BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #273100 przez ajłona
no może i nie ale też niezłe ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273101 przez gosiak
Decoration buahahaha :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273102 przez Lacrijka
Gosiak, co masz dla eMusia w korytku ??? ja mam takie smaki ze szok..tzn marzę sobie o nich.. Dzis np. "jadłam" sobie chlebek ze zółtym serkiem, szyneczką, ogóreczkiem, pomidorkiem i sałatą...Pyszka ...echhhhh
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273107 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Goskak, co masz dla eMusia w korytku ??? ja mam takie smaki ze szok..tzn marzę sobie o nich.. Dzis np. "jadłam" sobie chlebek ze zółtym serkiem, szyneczką, ogóreczkiem, pomidorkiem i sałatą...Pyszka ...echhhhh



pieroguchy, pierooooguchy kochana :lol: wyszły wyśmienicie, chyba... no ciasto to mi takie ładne wyszło że aż nie wiem, normalnie dumna jestem cholernie z siebie :lol: :lol: :lol: 50 szt. mi wylazło, więc będzie na dziś i na jutro :lol: :lol:

przychódź jak chcesz, jestem w domu :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273110 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

Goskak, co masz dla eMusia w korytku ??? ja mam takie smaki ze szok..tzn marzę sobie o nich.. Dzis np. "jadłam" sobie chlebek ze zółtym serkiem, szyneczką, ogóreczkiem, pomidorkiem i sałatą...Pyszka ...echhhhh



pieroguchy, pierooooguchy kochana :lol: wyszły wyśmienicie, chyba... no ciasto to mi takie ładne wyszło że aż nie wiem, normalnie dumna jestem cholernie z siebie :lol: :lol: :lol: 50 szt. mi wylazło, więc będzie na dziś i na jutro :lol: :lol:

przychódź jak chcesz, jestem w domu :lol: :lol:


Ciąg sie czorcie kusicielu :kiss: :kiss: :kiss: Nie mogłas napisac ze masz szpinak albo wątróbke ??????????????
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273115 przez gorla
decoration leję nirmalnie Emka ale pojechałaś buhaha :lol: :lol:

Dorcia Lenka śliczności :kiss: :kiss: :kiss:

eash przejdzie "zawiedzenie" małzowi. U ans to samo było przy Oliwce. Każdy gadał, zę chłopak to takie smaki, taki brzuch takie tam pieprzenie. Małż sie nastawił, a w 16 tc na usg wyszła córeczka. Sama poczułam sie zawiedziona u mnie trwało 3 dni. Potem przeszło u małza ne wiem, a potem gadał, zew zyciu by nie zamienił Oliwki na zadnego chłopaka

mesy noo do lutego czekam, gin kazał 3 cykle czekać dla bezpieczeństwa czyli do końca lutego, a ja myślę żeby zacząc po kolejnej @

Lacra mam też nadzieję , ze i u mnie bedzie dobrze, ale się cykam cholernie

gosiak ciiiiiiiiiiiii!!! nie krzycz tak głośno o pirogach, bo mój małz usłyszy i też bedzie chciał
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273116 przez agnesssa
Dorcia Lenka jest cudowna normalnie :lol: :lol: :lol: Buziaki dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273124 przez gosiak
Lacra też nie lubisz wątróbki ?? kuwa ostatnio w Święta u mojej nietoperzycy kaczka nadziewana myślałam że rzygne do tej kaczki z powrotem wiecie czym Ona ją nadziała???? wątróbką właśnie i papryką, która się rozgotowała czy coś i taki posmak dawała fuuuuuj :X :X dawno tak ochydnej potrawy nie jadłam :huh: oddałam małżowii swoją częśc jemu też średnio podeszła :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273135 przez gorla
gosiak a jesteś pewna, ze to była wątróbka w środku?? :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273142 przez gosiak
no :silly: ale zauważyła że mi nie smakuje, no i dobrze :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273151 przez Mirella
a mnie się dziś nic nie chce i z tego niechciejstwa zrobiłam drożdżówki, ale mi połowie się znudziło ich lepienie i reszta ciasta poszła na struclę serową ;)


oddam połowę za pozmywanie, do biegu gotowi start!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273152 przez Lacrijka
Gosiak, gwiazdka patrzy juz na grudzien ...uwazuj ! :laugh: :laugh: :laugh:

Lacra ma diete wiec odpadam..ale w innych okolicznosciachhhhhh....
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273161 przez gosiak
na co mam uważać? a i tak następnej gwiazdki nie będzie bo ma być KONIEC :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273183 przez Majowka
Mirella, ja bardzo chetnie!

Przyznam sie, ze po dlugim nic nie robieniu zabralam sie wkoncu za pieczenie. Misiu ma jutro urodziny wiec robie mu tort tiramisu :laugh:
Zobaczymy jak wyjdzie, jeszcze nigdy nie robilam.

A Lenka przesliczna! :kiss:

I Martusia Ann juz niedlugo z nami! :kiss:

Fajnie macie, dzieki za wsparcie dziewczyny!

Chlopek, mnie tak tylko troszke bola, tez myslalam, Ze beda mocniej.....eee. Fajnie masz, jedziesz juz z gorki! Trzymam kciuki za twoja fasolke I za to zeby byla dziewczynka, Mirella czasami sie myli :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273205 przez Mirella
no czasem tak.... ale coś mi się wydaje że sprawdzalność mam na 80% :P to chyba nie tak źle ;) ale ja nikomu nie żałuję, chcecie inaczej niż mówię, niech Wam będzie inaczej, byle zdrowe było :)

Majówka no gary już w zlewie, łapaj za zmywanie a ja już dzielę wypieki :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl