BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28952 przez monami
dobrej nocki :***
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28966 przez MagdaM
Dzien dobry :)
Wybaczcie ale naprawde padlam nie wiem czemu...
Maz jeszcze robil, dzis od rana pranie wstawil :ohmy: Ale dobrze bo mnie glowa boli i gardlo niestety :huh:
No to juz Wam pisze :P
Leki ktore kiedys bralam nie sa potrzebne. Nic mi nie jest :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Jak za 3 miesiace luzowego (bo mam wyluzowac rok staran to tylko 80% szans na poczecie a problem z nieplodnoscia ma tylko 20% kobiet :P ) nic nie bedzie to przez kolejne 2 miesiace przez 5 dni w cyklu mam brac leki jak nadal nic nie bedzie to maz na badanie nasienia i do doktora.
Dzis mialam USG i mialam owulke ok 5 dni temu :) Czyli wtedy co mi skoczyla tempka!! :) I teraz nie wiem bo 5 dni to sobota czy niedziela?? Bo my z mezem w poniedzialek i sobote a w niedziele peeting wiec moze szanse sa
;) W kazdym razie doktor zapytal czy szalelismy i bardzo go cieszy ze tak bo moze cos bedzie z tego juz teraz
;)

Ogolnie facet FANTASTYCZNY!!
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: A pozatym mlody i przystojny ;) Tyle
:woohoo:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28969 przez monami
MagdaM - Hah! A widzisz ! Mówiłam, że zmiana doktorka dobrze zrobi :) No...to teraz czekamy na dwie krechy testowe :) Szanse są, jest ok.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28970 przez MagdaM
Monami mialas racje :)
Co do testu... Robilam w srode wieczorem... I nic. No ale raz ze wieczorem a dwa ze to wg lekarza 4 dzien po owu nie wiem moze za wczesnie?? :unsure:
W kazdym razie czuje @... Boli mnie miednica z tylu i brzuch :( :(
A jakbym miala testowac to nawet nie wiem kiedy zeby cos ewentualnie pokazalo...

No i 1 dzien!! Trzymam mocno kciuki :) :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28971 przez monami
wiesz...testy testami, różnie może być...czekaj ile się da i jeszcze raz :) najlepiej rano - to prawda:)
no tak.. u mnie jeden dzień do terminu..ale nic się nie dzieje, Zuzia chyba jakieś "wakacje" sobie urządziła. Jutro czeka mnie wizyta kontrolna --> zobaczymy, co doktorro cudotwórca powie :)
Może zdążę (jakimś cudem) urodzić przed wizytą? :P
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28972 przez monami
a...co do testu..odliczaj raczej od 1 dnia spodziewanego okresu :) jak się spóźnia, są większe szanse, że będzie wiarygodny.

{ hehe...ale ameryki to ja nie odkryłam tym stwierdzeniem - aż sama z siebie się właśnie uśmiałam }
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28994 przez Mirella
A ja powiem tak, zawracanie kijem Wisły.... Po co to czekać pięć miesięcy żeby faceta przebadać? Ani to skomplikowane ani bolesne... Ale ja mam dziś humorek jakiś destrukcyjny to może nie czytajcie :)
MagdaM tak teoretycznie to wybraliście najlepsze dni na działania :) Nie musicie "działać" dokładnie w dzień owulacji, plemniki żyją kilka dni, to sobie poczekają na jajeczko jakby co :) No i wtedy rodzą się dziewczynki, wiem coś o tym, bo my w sobotę, a w poniedziałek poczułam owulację, bo jeszcze przed ciążą to czułam, teraz ni w ząb i nie wiem co o tym myśleć tak swoją drogą....
Test po tak krótkim czasie nie miał prawa nic wykazać, no ale rób rób, im więcej zrobisz tym większe prawdopodobieństwo że któryś będzie pozytywny :D

Monami, plotka obiegowa głosi że pierwsze dziecko rodzi się po terminie.... Klaudia zaszalała do tego stopnia ze skończyło się cesarką 11 dni po terminie, bo wcale wyjść nie chciała :) No nie mówię, że u Ciebie tak będzie, ale tak strasznie się nie stresuj, prawda jest taka ze tylko 4% dzieci rodzi się w terminie, a termin sam w sobie to jest data plus minus dwa tygodnie, czyli tak naprawdę czterotygodniowy zakres..... No oszaleć idzie jak się czeka na szkraba a on wyjść nie chce, wiem coś o tym. Ale póki co to mieścisz sie w normie :) No a na przyspieszenie to seks jest dobry, ostatnie chwile dla Was żeby poszaleć to szalejcie :D :D :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28995 przez Mirella
chyba się głupio wyraziłam, 4% rodzi się w terminie w sensie daty, jednego dnia, a cała reszta w tym przedziale plus minus dwa tygodnie, oczywiście pomijając wcześniaki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28996 przez monami
:) hm...w teorii wszystko mam opanowane do perfekcji :)
szaleć się w moim przypadku nie da...taaaak mnie wszystko w dolnych partiach boli...uhh...nie da się no! :P
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #28997 przez monami
jutro się przekonamy, co planują począć z nami w klinice...
tam mam niejako " rezerwację" łóżka...więc nie mogą mnie tez trzymać w dwupaku w nieskończoność - tak mi się wydaje przynajmniej, co bym nie blokowała łóżka.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29002 przez MagdaM
Mirella moze chodzi o to zeby wyluzowac a nie od razu robic wszystkie badania... Narazie czekamy. Dzis 30dc nie czuje sie jak na @ no poza przeczuciami. Pozatym 7 dzien wyzszych temperatur. ZObacze jak bedzie dalej najwyzej za 3 lub 4 dni bede testowac. Ale jak zwykle bez dzidziusiowych przeczuc niestety :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29010 przez monami
Ja "dzidziusiowych" przeczuć nie miałam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29015 przez PM
Cześć Dziewczynki. Jestem tu nowa i chyba czas zebrać większe siły do trzymania kciuków. Dzisiaj jestem 3 dni po spodziewanej @, poczekam do niedzieli i robię test. Trzymam oczywiście kciuki za was no i za siebie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29017 przez MagdaM
PM to zaciskam :)

Jejuuuus alez musze cwiczyc cierpliwosc :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29018 przez monami
ale jaka satysfakcja będzie, jak się uda ulalaaaa :))
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl