BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #330978 przez gosiak
Agnessa boli jak się ruszasz bo się wszystko tam rozciąga co by maluszek nie miał za ciasno, więc na moje oko chyba normalka :blink: :laugh: Ale pare dni wolnego nie zaszkodzi :blink:


gorla jestem już skazana na gastroskopie, znajoma mojej mamy zaklepała termin na 15 maja a jak się wcześniej coś zwolni to jeszcze szybciej pójdę, a że to po znajomości(bo nie po znajomości to na lipiec bym dopiero miała) to głupio zrezygnować albo spitolić B) :( boję się strasznie bo kleżanka szczegółowo mi opowiedziała jak to wygląda no i do końca nie jestem pewna czy dam sobie rure do gardziocha wsadzić i jeszcze wycinek z brzuchola pobrać na samą myśl goraco i słabo mi się robi :dry: :(

Gorla zdrówka dla Oliwki :kiss: a kruszynka śliczna :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #330982 przez chłopek
gorla fotka śliczna dbaj o siebie
a mnie boli brzuch ale jak sie dotykam, możliwe ze sie gdzies uderzyłam :( albo boli mnie żyła bo to w tym miejscu.

gosiak bedzie dobrze moja mama też miała gastroskopię,przyjemne to nie jest ale wytrwała, trzymam kciukasy bedzie dobrze nie słuchaj innych bo niektórzy tylko wiecej straszą.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #330983 przez gorla
gosiak nade mną też wisi gastroskopia, ale nie pjdę o nie!!!! opowiesz potem wrażenia, szacun normalnie, już 3 skierowania dostałam i nie poszłam :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #330985 przez chłopek
gorla a bańki spróbuj Oliwce postawić, one moze pomogą
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #330991 przez Majowka
Gorla, fasolka przesliczna!! Jaka duza juz! :laugh: niech rosnie zdrowo! :kiss:

Emka, jestem pewna, ze znajda przyczyne, zobaczysz! Zycze Ci, zeby jak najszybciej to sie wyjasnilo, obys mogla probowac ponownie! :kiss:

Gosiak, wiem, Ze tu usypiaja na gatroskopii (klonoskopii rowniez). Pacjent nie odczuwa wtedy tych niedogodnosci, moze zapytaj....moze tez to praktykuja, po co tak na zywca zaraz...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331006 przez mesy
Macie poczytajcie sobie fajny artykuł ;) ;)

www.eioba.pl/a/2ca7/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes


gorla
fajna fasolinda :laugh: :laugh: :laugh: zdrówka dla Oliwii :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331010 przez gosiak
Majówka też tak sobie pomyślałam że na żywca to ciężko będzie..spytam nawet jak będzie trzeba zapłacić to jestem gotowa, oby tylko nic nie czuć, a z drugiej strony koleżanka co miała gastro, mówiła że lekarz jej powiedział że lepiej żeby pacjent kontrolował te swoje odruchy...

gorla idź na tą gastro tyle się nasłuchałam że na prawdę nie ma z tym żartów, ta choroba może się nawet skończyć najgorszym, więc 5 minut męki a będzie wiadomo czy się leczyć i jak :blink: na mnie tak wszyscy naskoczyli że nawet jak bym zrezygnowała to na siłe by mnie zawieźli :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331014 przez Majowka
Dokladnie lepiej idz Gorla...najbardziej nieprzyjemne sa chyba te odruchy wymiotne, ale da sie przezyc, chyba porod gorszy :laugh: :laugh: :laugh:
Gosiak, dasz rade, jestem pewna. Moj braciszek to mial majac 7 lat....
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331019 przez bidol
Gorla - fasolka :kiss: :kiss: :kiss: a Oliwkę możesz na noc smarować (plecki, cycuchy i stopy)Rub aroma - Sebę ostatnio tylko tym leczę i jakiś jeszcze syropek - my pyrosal pijemy.

Uwaga Uwaga - bidolinda (czyli ja) już nie musi leżeć!!!!!!!!!!!!! ponad dwa miesiące wyjęte z życiorysu - ale warto było - :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: jutro już mogę wyjść z domu na mały spacerek :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331029 przez Majowka
Super Bidolku, nacieszysz sie teraz swietna pogoda!!! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331034 przez sylwka727
hej:)

gorla śliczna fasolinka:)

Byłam w sobotę wreszcie odwiedzić szwagierkę i dzielnie znosiłam całą wizytę między innymi dlatego że mała spała w łóżeczku i jej nie widziałam. Myślałam że już taka silna jestem i nic mi się nie dzieje na widok dziecka, ale przed naszym wyjściem mała się obudziła i jak Ewelina przyszła z nią do stołu i popatrzyłam na nią to poczułam znajome pieczenie w gardle ale przezwyciężyłam to, lecz takie to było dla nas silne przeżycie że oboje z mężem spędziliśmy następne 2 godziny na płaczu... coś w nas pękło...



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331075 przez gosiak
Sylwka :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331076 przez chłopek
a to mój brzusio głaskać i się zarażąć

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331077 przez ViFi
mesy napisał:

ViFi napisał:

mesy napisał:

Vifi tu masz wykres

www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=mesy&cid=5812

tak ja wiem że owu jest jak pęcherzyk pęknie ... na usg jak byłam nie stwierdził owulacji ...


iza
to super ;) bedzie wszystko dobrze :kiss: :kiss:

Lacra garaż w ogrodzie ? nie zla lipa :angry: :angry: :angry: :angry:


========== moim zdaniem temp. troche wysoka... cylkl bezowulacyjny bez widocznego skoku...

28dni.pl/charts/tour/9 pooglądaj sobie i poczytaj na tej stronie fajnie jest wytłumaczone.....


czyli teoria lekarza się potwierdza .. a powiedz mi jeśli jest cykl bezowulacyjny to czemu cycki bolą ?
Muszę się dokształcić haha :laugh: :laugh:

====== polecam ksiazke "Ja i mój cykl-prof. dr med Jjosef Rotzer"( www.inter.pl ) str w ksiazce 144
Wydaje mi sie ze pecherzyki były ale był brak pęcherzyka dominującego do 20mm ma przynajmniej urosnąć 28dni.pl/pomoc/fazy_cyklu_a_objawy_plodnosci
myślę że było za mało hormonu esterogenu do wzrostu pecherzyka, LSH na poczatku ===> estrogen ===> progesteron


ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331081 przez ViFi
emka napisał:


Iza
To normalne, że jeszcze nie widać, bo to wcześnie jeszcze. Zastrzyki robisz sobie sama? Trzeba je robić w brzuch? Przepraszm, że tak wypytuje ale byc moze czeka mnie to samo... Trzymam kciuki i melduj się jak najczęsciej :) :kiss:


przychylam sie do prośby Emki opisz nam co aplikuje Ci lekarz jakie przeszłaś leczenie....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl