BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270362 przez Lacrijka
gorla napisał:

Majówka uda sie trzymam mocno kciuki!!!!!


Lacra patrzaj twoje żelki grają w teledysku!!! no ładnie je pilnujesz




a małzuś podgrzał barszcz , który notabene ja zrobiłam i pierożki podgrzał, które ja zrobiłam i zawołał mnie kochanie kolacje zrobiłem noo wiecie cooo !!!!


Gorlus, nie jem juz żeli.. Tak w ogóle to dzis mam 6 dzien bez słodyczy !!!!! Nic, nawet kosteczki cukru nie powąchalam!! niiiiiic !
Od juterka dietka, do kwietnia musze zgubic 15kg !! Mam juz planik diety konkretny, sprzet cwiczeniowy zamówiony..i ni ma bata ...(@nulka, diete masz na emilu)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270379 przez gorla
lacra a tak wogóle to co.. zele tuczą czy jak?? a ja znów musze przytyć,bo przez miesiąc schudłam 3 kg :unsure: :unsure: :unsure: co mnie przeraża , muszę z rańca na krewkę jechać, bo słaba taka jakaś jestem ..

do jutrka ide gnaty uwalić na wyrko, Marecki coś chce ode mnie :S :S :S :S

co do diety.. małza muse odchudzić z 10 kg :dry: mam mu gotować marchewy i inne takie podobne, ciekawe ile wytrzyma .. obstawki idą już w rodzinie :lol: dziś wygrałam zakład z mamą o czekoladę :silly: że smoczyca przyjdzie ..jutro odbieram nagrodę.. ma byc z orzechami :S
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270390 przez Mirella
Lacrijka napisała:


W ogóle jak zobaczyłam avatar Gorli to pomyslalam ze to angie1982 wrocila...Ciekawe co u niej, nie daje znaka tu ani na skarbku...[/quote]

też mi się Angel od razu przypomniała.... kurcze myślałam że tylko od nas poszła ale na skarbku ją macie na oku, a tu tak..... do kitu wiadomość :(


Tak w ogóle to mam @ od wczoraj. Znowu data do zapamiętania ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270391 przez gosiak
Gorla jak mogłaś schuść 3kg? teraz? w Święta? ja ważę w tej chwili 45kg :lol: od wigilii do dziś przytyłam 1kg :lol: a zima jeszcze długa :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270393 przez Lacrijka
Wyslij mi emila na priva to Ci podesla moj plan dietowy opracowany na zrzucenie 15kg
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270397 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Wyslij mi emila na priva to Ci podesla moj plan dietowy opracowany na zrzucenie 15kg


Lacra mi też wyśliij :laugh: emila Ci zaraz podeślę :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270451 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

Wyslij mi emila na priva to Ci podesla moj plan dietowy opracowany na zrzucenie 15kg


Lacra mi też wyśliij :laugh: emila Ci zaraz podeślę :silly:


Wysłałam Gogus :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270463 przez ilona
Lacra załape sie? :unsure: :laugh:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jakby co... B)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270472 przez gosiak
dzięki Lacruś :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270489 przez Lacrijka
ilona napisał:

Lacra załape sie? :unsure: :laugh:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jakby co... B)


Poszło :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270507 przez ilona
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Chyba Cię za wcześnie wycałowałam :laugh:
bo mi uszkodzony plik przysłałaś :dry:
albo jakiś zawirusowany i moja zapora go nie wpuszcza :dry:
:( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270522 przez gorla
Co jest z tym forum do diabła!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

O :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: działa już , normalnie szlak mnie trafiał


A ktoś już miał taki awatar?? no nie mogę setki miliardy fotosów a i tak ktoś miał


A ja jutro do gina ide na kontrolę :dry:

Poza tym brat jedzie 5 stycznia na szpik i oby dobrze było ... musze i tak czekać na jego wyniki do końca stycznia, oby były ok, bo jak nie to moge o ciąży zapomnieć na długo długo.. a potem moje jajca już stare :ohmy: B) B) B)

gosiaczku mogłam i schudłam niestety :( od poronienia ze 3 dni nie jadłam , potem wyłam z 2 tyg. stres i kilosy leca na łeb na szyję a teraz wkurwia mnie smoczyca, bo dziś przylazła jak weszłam do domu zaraz , ale powiedziaam ze Oliwia zmęvzona i nie przyjmuję gości, noo pojebana baba , wyrzucasz ja, dajesz poznać że ma spadać a ona jak komar ( komarze nie obraz sie za porównanie ze smoczycą) :S :S
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #270525 przez chłopek
czesc dziewczynki no wkoncu na forum weszłam, mam czas tylko do 20 :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270526 przez Insomnia
Witam w tym nowym roku!
Co do postanowień jak pewnie u większości z Was dieta :lol: :lol: Lacra :silly:
No i fajki rzucam :lol: :lol: w sylwestra zapaliłam ostatniego :dry: No i na fitness się chce zapisać, dziś już nowe dresiki kupiłam :lol: ale na razie była godzinka ćwiczeń w domu :silly:
a jak u Was sylwester?
Chłopek a co po 20 będziesz robić hęęęe? :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #270537 przez agnesssa
No w końcu działa....

Ja tu od rana się doczekac nie mogłam kiedy do Was napiszę, a tu wielka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Otóż mam kiełbie we łbie :huh: Ten cykl uznałam za stracony dlatego, że może ze dwa razy się przytulaliśmy moje płodne miały wypaść w czasie kiedy byliśmy od siebie daleko, i nawet myślałam, że @ szybciej przyjdzie bo mnie cycki bolały, ale od dwóch dni tak mnie bolą że spać nie mogę, założyć ani ściągnąć stanika, normalnie masakra no i dzisiaj z rańca walnęłam sobie testa.... no i oczywiście wpatrywałam się w niego 30 sekund i nic nie było i więc umyłam zęby, i w momencie jak chciałam go wyrzucić (czyli jakieś 5 min po zrobieniu) ale zobaczyłam jak by cień kreski... nie chce się nakręcać, bo o ile pamiętam to Aguśce też się raz pokazała krecha a jednak to nie była dzidzia, no i musze Wam pokazać teścior bo może, to moja wyobraźnia tylko ją widzi :unsure: :unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: Mąż nic nie wie, bo jego też nie chce nakręcać... o to mój test

@ ma przyjść koło 5/6






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl