BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #265571 przez mesy
Życzę Wam spełnienia wszystkich
marzeń, przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w
sercu, co zapali wszystko wokół
Was szczęściem i radością. Niech
wszystko czego się dotkniecie,
stanie się pomocne w spełnieniu
marzeń, a każda najdrobniejsza
nawet czynność przybliży Was
do bycia najszczęśliwszymi i
najbardziej uśmiechniętymi osobami
spośród wszystkich ludzi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A w ogóle to mi tu jakieś dzwonki dzwonią na kompie i nie umie przyczaić gdzie :X :X :X :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265578 przez chłopek
czesc dziewczyny ja dzisiaj w nocy przeżywałam schizy.obudziłam się o 2 w nocy bo coś tupało na strychu, tak rozespana w strachu myślę ze ktoś nam do domu wszedł. po chwilii załapałam że to kuny po strychu buszują, kurcze jak by ktoś u nas spał, to by sie ładnie przestraszył że faktyzniie ktoś sie wkradł do domu
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265584 przez mesy
Chłopek nie źle :silly: :silly: :silly: ja bym chyba w piżamie z domu uciekła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265585 przez Insomnia
Ja też z tych płochliwych :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265586 przez mesy
Inso a ty co porządki świąteczne już masz zrobione ?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265590 przez Insomnia
Tak Mesy :lol: Tylko czekam aż M. dywan wytrzepie bo jeszcze trzeba uprać :silly: No i prezenty zapakować :blink:
A Ty jak? Już wszystko ślni?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265592 przez chłopek
mesy jak byś nie wiedziała ze to kuny to naprawde mozna pomyślec ze ktos chodzi po domu, bo to tak słychać. pamietam że jak pierwszą zimę byłam sama w domu wieczorem to też myślałam że uciekne z domu ale dziadek wczesniej mi mówił że kuny w zimie po strychu chodzą,wiec troche sie usppokoiłam
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265593 przez mesy
Chłopek ja wiem ja bym się nawet ich wystraszyła :silly: :silly:
Kiedyś jak mój był na delegacji miałam mysz w domu to ubrałam się i uciekłam do kolegi klatkę obok haha a go wysłałam żeby tą mysz złapał :silly: :silly: :silly: :silly:

Inso jasne :lol: :lol: :lol: i chujinka mnie omieła :lol: :lol: na szczęście mój nie kupił a ja wpadłam na pomysł i kupiłam takie patyki suche czarne bo mam pokój czarno biały i dałam na to lampki :lol: :lol: lepsze niż chujinka :lol: :lol: :lol: :lol:
No a prezenty też popakowane tylko dziś jadę coś mojemu kupić :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265596 przez ilona
mesy a grasz w frame? bo tam dzwonki dzwonią :laugh:
trzeba wyłączyć dźwięk w ustawieniach, na panelu w prawym, górnym rogu :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265598 przez Insomnia
Święta tuż tuż :lol: Wczoraj sobie puszczałam świąteczne piosenki i już poczułam magię tych świąt :silly:
Chłopek jak u Ciebie? Ksawcio lubi śnieg?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265599 przez mesy
Ilona a no gram :lol: :lol: :lol: :lol:
Dzięki hehe bo już mnie te dzwonki dobijają :lol: a w ogóle to ja wyłączyłam głos już kiedyś kiedyś ale najwidoczniej coś się przestawiło :lol:

DOBRA spadam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265601 przez chłopek
inso Ksawciowi się sople lodu podobają :) wczoraj sanki dziadek przywiózł to bedziemy jeździć
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265673 przez ViFi
Witam,
muszę się wyżalić trochę. Od kilku dni płacz w oczach....nie mam siły do teściowej....nie wiem co mam robić już mam dość dusić to w sobie. Ja jestem z rozbitej rodziny(rozwód-rodziców), zawsze mi się marzyło wspólne świąt w rodzinnej atmosferze czyli rodzice jedni i drudzy a mam wrażenie, że teściowa nie lubi mojej mamy... a przecież nie zostawię jej na święta samej...a teściowa ma humory
..... RATUNKU POMOCY NIE CHCE ŚWIĄT :dry:

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265680 przez Lacrijka
Olej tesciową.. Ty ze swojej strony zrob wszystko zeby Twoja mama czuła sie dobrze.. Albo pogadaj z eMkiem zeby zapytał swojej mamy o co jej chodzi, wiem ze sie martwisz jak to bedzie ale przeciez Ty nie jestes winna tego ze Twoi rodzice sie rozwiedli... Ciesz sie Świętami, tym ze spedziesz je ze swoją mamcią..Ja bym wiele oddała za Świeta z moja mamunia :( :( :(

Mirelcia - wczoraj kupowałam na allegro cos i normalnie mi wyskoczyło wszystko tak jak Ci pisałam, cos musiałas poknocic :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265738 przez mesy
ViFi tak jak pisze Lacra... twoja mama jest najważniejsza :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl