BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #274373 przez chłopek
a ja musze zrobic fotke mojego brzuszka i wam wstawić,cobyscie sie zarażały
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274374 przez agnesssa
No właśnie Chłopek koniecznie :woohoo: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274376 przez nikusia1988
Chłopek OBOWIĄZKOWO!!! Tylko najlepiej by było żeby to było dzisiaj, żebym do jutra rana je zobaczyła i żeby mi szczęście przyniósł :D :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274390 przez chłopek
to mój brzuszek

a to Ksawcio na sankach
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274401 przez agnesssa
Chłopek brzusio super :woohoo: Uwielbiam patrzeć na te Wasze ciążowe brzuszki :lol: :lol:
Ja wam mojego nie pokażę prędzej niż pod koniec ciąży, bo ja już teraz wyglądam na 9 miesiąc ;) :silly:

WOW Chłopek ile wy macie śniegu :ohmy: :cheer: :whistle: u nas w czwartek padał przez 10 min ale jest 5-10 stopni, więc nie ma możliwości żeby się utrzymał :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274406 przez delfinek83


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274412 przez chłopek
agnessa no śniegu u nas dużo, no i -3 jest to sie troche utrzyma
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274422 przez ajłona
Chłopku brzusio cudny, a Ksawcio....... miód maliny!!!!!!
Delfinku nic nie widać, miała być foteczka???
pozdro Lasencje.
Czekam na 2 krechy !!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274424 przez gosiak
Emka Wszystkiego Najlepszego, spełnienia marzeń :kiss:

chłopek super rośniesz :) a Ksawcio no super jest a śniegu to faktycznie dużo macie u mnie jesień :angry:

Delfinku no nie widać nic :( no ale czekam cierpliwie :woohoo:

miłego weekendu babeczki :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274430 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Emka 100 lat kochana! Upragnionej fasolki ci zycze! :kiss:

Chlopek, Ajlona brzuszki przesliczne! :laugh:

Wyobrazam sobie jaka frajde mial Ksawcio, ja w tym roku sniegu nie widzialam I nie wiadmo czy zobacze :(

Dorcia, torcik sie udal, ale robilam go pozno wieczorem a nastepnego dnia w poludnie juz okruszynki nie bylo, wiec zdjecia ni ma :(
Nastepnym razem dodam mniej likieru, bo prawie cala butelke likieru kawowego w niego wlalam I byl az za mokry! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274434 przez mesy
Chłopek fajny już masz ten brzuchol :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274435 przez @nulka
Chłopek śliczny brzusio i śliczny Twój Ksawcio. A śnieguuuuuuuuuu jak ja Ci zazdroszczę... :( U nas wiosna nawet moja forsycja ma kilka kwiatuszków :ohmy:


Ajłona cudny bus :kiss: pogłaskaj na moje szczęście :kiss:

Inso chyba za wcześnie ten teścik, jeszcze się nie ochlewaj :)

Emka hapi berzdej tuuuuuuuuuu ju, hapi berzdej tuuuuuuuuuuu ju, lalala :kiss:

Delfinek ni ma... :(

a mi coś ebło w dole pleców, chyba korzonki (tak sie jakoś na to mówi) :(
jedyny plus to to że eMusiek mi usługuje i co godzinkę mi maście wsmarowuje :blink:

Majówka jak Ci tam mamusiu??? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274439 przez Majowka
Czesc Anulka!
Ano leze dalej... :laugh:
Stracham sie bardzo i calymi dniami wpatruje sie w kalendarz! Tak bym teraz chciala przyspieszyc ten niebezpieczny okres :(
Na szczescie juz w srode do Gina, wiec znowu zobacze fasolke I moze sie troszke uspokoje...
Objawow u mnie zadnych specjalnie nie ma... Duzo leze bo moge, nie mam pracy, wiec wole teraz odpoczywac, niz bym miala sobie pozniej wyrzucac...
Eee, ciezki to okres :(

A, i powiem Wam jeszcze, ze twarz mam taka pryszczata, ze wygladam jak tredowata, codziennie po piec nowych sie pojawia....no ale wszystko przezyje, byleby tylko fasolka sie trzymala...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274448 przez nikusia1988
Chłopek brzusio fajniutki i mam nadzieje że przyniesie mi szczeście :) A Ksawcio przeuroczy :*

Majówka mnie też pryszcze obsypały i mam 4 na czole, 3 po bokach a jeden na środku :D Mam nadzieje że to dobry znak i że hormony szaleją :D A drugi objaw to biały raz lepki raz rozciągliwy śluz... A luteiny juz nie biorę- bo mogłabym podejrzewać ze to z niej...
A jeszcze co do objawów to sutki mnie bolą przy dotyku od owulacji (to akurat nie jest objaw bo co miesiac tak mialam od owulki do @) Ale do bólu sutek doszedł przy dotykaniu lekki ból piersi po bokach i od dołu a tego objawu nigdy nie miałam i mam nadzieje ze to rowniez dobry znak a jezeli bedzie lipa to chyba z tego Clo mi sie poprzestawialo i bola mnie piersi i ten sluz...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274452 przez Majowka
Nikusia trzymam kciuki! :kiss:

U mnie pryszcze zaczely sie pojawiac juz od maja, ale to z powodu policystycznych jajnikow....taka juz moja uroda :(

A moj pierwszy objaw to byl duzy okragly wypukly brzuch poznym popoludniem ( niby wzdecia) codziennie od dnia, w ktorym miala byc @ ....akurat juz bylam wtedy w pl i codziennie mielismy jakas impreze rodzinna, a ja o obcislych sukienkach I z przewiazanym w tali szerokim pasem :lol: , komicznie to wygladalo, nie moglam tego brzucha wciagnac...pare dni pozniej doszly piersi (!) myslalam sobie szkoda, ze misiek tego nie widzi... :lol:
No I pozniej cos cliknelo i zajarzylam....
Test zrobilam 10 dni po terminie@... Dlatego tak sie pieknie zaczerwienil :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl