BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 8 miesiąc temu #28251 przez monami
Mirella napisał:

Monami, mało że dasz radę, to jeszcze będziesz się potem śmiała ze swoich obaw :)


Oby Twoje słowa były prorocze :P
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28312 przez delfinek83
Witam wszystkie forumowiczki :)
Trochę to trwało, ale wreszcie skończyłam czytać całość (aż 115 stron! heh) i jestem już na bieżąco, hurra. Wróciliśmy dzisiaj z urlopu i mimo iż jestem zmęczona, nie mogłam sobie darować i musiałam wejść na forum poczytać co tam u Was nowego, tak się wciągnęłam :laugh: To wszystko przez Grazie, której szczególnie kibicuję z całego serca od samego początku, i dziękuję, bo to dzięki niej tu jestem! Mam nadzieję Graziu, że już wkrótce Twoje marzenie się spełni. Trzymam kciuki.
My z mężem staramy się o dzidzię już kilka miesięcy,ale jak na razie bez skutku. Ostatni test robiłam 1.08, 3 dni po spodziewanej @, negatywny, i 2.08 w połowie drogi nad morze mnie zalało :( Ja to mam szczęście, haha
Pocieszam się tym, że lada moment dni płodne i kolejne próby przed nami, więc może już tym razem się uda. A jak nie, to chyba czas pójść do gina "zrobić przegląd techniczny" :-)
Sporo się rozpisałam jak na pierwszy raz, ale cieszę się, że się w końcu ujawniłam :silly:
Fajnie że jesteście, pozdrawiam serdecznie
i idę spać, dobranoc ...


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28313 przez Madzia89862
witaj delfinek i owocnych staran zyczymy
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28329 przez monami
witamy, witamy :) i dwóch kreseczek życzymy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28382 przez Mirella
Delfinek witaj i rozgość się :) W dobre miejsce trafiłaś to na pewno będzie dobrze :D

Dziś mi się śniło moje drugie dziecko, dziewczynka :) póki co nadal czekam na @, i pewnie jak zwykle w niedzielę się pojawi, nie wiem dlaczego te niedziele tak lubi...
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28383 przez monami
Mirella - to ja kciuki trzymam . Może córeczka jednak będzie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28424 przez sasasasa
Delfinku witamy
Mirella a może test zrób i będzie wszystko wiadomo
U mnie niestety MINUS :( odstawiam dupka i czekam na @!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28427 przez kaśku
u mnie też zawsze w niedziele :p
chociaz dzis łaskawie w sobotę :o no w szoku jestem bo zwykle mozna regulowac przy mnie zegarki :D

znikam na jakiś czas mam zamiar odpoczywać, wychodzić za mąż i nie przejmować się CHWILOWYMI podkreślam to słowo :p przeszkodami w staraniach o ciążę.
trzymajcie się!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28428 przez MagdaM
Kasia powodzenia!! I duzo szczescia :)

Bry:)
A ja przyznaje nie mam sil i najchetniej to bym gdzies sie schowala, uciekla, przestala sie starac i chcialam tak zrobic nawet z mezem rozmawialam ale prosba zostala odrzucona i przystapiono do staran :blush: :lol:
A pozatym juz za chwile mam przeglad i sie boje....
I tempka urosla, a nawet boli brzuch wiec czuje @ :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28441 przez Mirella
a do mnie też przylazła w sobotę i to w taki upał, żyć się nie daje, a tu dziecko ma swoje prawa i wymagania... :D

ale ja to się spodziewałam że ten miesiąc na straty pójdzie, testować nie było sensu, to może MagdaM zrób test? dawno nikt nie testował...
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28447 przez sasasasa
Mirella ja dziś testowałam i pisałam że niestety u mnie MINUS :( MagdaM może u Ciebie będzie plus trzymam kciuki i czekamy na test
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28449 przez Mirella
a no widzisz, a mi tak mózg z gorąca rozmiękł, że nie dotarło do mnie że ten minus to z testu, myślałam że też @ :) no ale fajnie ze ktoś test zrobił, dobry początek, teraz jak nic się ruszy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28455 przez monami
ja caały czas za wszystkie Was trzymam mocno kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28458 przez Mirella
monami, my za Ciebie i Zuzię też trzymamy moooocno :D
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28460 przez monami
Dziękuję - przyda się trzymanie kciuków :)
Strach mnie nie opuszcza heh :) ale już naprawdę nie mogę się doczekać finału :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl