BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #265752 przez Mirella
Lacra, nie poknociłam, tylko Opera sobie coś nie radzi z Allegro, przeniosłam się na Firefoxa i było ok, nie wiem dlaczego. Potem nakupowałam jeszcze innych rzeczy i wszystko szło cacy, do ostatniej, ostatnia mi zmiksowała dwa adresy, a głowę sobie dam uciąć że nic nie zmieniałam ;) Teraz się muszę bujać z firmą kurierską, a przesyłka pewnie i tak po świętach dojdzie, a to dla bratanicy było, eehhhh, wrrrrrrrrrr

Vifi, ja podbnie jak Lacra, za święta z rodzicami wiele bym oddała, niestety oboje już nie żyją od dawna. Jak teściowa ma humory to znaczy że na święta nie zasługuje, wszak nawet tradycja mówi o dodatkowym talerzu dla wędrowca, ja zawsze stawiam, tradycję trzeba szanować :)
Nie wiem jak to u Was jest i pewnie już na zmiany za późno, ale może to Wy powinniście Wigilię zrobić i zaprosić jednych i drugich rodziców?
Tak czy inaczej o mamę walcz, tupnij nóżką, uderz wałkiem do ciasta w stół, rąbnij garnkiem z bigosem o podłogę, no co tam jeszcze masz, prawda jest taka że jak baba się uprze to chłop zawsze ustąpi :lol:

Dzisiaj trzeci raz w tym tygdoniu ma do mnie kurier z ups przyjechać, chyba ten sam znowu, myślicie że powinnam mu kawę zrobić? :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265761 przez mesy
Mirella a co małż na tą kawę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Do mnie jakimś dziwnym trafem zawsze jeden i ten sam kurier przyjeżdża to mój się już śmieje że ja jakieś konszakty z nim mam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265780 przez Mirella
Mesy, męża od poniedziałku nie ma :P a kurier zawsze ten sam bo oni są do rejonu przypisani :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265783 przez gosiak
Mirella nie żartuj bo jak pomyślę że mój pije kawe u stałych klientek... :lol: a ten sam do Was przyjeżdża bo jak zamawiacie coś i tą samą firmą kurierską to każdy kurier zawsze ma jeden i ten sam rejon :laugh:

ViFi zrób jak dziewczyny piszą postaw na swoim i tyle :blink:
ja odkąd jestem żoną nie lubię Świąt bo trzeba dzielić np jeden rok wigilia u jednych rodziców drugi rok u drugich, teraz wypada u teściów i już mnie nosi bo ja bym chiała ze swoimi rodzicami :dry: a na wspólną wigilię z obojgiem ze stron nie ma szans B) ale cóż wiem że mężowi było by przykro że tylko u moich więc sprawiedliwość musi być :laugh:

boję się życzeń na Święta bo znów będzie "no niech wam coś do kołyski wpadnie" wrrrr...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265791 przez Mirella
Gosiak, co Ty taka strachliwa? Ja z dobrego serca o tej kawie, facet jeździ od szóstej do dwudziestej drugiej ;) Nie cieszyłabyś się jakby tak meża ktoś poczęstował?

A jak Wigilia u jednych rodziców to chyba można na pierwszy albo drugi dzień świąt iść do drugich? Niby to nie to samo ale też miło :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265803 przez Lacrijka
Ja sie tam ciesze na wigilije z teściami.. Co prawda tatus mój do nas nie dojedzie bo byl u nas w zeszłym roku i w tym jedzie do brata, ale i tak bedzie miło..Ja moja tesciowa traktuje jak mame, wiec bedzie milej a tescia juz sobie wychowałam hahahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265811 przez gosiak
Mirella u starych babek może pić kawe :lol: kiedyś jedna(nie stara) chciała żeby jej kominek przeczyścił :angry: inna zaś żeby ściany pomalował haha to jej powiedział czy ja na malaża wyglądam :lol: :lol:

Właśnie tak Mirella będzie u nas że wigilia i pierwszy dzień Świąt u teściów drugi już u moich rodziców :laugh: Ale wigilia zawsze dla mnie jest najważniejsza z tych całych Świąt :dry: no ale na pocieszenie za rok u Moich :blink:

Lacrijka jak ja Ci zazdroszczę Twojej teściowej ja do mojej jak jadę to musze się z tydzień nastawiać psychicznie :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265826 przez Lacrijka
No, na tesciowa nie moge złego słowa powiedziec.. Duzo mi w zyciu pomogła..Nawet sie jej wygadac moge ze dzidka dalej nie mamy..zawsze jakas dobra rade mi da..Owszem, bywa ze mnie wkurzy ale moja mama tez mnie potrafiła z rownowagi wyprowadzic :laugh: :laugh: :laugh:

Nie narzekaj Gogus, ciesz sie tym co masz... :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265831 przez Agusia83
Swieta tuz, tuz, a tu takie cudowne wiadomosci :laugh: Majowka, ogormne gratulacje...betke masz naprawde wysoka :laugh: ja serduszko Emilci zobaczylam dokladnie w 7t3d :laugh: tyle, ze to bylo moje pierwsze usg...i miala juz wowczas 11,69mm :lol:
Naprawde wspanialy prezent masz w brzusiu pod choinke :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265863 przez Dorciaition
gosiak napisał:


Lacrijka jak ja Ci zazdroszczę Twojej teściowej ja do mojej jak jadę to musze się z tydzień nastawiać psychicznie :silly:


Gosiak nie jesteś sama. Ja już od kilku dni się nastawiam i nerwowa chodzę ;) Musimy dać radę :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265872 przez gosiak
Dorciaition napisał:

gosiak napisał:


Lacrijka jak ja Ci zazdroszczę Twojej teściowej ja do mojej jak jadę to musze się z tydzień nastawiać psychicznie :silly:


Gosiak nie jesteś sama. Ja już od kilku dni się nastawiam i nerwowa chodzę ;) Musimy dać radę :)


Dorcia cieszę się że nie jestem sama :blink: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265894 przez Lacrijka
Gosiak i Dorcia - pamietajcie ze gwiazdka patrzy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265901 przez gosiak
Lacruś :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265904 przez mesy
Lacra byłam zrobić ten estradiol i wynik jest 185 pg/ml chyba trochu wysoki coo ?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265911 przez Lacrijka
A jakie masz normy podane z labo ?? W tych dniach które Ci podalam, ma wynosic wiecej niz 75pg/ml wiec jest dobrze.. A LH i FSH masz ??
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl