BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272755 przez gorla
Majóweczko te miesiące letnie sa super, wyjdziesz se z maluszkiem od razu. Ja rodziłam we wrzesniu, ale zimny był, pod koniec deszcze , siedziałam w domu i mnie deprecha łapała
Widzimy czas zapitala ino patrzec jak z suwaka wyfrunie i bąbelka wam przyniesie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272756 przez mesy
gorla a jak tam kalendarzyk sprawdza Ci się ? zgadza się coś w nim ? ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272761 przez Majowka
Kochana jestes Gorla! Dzieki bardzo! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272763 przez gorla
mesy jeśli chodzi o owulkę z grudnia po poronieniu to sie zgadza :lol: a teraz niby 7 stycznia ma być, zobaczymy
muszę sobie testy owu kupic
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272764 przez mesy
gorla ja z kalendarzykiem idę łeb w łeb tak jak mi lekarz sprawdza kiedy owulacja tak wszystko się zgadza :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272768 przez gorla
mesy no to dobrze, teraz mi sie uregulował cykl , ale wcześniej nigdy nie wiedziałam kiedy przylezie :angry: kiedys miałam cykle po 31-35 dni, zdarzały sie dłuższe

Majówko :kiss: stwierdzam tylko fakt oczywisty :lol:

Szkoda, że ubranka podrożały, o*ujeli do reszty już nie maja z czego kasy ściagać??

I reforma krusu :ohmy: :ohmy: :ohmy: będziem bulic za ubezpieczenie 700 zł razem co miesiąc, a zimą jest marnie z kasa :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: ale może lepsze świadczenia będa
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272773 przez Mirella
Bidolku nic nie zmieniam, powiedziałam i się tego trzymam :)

Chłopek nie wiem kto to ta Twoja kuzynka ile ma lat i w ogóle, ale jakoś mam wrażenie że wszyscy powariowali na jej punkcie ;) Chociaż nie powiem jak na urlopie mobilnego Playa do wyłącznej dyspozycji dostałam, ale to dlatego że ktoś nie używał, leżał sobie i się kurzył :)

Niewyspana jestem od paru dni masakrycznie, normalnie nie kontaktuję, buziakuję Was wszystkie a co komu miałam napisać to następnym razem. No ino się za testowanie weźcie bo jak nic następne fasolki za progiem, mój nos czarownicy to czuje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272775 przez mesy
gorla to tak jak mi po tym CLO i tym torbielu ... wszystko wróciło do normy he nawet wiem kiedy mam owu a tak to zawsze na chybił trafił :silly: :silly: :silly: :silly:


Mirella ja się czuję tak samo jak ty od kliku dni :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272783 przez gorla
Mirella czarujesz czarujesz :laugh: a pogoń te małpy, bo nei chca testować, jutro i pojutrze maja terminy @.. uprzejmie donoszę

mesy i nam sie wkońcu należy mieć regularnie co nie??

Zwijam tyłek i ide na pocztę , muszem :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272785 przez mesy
gorla no w końcu się doczekałyśmy :lol: :lol: :lol: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272786 przez emka
gorla ja mylsłam o innym moście :) :P Tym w Bałdowie, zakręconym :)

mesy O jaki kalendarzyk chodzi? :dry:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272796 przez mesy
emka owulacyjny ;) masz linka ;) magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/

Gorla a ty lepiej poczekaj do tego lutego i wtedy bez wyrzutów kizi mizi i płodzenie ;) A luty masz już za pasem ;) Ani się obejrzysz i będziesz chodziła z bebolem :lol: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272801 przez chłopek
mirella no wiesz najbardziej babcia na jej punkcie świruje, bo wiesz te wnuki co nie sa na miejscu to sa ukochane

tak wogole babcia cos mi burkła ze ona przywozi laptopa ale ze z tv bedzie korzystac wiesz na poczatku nie załapałam ale mogła powiedzic to bym babcie wziela i by sobie neta na tydzien wziela do testowania a pozniej by sie oddalao tyle by na rozmowe z rodzicami jej starczylo, ale babcia wymyslila zebym ja poszla i wziela na siebie no jeszcze czego
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272811 przez Lacrijka
Zara zdechne jak pies..40 min orbiego za mna..Taki mam jęzor jak ten emot :P :P :P

Gorla - moja kolezanka tez poroniła w lipcu w 11tyg, lekarz nakazał post 3 miechy.. Raz sobie zaszaleli i w sierpniu znów zaszła w ciaze :ohmy: i teraz jest w 6 m-cu i jak narazie wszystko ładnie pięknie..

Agnessa
- cos mi sie obilo o oczy ze sobie odtawiłas Euthyrox, raz dwa trzy marsz do endo !!! Nie wolno tak Rybko, z tarczyczka to nie przelewki :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272853 przez emka
magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/wynik/ zobaczcie mój, a 13, 14, 15, 16 nie ni ma!!! :laugh: Chyba se w słoik spakuje nasionka :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl