BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #270591 przez chłopek
mirella wiesz ona chce sobie w domu u babci porozmawiac, zeszta nie chce mi sie babki marudzenia słuchac, jescze 2 tygodnie i sobie pojedzie, dosc ze miała na weekend caly czas neta mogla z nimi rozmawiac
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270603 przez ajłona
AGNESKA!!!!!!!! takie wieści na początku nowego roku?????????????toć to szok!!!!!!!!!! no to teraz polecą fasolindy jak nic!!!! tak po cichutku, bo wstrzymam się z fanfarami do 5,6 stycznia ;) ale po cichutku gratki Kochana!!!
pozdro Babeńki! jak początki nowego roku??? u mnie pogoda okrutna. widziała któraś władcę pierścieni????????? MORDOR normalnie!!!! hahahaha

ja też miałam dziś problemy żeby wleźć na foruma :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: żeby mi to było ostatni raz no!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270605 przez chłopek
ajłonka ja ogladałm ale tylko 1 czesc reszta mi sie nie podobała
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270608 przez ajłona
no to Chłopku wiesz jaka pogoda u mnie gości od początku nowego roku ;) jak się czujecie??? pozdrówka
a Mirellcia ja wciąż nie mogę uwierzyć żeś Ty taka czarownica!!!! no trafione bez pudła!!! a przez moment, jak zobaczyłam fotkę ustek brzdąca pomyślałam, że to może być babeńka ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270623 przez agnesssa
No ja też zaczekam z cieszeniem się do 5 :huh: Ale byłoby cudownie, a Mirelcia pierwsza córcia to moje marzenie ;) Ale zobaczymy co z te bladej kreski wyniknie :silly: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270635 przez mesy
agnesssa gratulejszyn :lol: :lol: :lol:

Kurde a ja nie mogę przeczytać wstecz co pisałyście bo mnie wywala z foruma ;/
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270637 przez chłopek
ajłonka zobaczymy czy mirellcia faktycznie czarownica, zobaczymy co u mnie w brzuszku sie chowa
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270638 przez gosiak
agnessa no jak na test przed @ to świetnie widać, a ja ślepa jestem i widzę więc cichutko gratuluję :kiss: no pięknie się rok zaczął :lol:

gorluś no ja dopiero teraz pomyślałam że schudnąć w takiej sytuacji to nie problem :( ale zobaczysz z bratem będzie ok a Ty niedługo zaczniesz rosnąć :kiss:

coś czuję że ten rok będzie udany, nie wiem ale jestem tak optymistycznie nastawiona że hej, nie tylko pod wzgl. fasolkowym, ale ogólnie czuję że to będzie dobry rok :laugh: mimo iż wszędzie trąbią że będzie jeszcze gorzej :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270639 przez gorla
agnessa no jak już w 2 dzień 2012 roku fasolinek to tera bata nie ma musi być cała armia fasolkowa na staraczkach :lol: :lol: :lol:

ajłoncia ja wszystkie części obejrzałam Pierścieni , aż trzy!!! jak się nie mylę :silly: noo ale faktycznie ciemnica dzis była nas Tczewem niesamowita


dobra spadam ja weszłam na neta po przepis na gofry dla Oliwii , dziecko głodne a ja u Was :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

gosiak :blink: :blink: tez czuję , ze dobry rok będzie :lol:

mesy u mnie wszystko działa jak ta lala
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270643 przez mesy
gosiak ale ja też jakoś czuję że ten rok będzie dobry :)
Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany :)
Puki co zaczeliśmy od auta ;) mamy już upolowane zaliczkę wpłaconą tylko czekamy aż kumpel da nam znać kiedy kupuje nasze :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270658 przez Dorciaition
Agnessa i ja również po ciuchutku gratuluję. Moja krecha przy pierwszym testowaniu też była taka blada, albo i jeszcze bardziej.

Dziewczyny pięknie rok się rozpoczął, wiec teraz pewnie II krechy to będziemy tu cały czas oglądać.

Trzymam kciuki


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270710 przez Aguska23
Hej

Próbowałam wejść i nic i nic..ale w końcu się udało.

Agnessa trzymam kciuki ;)
Ja łykam dupka, jeszcze 8 dni zostało.

Jest plus bycia bezrobotnym - mieszkanie posprzątane, pranie zrobione, kolacja się gotuje a ja mam czas żeby bez wyrzutów sumienia, że nie jest zrobione to co powinno, poczytać
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270732 przez Mirella
Dziewczynki pilnie potrzebny dobry ginek z Wrocławia na nfz, znacie takiego? najlepiej Krzyki albo Centrum, cokolwiek by to nie miało znaczyć ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270752 przez Majowka
Agnessa! Gratuluje! Piekny poczatek roku na staraczkach! :laugh:

Jestem pewna, Ze sie teraz pojdzie z gorki!

U mnie bezobjawowo :( jutro ide zrobic bandania przerozne.... Buziaczki!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270812 przez Dorciaition
Majówka objawy pewnie się pojawią.
Ciekawe czy będziesz w stanie jeszcze tak pichcić :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl