BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265220 przez Lacrijka
Nooo, beta ladna 5-6tydz..Teraz jeszcze zrob w piatek to zobaczymy jaki przyrost :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265256 przez emka
Majówka :kiss: :kiss: :kiss: GRATULACJE!!!! Beta świetna!!! Ale w staraczkowie wesoło :) :woohoo:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265261 przez gosiak
Majówka beta wysoka niech rośnie :lol: :lol: :kiss:

poczekamy do 28 :blink: tyle czekałyśmy na Twój test to i tyle dni różnicy nie zrobi :lol: kto jak kto ale staraczki nauczyły się cierpliwości, choć u mnie kiepsko ostatnio z tym :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265271 przez Majowka
Dziekuje! Mam nadzieje, Ze rosnie! :)
Ginka tez mowila, zeby powtorzyc w piatek, ale ja juz jutro jade do gdanska na lotnisko po miska I zostajemy tam do piatku.... Kurcze, moze tam jakies laboratorium przy starowce dorwe, sa tu jakies gdanszczanki, co wiedza?

Misiu jeszcze nic nie wie :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265287 przez Lacrijka
Było kilka dziewczyn z Gdańska..Dorcia i Angela o ile sie nie myle.. Ajłonka i Emka tez chyba z tych okolic...

Boziu, jak mnie spanie lamie :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265298 przez ajłona
POzdro Babolki!!!
Majówka ale numer! paczę czytam i oczom nie wierzę!!!!SZOK!!!CIESZĘ SIĘ JAK GŁUPIA! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a blisko starówki hmmmmm invicta mi do łba przychodzi w medisonie ;) niedaleko
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265299 przez gosiak
cisza na forum dziewczyny chyba przy garach siedzą i smakołyki na święta szykują :laugh:
ja na szczęscie dużo nie szykuję bo wigilia i 1d świąt u teściów drugi u moich rodziców, zrobię tylko sałatkę z tortellini, kupiłam makowca, upiekłam pierniczki, i zadowolona :laugh: no ale sprzatać trzeba i mamie pomóc w porządkach, i najlepsze dla dzieciaków jeszcze prezenty, chyba jutro muszę się z tym uporać :dry: co roku sobie obiecałam że nie będę prezentów zostawiać na ostatnią chwilę i nie wychodzi mi to :dry:

u mnie dziś tempka spadła więc jutro będzie @ grrr niech przychodzi przynajmniej na Święta będę miała spokój!
Jak dziewczyny Sylwka spędzacie? My mieliśmy w planach jakąś zabawę ale dupa teście wpadli na wspaniały pomysł i teściu wyprawia 70-te urodziny wlasnie w Sylwestra :angry: i jak tu się nie wku...ć :angry: :angry: :angry: wypadają mu w NR ale to niedziela i ani sobie wypić ani co bo na drugi dzień każdy do roboty więc wpadli na ten genialny pomysł :angry: kur*a jot Twoja mać :angry: :angry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265303 przez Lacrijka
A musicie tam jechac ?? Wiem ze urodziny to urodziny, ale bez przesady.. Przeciez wiadomo ze młodzi maja juz raczej dawno plany na Sylwestra, chyba sie nie obraza jak Was nie bedzie ...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265307 przez gosiak
Musimy :( bo teść jest bardzo schorowany i T zawsze mówi nie wiadomo czy na kolejne pojedziemy...Oni już jakiś czas temu to gadali że tak planują zrobić, ale do końca miałam nadzieję że jednak kiedy indziej zrobią ale cóż... :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265327 przez Majowka
Dzieki Ajlona! Z nieba mi spadlas! Umowie sie juz jutro! Buziaki
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265356 przez Dorciaition
Majówka to samo chciałam napisać. W Invicie w Medisonie na Rajskiej (ostatnie piętro) na pewno będzie najszybciej. Nie musisz sie umawiać.
Beta piękna :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265409 przez MagdaM
Majowka ale super!! GRATULACJE!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ja dziekuje za cieple slowa pod adresem Emi :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265504 przez angellika1
Majówka GRATULACJE :)
bedziesz sierpniowa mamusią tak jak ja :)
A Nikosia serduszko widziałam w 8 tygodniu
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265548 przez Majowka
Dziekuje Dorciu! :kiss: Juz Sobie zapisalam

Angelika :kiss: Oby bylo tak jak mowisz!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265567 przez MagdaM
Dziewczyny chciałam Wam wszystkim zyczyc Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku - owocnego w spelnianiu marzen :)
http://img.1gif.pl/boze-narodzenie-kartki-z-zyczeniami/boze-narodzenie-kartki-z-zyczeniami-1.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl