BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 9 miesiąc temu #26307 przez angel82
Monami w Tobie siła, może i zdziałasz cuda z podwojoną siłą dzięki Zuzi :)

Dziękuję Ci...Przynajmniej tutaj jest ktoś kto w to wierzy, bo mój kochany mąż już stracił chyba w ogóle ochotę na baby :( Nie chce o tym rozmawiać i uważa, że przez to nasze forum chodzę częściej przygnębiona. Niby naczytam się tego wszystkiego, a potem przybieram sobie do głowy różne rzeczy...
Czasem w ogóle mnie nie rozumie :(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26310 przez angel82
Madziu duże sorki, nie chciałam Cie urazić,. Wydaje mi się, że w ogóle przebywanie teraz na słońcu dłużej niż pół godziny to samobójstwo...
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26312 przez MagdaM
angel82 ale ja sie nie obrazilam :) troche wkurzam sie na pracodawce. to kobieta i powinna wiedziec ze @ + upal + dziecko moze skonczyc sie zle dla babki no nie??
ehhh moze maz tez to przezywa na swoj sposob... widze po swoim...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26313 przez angel82
Może masz rację. W końcu Oni inaczej wszystko postrzegają. Widzą różne rzeczy zupełnie inaczej niż my ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26314 przez MagdaM
No a nawet jak widza podobnie to inaczej przezywaja. Dusza w sobie obwiniaja sie i wogole...
Chodzi ktoras do gina faceta?? Bo ja bym swoja zmienila po dzisiejszym dniu to juz wogole ale chlopa sie wstydze :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26315 przez angel82
Ja chodziłam też do babki, w sumie to dzięki niej się urodziłam. Moja mama w ciąży ze mną do niej chodziła. W tamtym roku zmieniałam na obecnego gina - mężczyznę. To śmieszne, ale czasami wydaje mi, że on się bardziej krępuje niż ja :woohoo: Trzeba sobie porostu powiedzieć, że to przecież tylko lekarz.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26316 przez MagdaM
Kurde zazdroszcze podejscia!! Ja bym sie caly czas zastanawiala czy odpowiednio wygladam :lol: :blush:
Boze mam meza wariata... Poprosilam zeby wypil ta tabletke. Spytal po co. Wyjasnilam, po czym przychodzi za 15 minut i rzucil mnie na lozko. Ja pytam czy wypil a on "A nie czujesz jakie sie ruchliwe zrobily??" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26317 przez angel82
A co to za tabletki? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26320 przez angel82
A co do wyglądu, to przed babką przecież tak samo się wygląda. Poza tym, ile oni się na oglądają :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc chyba nie ma to dla nich najmniejszego znaczenia. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26324 przez MagdaM
Salfazin ;) Aaaa to moze zmienie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26326 przez monami
hej Dziewczyny :)

Ja dziś calutki dzień spędziłam w towarzystwie dzieciaków. odwiedziłam znajomych, którzy mają roczne trojaczki :) Dzieciaki są super, uwielbiam całą trójeczkę :)

a co do ginekologa:
Jeśli o mnie chodzi, zawsze chodziłam do ginów facetów. w ciążę pomógł nam zajść ginekolog - mężczyzna i on poprowadził też ciążę :) Jedyną kobietą, do której udałam się kilka razy jest pani doktor, która robiła nam w trakcie ciąży USG ( 3 razy ) świetny specjalista :), współpracuje z moim ginem i on nam ją w tej kwestii polecił :) Jestem bardzo zadowolona.

Moim zdaniem faceci ginekolodzy mają nieco bardziej zdroworozsądkowe podejście do sprawy. A może mi się wydaje tylko :)

Ja bym swojego gina nie zamieniła na nikogo innego :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26327 przez monami
angel - Zuzia czarować potrafi, to rzecz pewna :)... więc wiesz...siły mam niejako podwojone :P Szykuj się na ciążę :P
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26329 przez monami
a co do forum... ja na przykład żałuję, że nie trafiłam na takie właśnie forum podczas starań o dzidzię...czasem naprawdę trzeba się wygadać. Forum to świetne miejsce.

Faceci inaczej na to patrzą. Często..martwią się o swoje ukochane, chcą jak najlepiej...biorą pod uwagę wszystkie ewentualności, które mogą być przyczyną przygnębienia i smutania... kochani są :0 dobrze, że ich mamy ( mimo, że czasami są upierdliwi :P - taka ich natura ).
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26345 przez MagdaM
Bry :)
Wiecej lekow moijemu nie podam, bo dostaje szaleju :laugh: :laugh:
U nas decyzja o zmianie lekarza (zwariowalam :unsure: ) w poniedzialek dzwonie do tego mlodego Pana... Mam stres :blush:
Milego :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #26350 przez kaśku
mój XY też zaczyna mi głowę suszyć, że po co ja siedze na forum :o
i co z tego,że najwcześniej za pół roku mozemy startować :/ może i jestem "popsuta" ale uparłam się na dzidziusia i koniec! :cheer:

a dzieki wam wiem, że to możliwe! o!

faceci maja inne podejscie do sprawy. zupelnie. osobisty domowy facecik jest przerażony tym co mi chca w ciazy robic i pojawia sie temat "nie moge ci tego zrobic" chociaz oboje BARDZO chcemy być rodzicami.
NO SAME PROBLEMY Z NIMI !!! :ohmy:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl