BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #266905 przez eash
przed świętami musiałam wziąć 3 dni wolnego - Hanka zaziębiła się na dobre, zaliczyłyśmy i lekarza, i pogotowie, do dzisiaj się nie wyleczyła, mimo, że wpycham w nią tonę leków :( do tego od tych lekarstw dostała biegunki i się od razu odparzyła, jeść nie chce - od tygodnia pije tylko mleko z kleikiem i to w małych ilościach... już nie wiem, co robić :( Adam dzisiaj z nią na kontrolę ma jechać, zobaczymy, co na to lekarka powie.

sama też lekko zaziębiona jestem, do tego wykończona po tyvh paru dniach świąt - chodzeniem koło Hanki, sprzątaniem, gotowaniem i niewyspaniem... potrzebowałabym teraz paru dni żeby jakoś wypocząć, ale to tylko takie marzenia ściętej głowy :( trochę się też martwię, bo parę dni temu odniosłam wrażenie, że dziecko jakby "obsunęło" mi się w brzuchu, czuję spory nacisk na pęcherz i krocze, niby nic mnie nie boli, ale że na ostatniej wizycie lekarz zwrocil mi uwagę na 2cm rozwarcie, to mam pietra, czy się nie przeforsowałam :(

piszcie, jak wam święta minęły - pracowałyście pod choinką nad powiększaniem rodzinki? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #266916 przez nikusia1988
Eash u mnie tym razem dni płodne wypadły w okolicach wigilii więc nie dało się nie pracować nad dzidzią :) a nóż widelec gwiazdka zaskoczy i się domyśli o co nam chodziło :laugh:

do wglądu: www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=nikusia1988&cid=4766 :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #266953 przez eash
nikusia, to trzymam kciuki za was :)

Adam już wraca od lekarza z małą: ma zapalenie jamy ustnej, dlatego nic nie przyjmuje poza płynami. dostała jakieś nowe lekarstewko na to. mamy się nie martwić, bo wydzielina z płucek powoli wyłazi, dawać jej do jedzenia to, co przyjmuje i nie zmuszać do stałych pokarmów. no, to nie jest tak strasznie, jak myslałam...

wiecie co, kupiliśmy jej pod choinke ten wielki traktor z przyczepa z Wadera, bawi sie nim fajnie :) na roczek od chrzestnego dostala też taki jeździk-kaczuche, polubila to od razu, każe sie wozić i trąbi w niebogłosy :) za pieniążki, które uzbierała, kupimy jej chyba jeszcze tego konia na biegunach i ze dwie rzeczy z fisher price'a jakies - pewnie garnuszek i gąsienicę. ale super jest patrzeć, jak się dziecko cieszy z zabawek :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #266974 przez emka
Hej dziewczynki!
Jak tam minęły święta?
Mi to normalnie przeleciały przez palce, wszystko przez tą imprezę jubileuszową moich teśćiów, 2 dni tańców, a dzis jestem padnieta... jabkbym miała kaca choć nic nie piłam... już chcę weekendu, bo nie zdążyłam odpoczać, a dziś już w pracy, normalnie odliczam godziny do 18! :P ;)

Tak sobie właśnie uświadomiłam że pomału mi się zbiża okres... raczej nic z tego w tym miesiacu, bo leniwi byliśmy :P

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267034 przez gosiak
Eash nie wymyślaj bo ładna z Ciebie babeczka jak każda tu :blink: a dla swojej córeczki jesteś najpiękniejsza mamą w świecie :kiss:

u mnie pracy nad bobaskiem nie było w sumie to jeszcze nie te dni i ochoty jakoś brak :dry: a Święta zleciały nawet nie wiem kiedy :ohmy: eMuś ma dziś wolne więc odpoczywamy, pospaliśmy prawie do 12 :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267059 przez mesy
Jak tam dziołszki ? przejedzone ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja pękam :lol:
A jeszcze dziś do lekarza łooo makabra :dry:
nikusia na moje obserwacje i wyliczenia też owu miałam pod choinkę :lol: no ale sprawdzę to dziś u lekarza czy się znam na swoim organizmie :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267065 przez eash
gosiak dzięki, bardzo rzadko słyszę komplementy, a czasem strasznie mi ich trzeba, zwłaszcza, jak się napatrzę na własne odbicie w lustrze, aż do pierwszych łez, heh ;)

mesy, ja o dziwo nawet się nie przejadłam, choć żarłok jestem rasowy i w święta zawsze szalałam. tak sie napatrzyłam na to świąteczne jedzenie i nawąchałam przez parę dni gotowania, że w wigilię całkiem mi sie odechciało. zjadłam kawałek śledzia i dwa pierogi oraz łyżkę - dosłowni - kisielku. i tak całe swięta skromniutko. w sumie dobrze - musze na tę moją wagę strasznie uważać, połowa ciąży za mną, teraz to już pewno zacznę tyć dwa razy szybciej :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267067 przez emka
eash Ty chyba przesadzasz kobieto! świetna z Cibie babeczka... może Ty masz jakieś krzywe zwierciadło!!! :P

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267097 przez gosiak
eash no jak kiedyś Cię czytałam jeszcze na początku pamiętam jak siebie opisywałaś, z Twoich opisów miałam przed oczami obraz Twojej osoby jako jakąś na prawdę brzydką, grubą kobietę bo tak często pisałaś, a jak kiedyś tu wrzuciłaś swoje pierwsze zdjęcie, chyba w ciąży z Hanulką to sobie pomyślałam czy Ona zwariowała czy jakąś sąsiadkę opisywała bo ni uja nie pasował mi Twój opis do osoby ze zdjęcia :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #267152 przez emka
ej... a co tu taka cisza... Jeszcze świetujecie?
Pochwalcie się lepiej co tam Święty Uśmiechnięty Wam zapodał.

Ja dostałam kremy przeciwzmarszczkowe :P :P :P
i piżamkę z reniferem :)

SKS! starość...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #267160 przez @nulka
eash napisał:

gosiak dzięki, bardzo rzadko słyszę komplementy, a czasem strasznie mi ich trzeba, zwłaszcza, jak się napatrzę na własne odbicie w lustrze, aż do pierwszych łez, heh ;)

mesy, ja o dziwo nawet się nie przejadłam, choć żarłok jestem rasowy i w święta zawsze szalałam. tak sie napatrzyłam na to świąteczne jedzenie i nawąchałam przez parę dni gotowania, że w wigilię całkiem mi sie odechciało. zjadłam kawałek śledzia i dwa pierogi oraz łyżkę - dosłowni - kisielku. i tak całe swięta skromniutko. w sumie dobrze - musze na tę moją wagę strasznie uważać, połowa ciąży za mną, teraz to już pewno zacznę tyć dwa razy szybciej :dry:


miałam podobne odczucia po Twoich opisach co Gosiak
stara jestem to mi wolno :P : eashpuknij Ty się w sam środek łba!!!
Twoja uroda nie kwalifikuje się nawet do tej tzw przeciętnej - Ty jesteś poprostu ładną młodą kobietą o subtelnych rysach i ciepłym spojrzeniu. A jak chcesz coś zmienić to został Ci tylko jeden lekarz - psychiatra, po nim jest szansa że będziesz śliczna :P :P :P :P


A ja po świętach obżarta i zmęczona a jutro mam ostatni dzień cyklu i ostatni cykl czterdziestoletni i już mnie dopadają objawy @ i dlatego Ci się kochana eash oberwało.
;)



aaaaaa i teraz dopiero zauważylam Hania wczoraj miała roczek!!!!! wyściskaj od babki @nuli :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #267203 przez gosiak
ja dostałam piżame w czarne i w białe koty :lol: , szalika, swetra, kosmetyksy, czokolade :silly: :lol:

Hania 1OO Latek

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267228 przez Mirella
@nulka a Ty sobie tak nie pozwalaj, bo Ci się gigantyczne palnięcie należy, ale mogę Ci darować w ramach prezentu poświątecznego pod warunkiem że zgadniesz za co :P

Dla Hanulki buzialki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267234 przez @nulka
Mirella nadstawiam łeb od razu bo nie mam pojęcia za co??? :cheer:
Nie wiem czym zgrzeszyłam??
no ale w tym wieku to już nie grzech albo skleroza :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #267238 przez Mirella
W ramach poświątecznego miłosierdzia podpowiem, sprawdź łaskawie komu składałaś życzenia na staraczkach :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl