BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269634 przez Majowka
Dziekuje dziewczyny! :)

Oto moja fasolka! :)



MIrella dobrze mowi, wszystkie sie doczekacie, skoro mi sie udalo, to i Wam sie uda! :) Ja z takimi problemami i wogole....
udalo sie w 17 cyklu!!! :)
...kto by pomyslal...


Buziaki dla wszystkich i Szczesliwego Nowego Roku! Zdrowych fasole Wam zycze! :kiss:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #269644 przez madziaska
Dziekuje w imieniu Hani :) Buziaczki dla Klaudusi :):):)
majowka piekna fasoleczka, tez mam takie zdjecie :):):)
Gosiak i co testowalas??????????
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #269689 przez Mirella
A Gosiak miała testować? Z tego co ja wiem to wizytę u teściowej tak strasznie przeżywa ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #269794 przez Mirella
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #269796 przez Aguska23
Szczęśliwego Nowego 2012 Roku! Oby był lepszy od poprzedniego. I oby w tym roku jak najwięcej fasolek było :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269801 przez gorla
Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2012!!!!!!!!!!!!!! Oby był lepszy niż poprzedni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hope cały zcas cię boli jak na @? czy powtarzają sie co jakiś czas? lepiej skontaktuj sie z lekarzem , jedz na pogotowanie. Daj znac potem co z tobą :kiss: :kiss:

emka szukam innego fociaka na awatara, na razie nic mi nie leży :lol:

gosiak trzymam kciukasy za ciebie u teściowej, a petardy kupiłaś?? :blink: :blink:

moja teściowa była dziś u mnie drugi raz w ciągu tygodnia, a tak 2 lata nie była. O*ujała do reszty i jeszcze powiedziała że przyjdzie o 12 z życzenia :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: O nie nie!! tego juz za wiele nie zamierzam z moim wrogiem numer 1 spędzić ostatnich minut starego roku :ohmy: :ohmy: :ohmy: zapowiedziałam małzowi, ze drzwi zamykam i nie wychodzę, małz że przecie na podwórko wyjdziemy z petardami :S a ja ze spoko wyjde ale pod smoczycę rzucę, na to małż ze wtedy nie kupi petard bo ryzykowac nie będzie. AAAAAA i jeszcze jak wylazła od nas i drzwi zamkneła to ja na cały głos skomentowałam, ze za często przyłazi i ze mi sie to nie widzi :lol: :lol: :lol: mam nadzieję ze słyszała

majóweczko zdjecie fasolinki super!!!

i Ajłoncia synuś!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ucałuś go od cioci gorli i wygłaskaj. A jednak Mirella miała rację

madziasku Hanusia słodziutka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: więcej tu fot nam dawaj swojej księżniczki

I tak wogóle ale z was agenciary!!!!!!!!!!!!! no ja nie moge :S :S :side: :side: :side: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: leję z tych zdjeć. Jak ja bym wam powiedziała co wyprawiałam to byście mnie wyklęły :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mesy masz podobny gust z muzą co ja :lol: :lol:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270100 przez Agusia83
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012. I mnostwa fasolek....zyczy Aga z Emisia :laugh:

Majowka...sliczna dzidzia :laugh: jeszcze raz gratuluje...

Ajlona...synus....juuuupiii :laugh: gratki
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270209 przez emka
Witam w Nowym Roku!
A ja dostałam małpiszona od Nowego Roku w prezencie, szczodry co?!! :P Ból brzucha zamiast kaca!!! :angry: Kurde a już testa kupiłam, bo tym razem bez plamień sie obyło!!! Ale tak jak pisałam leniwi byliśmy! :P :P Ale co tam z nowym cyklem w nowy rok! dosłownie! :laugh: Ale ten cykl mamy stracony jak nic bo mam wyjazd z córą 4 dniowy akurat w te dni! :silly:

Majówka Kurcze cude foto :kiss: pozazdaszczam ale cieszę sie strasznie ze ci się udało, po tak długim czasie!!! To musi być wielka radosć tak witać nowy rok! :lol:

gorla A ja czekam na Ciebie od luego ruszamy!!! :lol: Awatarek już wyraźniejszy :)

madziasku Hanusia cudeńko! Ja włąśnie dwójkę takich maluszków odwiedziłam w Sylwestra! :) masohistka! ale moze się zarażę!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270226 przez Lacrijka
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270237 przez gosiak
madziasku ja nie testowałam ja dopiero zbliżam się do dni w których można coś zdziałać więc jeszcze troszkę trzeba poczekać :lol:

Majówka fasolka śliczna niech rośnie zdrowo :kiss:

Gorluś petardzior nie kupowałam, a w gruncie rzeczy nie było tak strasznie, na szczęscie M ma dużo rodzeństwa więc i wesoło było :blink: tak ja czytam o Twojej smoczycy to sobie myślę że nie jest aż tak źle z moją :blink: da się przeżyć :blink: ale wiecie co zapowiedziała się do Nas za rok na Święta no masakra już mnie brzuch boli :S

No dziewczynki Jakie jest nasze postanowienie noworoczne? no jakie ?? no??

ZAJDZIEMY W TYM ROKU W CIĄŻĘ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270263 przez gorla
gosiak tak jest!!!!!!!!!!!! dołączam sie do ego postanowienia noworocznego :lol: :lol: :lol: :lol: a jak cię twoja teściowa wnerwiać będzie to daj cynka zapodam kilka historyjek z mojego lajfa :lol: :lol:

lacruś recepta super :lol: w mojej trza dodać jeszcze na końcu:

"I na poprawę humorku,
wynieś smoczycę w worku,
Zostaw na polu bez żarcia,
taka z niej baba czarcia.
Teraz spokojnie wypij se soczek,
dla pomyślności na nowy roczek"
:side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: juz mnie ebie po piwku z soczkiem :S :S :S :S :S

Widzi mnie sie ta piosenka :silly:

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270268 przez gosiak
Gorla Gorla kiedy Twoja teściowa ma urodziny? daj jej w prezencie bilet gdzieś daleko w jedną stronę :lol: :lol: :lol:

no to kto się jeszcze dołącza do postanowienia Noworocznego????

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270269 przez Lacrijka
gorla napisał:

gosiak tak jest!!!!!!!!!!!! dołączam sie do ego postanowienia noworocznego :lol: :lol: :lol: :lol: a jak cię twoja teściowa wnerwiać będzie to daj cynka zapodam kilka historyjek z mojego lajfa :lol: :lol:

lacruś recepta super :lol: w mojej trza dodać jeszcze na końcu:

"I na poprawę humorku,
wynieś smoczycę w worku,
Zostaw na polu bez żarcia,
taka z niej baba czarcia.
Teraz spokojnie wypij se soczek,
dla pomyślności na nowy roczek"
:side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: juz mnie ebie po piwku z soczkiem :S :S :S :S :S


Bułahahaha, pikny wierszyk hahahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270270 przez Lacrijka
Ja sie dołączam w marcu Gogasku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #270274 przez gosiak
Lacruś Marzec to też w tym roku więc git majonez :lol: :lol:

a Tu coś do potańczenia :lol: :lol:

!

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl