tym bardziej wiem jak Wam cięzko bylo tyle prób wiec nawet nnie licze na łod szczescia bow ciąże nie tak łatwo zajść moje siosty ponad rok... ech... pozdrawiam Was wszystkie!!! i dzięki za to forum milo sie Was czyta i cieszy Waszym szczęsciem!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27726 przez monami
zuzu :) cierpliwości i spokoju życzę..a wszystko będzie dobrze. kto wie, może już się udało. poczekaj..i zrób test jeszcze raz :) - może tamten za wcześnie był :) a jeśli się nie udało - uda się wkrótce :) organizm tez troszkę czasu potrzebuje :) trzymam kciuki mocno.
pozdrawiam serdecznie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27743 przez kaśku
u mnie klapa. kolejna infekcja.
jak jechalam taka zwątpiona :p na maxa w autobusie 508 to zwolnilo sie miejsce obok pani z bukietem żółtych róż. zapytalam gdzie takie ladne kupila. a ona: ze dostala i zabiera na weekend do domu bo jeszcze ze 2 dni postoją.
Zapytala czy jeszcze pachna to powiedzialam ze tak.
a ona: to ja je pani daje. juz sie nimi nacieszylam niech pani szczescie przyniosą :o
wydukalam: eee dziekuje.

a ona wysiadła.
magia. :o
mało kto mi wierzy, az zrobilam zdjecie kwiatów i postawilam na srodku stołu.

wierzę, ze bedzie dobrze :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27745 przez monami
to dobry znak - spotkałaś anioła :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27762 przez Madzia89862
kasku faktycznie takie to niespotykane zdarzenie wrecz magiczne:)i tez mysle ze to bedzie dobry znak dla Ciebie:)3mam kciuki za ciebie i za wszystkie starajace sie
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27880 przez linta
U nas nic :(
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28010 przez kaśku
odebrałam wyniki od gina.
dobrze ze nie było ich w piątek bo totalna załamka. a tak mam podzieloną na raty :(
czuję się jak worek kupy :( taki dosłownie bezużyteczny.
starania o maleństwo przesunięte o koljne miesiace.

a jeszcze mam jakieś syfki w oku :o i bede musiala isc do slubu w okularach ;(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl