BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 8 miesiąc temu #28588 przez kaśku
będzie dobrze monami! :) zobaczysz!

a, że wygadanie się pomaga to prawda. już mnie wyciągnęłyście z dołka :* dzięki
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28590 przez monami
no...to super, że wyskoczyłaś z dołka :) cieszę się ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28600 przez angel82
Hejka :)
Kolejny piękny dzień... Trochę pogrzmiało co nie? U nas przed domem zrobiło nam sitko ze szklanego zadaszenia - masakra. Na szczęście tylko tyle. W porównaniu do tego co działo się w okolicy. Mój kochany strażak dzwonił do mnie z pracy, więc byłam na bieżąco. Powiedział mi, że jeszcze czegoś takiego nie widział... Drzewa na ulicy, niedaleko nas wybiło kobiecie okna w domu gradem innemu facetowi podziurawiło dach, powgniatało dachy i powybijało szyby w samochodach... I nadal grzmi :(
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28603 przez angel82
Monami, jestem z Tobą duchem :) Skoro Zuzia się teraz nie śpieszy, to może później szybciutko wyskoczy ;) W każdym bądź razie musisz myśleć pozytywnie i cierpliwie czekać. A my trzymamy kciukaski :)

Madziu, dziękuję :) Wypoczęłam - bardzo :laugh: no ale trzeba wracać do rzeczywistości... choć dziś nie powiem, że do szarej ;) W sumie nie jest tak źle. Mam kochanego męża, który się o mnie troszczy, mamy gdzie mieszkać, mamy pracę...

Mirellu, zdecydowanie masz rację. Kivi nieźle dawała czadu z testami :laugh:, ale najważniejsze - jest szczęśliwa :), podobnie u Eash. Nie pamiętam dokładnie, chyba któraś z nich wyrzuciła test a później szukała go w śmieciach :lol: :lol: Jak ja się czasami uśmiałam czytając całe forum...

Szkoda, że Eash nie ma w domku neta. Może ona wie co u Grazi.

Kivi, daj znać jak badania. Ja w sumie to pierwszy raz się spotykam z twoimi dolegliwościami. Wiele moich koleżanek już urodziło, ale nigdy nie mówiły o takich bólach. Musi Ci być strasznie ciężko. Niektóre kobiety całą ciążę pracują, uprawiają sport i później twierdzą, że to był cudowny czas. Ciekawe dlaczego u innych jest zupełnie na odwrót?
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28604 przez angel82
Zapomniałam Wam napisać, jaka ze mnie kretynka :(
W tym miesiącu zaczęłam znowu robić testy owulacyjne. W sumie to chyba tylko dlatego, by uspokoić sumienie... ale i tak jak nie mam potwierdzenia od lekarza to dziwnie się czuję.
W sumie to nie robiłam ich pierwszy raz, ale pomyliłam je z testami ciążowymi. CO dzień rano biegłam do wc i robiłam test, no i na trzeci dzień... coś mnie tknęło. Zaczęłam czytać ulotkę - tak z głupoty. A tam na samej górze, tłustym drukiem "Nie używać pierwszego porannego moczu" . Zaczęłam rozumieć dlaczego testy nic nie wykazały nawet w dzień, który wyznaczył lekarz. Tylko przez to chyba nic z tego wszystkiego nie będzie. W sumie to nie wiem, czy w ogóle owu miałam :(
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28610 przez Mirella
Angel, matko, gdzie Ty mieszkasz, ze się takie rzeczy dzieją???

Co do testów owu, to ja robiłam, owu ładnie pokazywały, a i tak mi w niczym nie pomogły :( także za bardzo się nie sugeruj :D to czy wiesz czy miałaś czy nie, w gruncie rzeczy nie ma wpływu, nie o wiedzę tu chodzi :D także nic straconego, kiedy ma @ się zjawić?

Może należy brać przykład z Kivi? W końcu im więcej testów się zrobi tym większe prawdopodobieństwo że któryś się okaże pozytywny. Tak przynajmniej wynika z rachunku prawdopodobieństwa, nie wiem tylko czy ma on tu zastosowanie :P

Monami, pogłaszcz brzuszek ode mnie i korzystaj z ostatnich dni spokoju, potem może być różnie, ale Tyle czasu dla siebie co teraz to prędko nie będziesz miała, nawet jak Zuzia będzie spokojna :D
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28617 przez angel82
Witaj Mirella :)
Mieszkam na południu Polski, dokładnie tu nas chyba najbardziej dziś dotknęły burze :(
A co do cyklu to dopiero dziś 15 dzień. Test mogę zrobić najwcześniej za półtorej tygodnia. Jeśli owu teraz była, to do zapłodnienia dojdzie dopiero najwcześniej do soboty, a jeśli testy wykrywają 2 dniową ciążę - mogę go zrobić we wtorek. Mój lekarz jednak mówił, żeby robić test dopiero 6 dni po spodziewanej @. Może zbyt wczesne są omylne?
Wiesz coś w tym jest z tym prawdopodobieństwem ;) Ale ja boję się robić test, jak już robiłam test to na drugi dzień przychodziła @. Dlatego chyba tak się boję je robić. Z drugiej strony jak zrobię wcześniej to wynik negatywny mnie strasznie dołuje, a tak to przynajmniej mam jeszcze kilka dni do łudzenia się :silly:

A co u Was koleżanki starające się? Madziu może Ty już coś przeczuwasz?

Z tego co pamiętam, Linta również wybierała się do Zakopca. Nawet w tym samym okresie co ja :) Ciekawe czy się pochwali rezultatem? Na razie chyba o nas zapomniała :( Dawno jej też nie było.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28618 przez angel82
Dobra, koniec na dzisiaj ;)

Dobranoc wszystkim - słodkich snów, żeby przyśniły się wam 2 kreseczki :silly: :silly: - tym starającym.
A dla Was przyszłe mamusie - odpoczynku :)

Buźka dla Wszystkich :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28625 przez MagdaM
Hej :)
Angel82 no faktycznie wczoraj to bylo strasznie.... sama sie balam, cos okropnego :( :(
A ja nic nie przeczuwam bo nic nie ma. Zbliza sie tylko przeglad i lekko mnie ssie w dolku ;)
Pozdrawiam :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28708 przez Asia
Czesc,mam na imie Asia,od 1,5 roku staramy sie z mezem o dziecko.W tamtym tygodniu po uprzednim zrobieniu badan bylismy u ginekologa.Moje wyniki sa dobre ale u meza stwierdzono malo zdolnych do zaplodnienia plemnikow i lekarz skierowal nas na inseminacje.Mam pytanko czy,ktoras z Was miala juz robiona inseminacje jesli tak to,w ktorym dniu cyklu sie ja wykonuje,i pytanko drugie;juz calkowicie zglupialam z tym kiedy jest owulacja.Jesli moj cykl wynosi 33 dni,to kiedy mamy najwieksza szanse na poczecie.Dzieki za odpowiedzi,pozdrawiam,Asia
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28733 przez Mirella
Asiu, przede wszystkim witaj i rozgość się :)

Co do inseminacji... ja nie mam osobistych doświadczeń i coś mi się wydaje że w tym wątku żadna z dziewczyn o tym nie pisała, ale może mi się tylko wydaje i któraś opowie jak było. A może spróbuj założyć wątek "inseminacja", to będą większe szanse, że ktoś coś napisze, bo tak mi się wydaje, ze dziewczyny które przyszły na forum w ciąży to tu nie zaglądają, nie wszystkie przynajmniej.
Co do owulacji to proponuję przeczytaj ostatni post z tego wątku:

www.zapytajpolozna.pl/forum/zdrowie-kobi...pr/Page-8.html#28722

może Ci w czymś pomoże, poza tym Poli, która go napisała, sporo wie o naturalnych metodach, myślę ze jak napiszesz do niej prywatną wiadomość albo na gg, to odpowie na Twoje pytania :)

A tak poza tym wszystkim to nosek do góry, będzie dobrze :D

MagdaM, skąd wiesz że nic nie ma? Bo nie przeczuwasz? Czy coś przegapiłam, bo jakoś się kiepsko koncentruję? Bo może nie przeczuwasz a właśnie jest?


Wiecie co? Mdli mnie jak w pierwszej ciąży, bez sensu zupełnie bo właśnie mi się okres kończy....
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28781 przez MagdaM
Mirella to krotko wyjasnie :P
Mam dzis 28dc, temperaturowy skok jest piekny ale... wg sluzu nadal jest czas plodny... Wiec nic nie kumam.
Nie przeczuwam nic, a raczej jestem pewna ze nic nie ma. Nie wiem jakos tak...
Aczkolwiek od 3 dni jestem mega spiaca i zmeczona. Wczoraj nawet spalam :blush: W dzien :blush: No i mam dziwne tetno i czasem mi nie dobrze, ale podejrzewam ze to moje biedne jelitko ;) Nic pozatym (no zawroty glowy ale to kregoslup :P) jutro ide do lekarza.
Aaaa jeszcze z dziwnych rzeczy to ja mam nieziemska ochote na seks.... :blush: :blush: Taka jak zawsze w 2 dzien @ a przeca @ nie ma jeszcze ;)
No tyle ufff :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28787 przez Mirella
No to powiem Ci tylko że u mnie pierwszym objawem ciązy była właśnie senność, codziennie po południu padałam jak mucha i spałam tak ze dwie godziny :) Tydzień później zrobiłam pamiętny test :D
I powiem jeszcze że teraz Klaudia sypia po południu dokładnie w tych godzinach co ja spałam na początku ciąży :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28789 przez MagdaM
Heh coreczka mamusi ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28814 przez monami
Hej hej.

MagdaM - no...to ja kciuki zaciskam jeszcze mocniej :) Może..może :))) ale by fajnie było!

Ja też na początku ciąży byłam mega senna, miałam wrażenie, ze mogłabym zasnąć dosłownie wszędzie... :P więc...senność to dobry znak!

Trzymamy kciuki z Zuzią :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl