BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #272856 przez mesy
emka źle wysłałaś bo się ogólnie pokazuje link do kalendarza ten co ci wysłałam :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272870 przez eash
cześć gaduły. nie nadrobie was od wczoraj :( zdążyłam tylko zarejestrować, że delfinek urodziła - wielkie gratulacje :) słuchajcie, byłam wczoraj u gina. wyniki badań krwi i moczu ok, mam coś nie teges w pochwie - jakieś globule zapisał, mam też skróconą szyjkę, rozwarcia nie mam - ogólnie ok. i najważniejsze - robił mi usg i powiedział, że najprawdopodobniej... BABA :) pewności nie miał, przyznał, że wychodzi z założenia, że skoro nie widać jajeczek i ptaszorka, to najpewniej dziewczynka, ale powiedział, żeby sie jeszcze nie nastawiać, bo przy następnym usg za miesiąc spróbuje to dopiero potwierdzić. mam wrażenie, że mąż jest trochę zawiedziony - oboje strasznie się nastawiliśmy na synka i teraz musimy się oswajać z myślą, że to nie Janek, a Kalinka (tudzież Marysia czy inna lala). no, to tyle. aha - i mam już l4, narazie do 1 lutego. ale jeszcze pare dni pochodze do pracy, żeby pozamykać tu pare spraw. no, to tyle. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272887 przez agnesssa
Heloł :lol:

Bidolku
no co Ty ja się jeszcze nie przyzwyczaiłam do dzidzi, tylko do myśli, że test wyszedł pozytywnie ;)
Lacrijka odstawiłam dlatego, że moje wyniki mieściły się w normie, ale przy dolnej granicy, i moja lekarka powiedziała tak: aaa to może pani zacznie brać euthyroxa, a przy okazji powinnam coś schudnąć. Więc to było takie na wyrost. A do tego mnie irytuje, że codziennie rano i wieczorem łykam tabsy na milion rzeczy w tak młodym wieku. Ale teraz zrobię sobie badanka i zobaczymy co powychodzi :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272922 przez ann-sunshine
Agnessa - śliczne II kreseczki, trzymam kciuki, żebyś za jakieś 3-4 tygodnie ślicznie bijące serduszko usłyszała :lol:

A jednak fasolki chodzą parami :lol:

Majóweczko
- rozumiem, że się trzęsiesz i martwisz, że objawów brak, ale wcale nie musisz mieć jakichkolwiek objawów. Zobaczysz, nawet się nie zorientujesz, a tu połowa ciąży Ci stuknie, całuję :kiss:

Delfinkowi już na styczniówkach 2012 gratulowałam i nadal czekam na zdjęcie Laurki

Lacrijka - trzymam kciuki, żeby zapał nie minął za szybko i żeby kilogramy tak ładnie spadały jak mnie przybywały przez ostatnie 8 miesięcy :P

Ajłonka - gratuluję chłopaka :)

Saiko - super, że z dzidzią ok i gratuluję zaręczyn

Eash i Chłopek, z dwójką szkrabów łatwo nie będzie, ale kobiety z zasady silne są i zawsze dają sobie radę

Inso gratuluję zerwania z nałogiem, tak trzymaj !!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272930 przez chłopek
majóweczka ja tez nie miałam objawów na poczatku pożniej tylko bylo mi niedobrze a teraz to tak mnie cyce bola ze nie idzie sie dotknąć
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272931 przez ajłona
dziękuję Ann :* kurka a u Ciebie już za chwilę...szok!!!! jak się czujecie??? pozdrówka
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272946 przez ann-sunshine
Ajłonka, został nam ostatni miesiąc, tak zleciało, nawet nie wiem kiedy.

Czujemy się dobrze, Martusia jeszcze po brzuchu buszuje i się przemieszcza i dopiero 16 stycznia lekarz zrobi mi ostatnie usg i mam nadzieję, że już będzie głową do dołu na dobre. Czasem jak mnie trzaśnie po żebrach, albo z dwóch stron brzucha, to aż przysiąść muszę :blush:
Szyjka już mi się skróciła, więc lekarz kazał nie szaleć w święta i sylwestra, zastosowałyśmy się i póki co alarmu nie ma. Ja tylko niestety cierpię z powodu zgagi (codziennie) i od tygodnia zdarza mi się znów wymiotować, ale to dlatego, że brzuch teraz szybko rośnie i już pod samymi cyckami jest i brak mi miejsca na trawienie odpowiednie.

Poza tym z łóżka już się ciężko podnieść i ostatnio stwierdziłam, że czuję się jak mors przewalający swoje cielsko na plaży, a wcale tak bardzo nie przytyłam, bo mam jakieś 12 kg na plusie.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273064 przez Dorciaition
Hej. Ale Wy macie gadanego :silly:

Agnessa piękne kreski. Cudownie! Gratuluję :)

Delfinek :kiss: :kiss: :kiss: Czekamy na fote Laury :)

Majówka teraz szybko poleci. Dłużyć to się będzie końcówka.

Lacrijka powodzenia z dietą. Ja nie potrafię za nic, za słaba ma wola B)

Ann powodzenia :)

A tu moja Smerfetka do pozarażania się na ten New Year



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273070 przez emka
decoration A ja przeczytałam "do pozazdroszczenia" :laugh: Ale faktycznie do pozazdroszczenia... cudna jest :) :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273071 przez gosiak
Ależ Lenka jest słodziuchna no te usta to tylko całować :kiss: :kiss: :kiss: buziaki od Ciotki Gosi :kiss: :kiss:

Delfinku a dla Ciebie Gratulacje czekam również na zdjątko Twojej kruszynki :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273072 przez chłopek
dorcia ale Lenka ma piękne usteczka, jak dorośnie to bedzie podbijać męskie serca
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273075 przez Lacrijka
Śliczniusią kruszynką jestes Lenko :kiss: :kiss: :kiss: Ciotka Lacra szybko musi chłopca płodzic dla takiego cuda :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273083 przez Dorciaition
O TAK :) :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273088 przez ajłona
Emcia ale żeś walła!!!!! buahahahahahahahahaha DECORATION!!!! BUAHAHAHAHAHAH no wybacz mi ale aż się oplułam i dwa razy czytałam buhahahahaha
a Lacra nie podłapała??????
buzi buzi mam głupawę sory
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #273092 przez Lacrijka
ajłona napisał:

Emcia ale żeś walła!!!!! buahahahahahahahahaha DECORATION!!!! BUAHAHAHAHAHAH no wybacz mi ale aż się oplułam i dwa razy czytałam buhahahahaha
a Lacra nie podłapała??????
buzi buzi mam głupawę sory


Eeeee, tera widze hahahaha Ale to jeszcze nie pobilo biBola hihi
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl