BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #274238 przez Insomnia
Miało mnie nie byś ale jestem na chwilę :lol: :lol:
Test oczywiście jedna krecha :lol: a że to 30 dc to sobie strzeliłam :silly: Ale sobie dziś zachlam mordkę :lol: :lol: Wypiję za dzidzie każdej z Was osobno :lol:
myślicie że dotrę później do domu :unsure: :S :S
Nikusia trzymam kciuki bardzo mocno :woohoo: :woohoo: :kiss:
Buziaczki dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: miłego weekendu
Mesy masz dodatkowo :kiss: :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274250 przez gorla
Inso patrzaj posta wyżej od Nikusi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i nie szalej z chlaniem bo wiesz.. :silly: :silly: :silly: :silly:

dziś moje dziecko idzie na imprezkę o 12. Idę już powoli się grzebać, jeszcze do miasta muszę skoczyć. Za tydzień dzieciakowa imprezka u nas w chacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274277 przez ajłona
właśnie Inso Gorluś ma rację i Nikusia, że na testa być może za wcześnie - nie schlej się jak pankowska dziewczynka ;)
całuski dla Ciotek od Franusia ;*
kciuki są za testujące ciotki Inso i Nikusię!!!!
pozdro dla bandy całej
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274302 przez agnesssa
Insomnia nie chlej tyle póki @ nie przyjdzie :ohmy: :ohmy: Mi też w pierwszej ciąży test nie wyszedł w 30dc a miałam 29 dniowe, a w 34dc nagle test wyszedł pozytywnie. Nie szalej, ja wciąż trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy co się nie odzywasz :silly: :silly: :silly: :silly: :kiss:

Nikusiagdzie jesteś, ciekawość mnie zaraz zje :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss:

Jestem chora :angry: :angry: Mąż mnie zaraził, boli mnie gardło i mam znowu zatoki zawalone, i brak możliwości leczenia się lekami :blush: Ale na gwiadkę dostałam taki sprzęt - sauna do twarzy, mam olejek sosnowy i mam nadzieję, że mi pomorze, do tego miód, cytryna i szybko stanę na nogi :huh: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274303 przez mesy
inso tylko nie pij za dużo co byś na 4 nie wróciła do domu :lol: :lol: :lol: :lol:
Masz też :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: haah :blush: :blush: :blush:


ajłona
piękny brzuchol :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

agnesssa
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274316 przez emka
Hejka!
Ajłona Jejku ale ci brzuchol wytskoczył, w szoku jestem :) superasny :) :kiss:

Inso,Nikusia I jak z prezentami dla mnie ??? :lol:
Inso mi tez raz test wyszedł negatywny a za 2 dsni pozytywny :) spoko... spoko :kiss:

Agnessa I znowu polecam parówki :) :kiss: :kiss: :kiss: Kiedy idziesz do Gienka?

Wczoraj sie ma mężula wkurzyłam strasznie, byłą awantura na pół wsi!!! :lol: Miałam urodziny on mi kupił jakiś telefon dotykowy, nie znam sie, grzbał przy nim pół dnia zamiast mi pomagać , 2 razy delikatnie sugerowałam zeby mi pomógł!! Ale doopa on swoje! Ja tu gosci na 16 zaproszone, sama zapindalam przy garach i sprzatam a ten doopy nie ruszy! Wrzasku narobiłam! To jeszcze mi sie oberwało, powiedziałąm ze moze sobie ten swój prezent w doope wsadzić i nie przyjęłam, nawet nie obejrzałam, rozryczałam sie na koniec i tyle... :angry:
ale efekty byo zaraz widać, kawke robił, gości obsługiwał...Jak nigdy, aż bratówka sie spytała co ja mu zrobiłam :) A ja na to AWANTURE! Czy to trzeba hałasu narobić żeby chodzili jak w zegarku!!!!???? :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274324 przez ajłona
EMCIA STO LAT KOBIETKO I FASOLEK ILE DUSZA ZAPRAGNIE ;*

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQEHa2B7lNajF19ZhBwYjhR0yQPl85s5_PoiDUlEUG1UC1-rRkVGA
a wszystkie chłopy so po jednych piniądzach, mówię Ci hahahahaahhaahahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274336 przez mesy
Najlepszego Emka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274340 przez emka
dzięki kochane, a tort zajebiaszczy! :) :lol: :lol: :lol:

Zobaczcie co onui tu piszą :)
dzieci.pl/pgid,11717315,title,10-mitow-n...fototemat_ciaza.html

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274355 przez agnesssa
Emka również życzę wymarzonej fasolinki, i żeby Cię mąż tyle nie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no i spełnienia marzeń :kiss: :kiss:
A jak Cię jednak wqrzy to wiesz co robić :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274357 przez emka
dobre!!! :lol: :lol: :lol:

Agnessa chyba suwaczek musisz zmienić :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274362 przez agnesssa
Emka na razie nic nie ruszam, jak lekarz potwierdzi to zmienię :lol: A lekarza mam w poniedziałek na 17.40 Normalnie nie mogę się doczekać :lol: a jednocześnie mam obawy, że nie będzie dobrze :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274364 przez chłopek
hej dziewczynki. a ja dzisiaj na badaniach byłam tak mnie teraz ręka boli :( pózniej na sankach z Ksawciem ale chłopak miał zabawę

agnessa bedzie dobrze, czekam na fote dzidzi
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #274366 przez nikusia1988
Kochane moje drogie koleżanki :kiss:
Na wstepie mego listu... :lol:
No dobra, dobra :lol: Po prostu co niektóre koleżanki przeoczyły mojego posta na poprzedniej stronie na samym dole że teścik zrobię jutro (o ile tempka nie spadnie) a jak nie spadnie i wyjdzie negatywny to chyba sie pochlastam :laugh:

Insomnia!!!!!!!!!!!!

Pisałam że dopiero owulkę miałaś 7 dni temu i że napewno test ci nie wyjdzie tak szybko dlatego nie stresuj sie kobietko, nie zamartwiaj, nie pij i nie placz ze 1 krecha bo na ta druga to jeszcze jest czas :) a przynajmniej 7 dni... :blush: Obyś za te 7 dni ujrzała te grubasne wielkie krechy :kiss: :kiss: :kiss:


Emusia Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i wymażonej fasoleczki :kiss: :kiss: :kiss: A mój prezencik dla ciebie "mam nadzieje" bedzie jutro, troszke spozniony :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274369 przez agnesssa
Chłopek na fotkę dzidzi to też chyba za szybko, bo to dopiero 5tc wiec nie wiem czy cokolwiek będzie widać oprócz pęcherzyka :blush:

Nikusia posta widziałam, ale nie doczytałam, że test jutro chcesz zrobić :kiss: o to dalej zaciskam kciuki :woohoo: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl